Съпруги на военнослужещи - 23

  • 66 997
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 6 641
Фло, уникална си Heart Eyes
Таланта на майка ти не е останал ненаследен Heart Eyes
И като стана въпрос - в групата на малката (казва се "Калинка") са много доволни от книжките и четат всеки ден от тях Hug
Благодаря ти!
Не съм те забравила, просто не ми е останало време, да помисля... Обещавам тези дни да я свърша тази работа Hug

Лунно цветенце, близо месец ми отне от началото до края, но не съм рисувала всеки ден по разбираеми причини Simple Smile

Лейди, благородно ти завиждам Hug Така ми се ходи... някъде, където и да е hahaha Искам да избягам за някой и друг ден от рутината Crazy



# 61
  • Мнения: 2 193
Флоо, ти си невероятна! Радвам се,че познавам човек като теб.. Hug
Мъниче и тук да кажа.. стаята е уникална.. много якаа  Shocked bouquet
Лейдии и аз ти завиждам.. а на малкото юначе честити крачета..  Heart Eyes Hug
Прекрасни сте всички момичета.. радвам се наистина,че мога да общувам с вас.. Бъдете здрави и все така неповторими!!  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 3 053
Мъниче, браво! Уникална е стаята! Слънцето-Луна също как е изпипано! Децата, семейството ти трябва да се гордеят с човек като теб! Ако имаш време, ще ми е интересно да разкажеш как се зароди идеята и как я осъществи.
Имах още да пиша, но ще се качвам при малкото, че запопна силна гръмотевична буря и ако се стресне, да не е сам.
Лека

# 63
  • Варна
  • Мнения: 383
Браво Фло уникална си.За всяка по нещо има.Мъниче БРАВО,стананало е перфектно.Лейди честити краченца,а на мама пожелавам здрави такива.Мис Ю с голяяяяяямо закъснение ти пожелавам честит рожден ден,много здраве,щастие и любов и както го е написала Фло,таз година булка,догодина люлка,а може и две.Още някой щях да поздравявам май,ама след дежурство мозъка ми е излетял(може би в страната на сънищата).Остана още едно дежурство и излизам в заслужена почивка две седмици.Лека нощ на всички,аз отивам в леглото.Ако имам време утре пак ще се включа.

# 64
  • София
  • Мнения: 8 407
Момичета, благодаря за отзивите, ама това си е живо стихоплетство. Поемата остава отворена и спокойно можете да допълвате. Тогава вече ще стане съвсем интересно. Докато я съчинявах си помислих и за ROSE RED, и за МИЛИНКАЛИНКА, и за ВИВИАНКА, за АИР, за GREEN EYES, за ФИДАНКА ТРЪСТИКОВА, за МАМА КЪТИ, за МИМИ от Пловдив, за ЕСТЕЛИТА. За съжаление по-малко съм "контактувала" с тези момичета и не можах да измисля нещо смислено. Момичета, не знам влизате ли в блокчето. Не си мислете, че сте забравени. Идвайте по-често на вечерните проверки. За всички споменати - поздрави и прегръдки. Hug Hug Hug ( цял чувал ) Simple Smile

Да знаете само какви светкавици и гръмотевици гледам и слушам в момента. Плисна и дъжд. Дано малко разхлади.

ROSE RED, Предполагам, че си си взела Алергозан крем или Фенистил гел. Можеш да наложиш ухапаното място с листо от живовляк. Прави си баня с хладка вода и сода Бикарбонат. В началото, веднага след ухапването можеш да натриеш поразената кожа със скилидка чесън, или да сложиш компрес от винен оцет.
Наистина това състояние - хем сърби, хем боли е много неприятно. Чаветата, когато ги заведа на село обезателно им пръскам крачетата и ръчичките с един спрей, който мирише на лавандула. Ама кой да помни как се казваше??? newsm78

ЛЕЙДИ, честити ви ходещи крачета. Дано винаги водят юначето по прав път.

МЪНИЧЕ, споко миличка. Свиря отбой. Събрах вече много идеи. Ти имаш къде, къде по-важни задачи. Радвам се, че мамините книжки се харесват на децата и учителките им.

ЛУННО ЦВЕТЕ, бягай на хлад към планината Simple Smile там е спасението.

ДИМИТРОВА, не съм забравила да стисна едни палчета на 30.06. Успех ти желая! А какво става с изгубения реферат?

МИС Ю, и ти си имаш планина, та като много се стоплиш, отивай там Wink

Сега ви казвам лека нощ. Дъждът спря. Малко по-леко ще се спи sleepuu

ПП СЕТИ_БЕТИ, матрос ДЖУЛИ, изпреварихте ме. Път на младите, а аз след вас Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 605
Добро утро
Честити крачета на шефа на Лейди
Фло, голяма сага с тоя реферат, но се чухме с професора и му го изпратих на електронната поща
Вчера голям проблем станал в университета и сегс нс всеки изпит ще присъства професор и асистент, но няма да се предаваме
Айде сега ви оставям да излизаме докато е хладно

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 6 641
Добро утро и от мен Blush
Благоверният е на работа, децата - при баба си, а аз спя до 10:30 hahaha Сега пия кафе с вашата компания и след малко пак отивам да чистя Whistling

Фло, радвам се, че си събрала достатъчно идеи Hug

Димитрова, ето и при теб са се наредили нещата Simple Smile Относно присъствието на прфесор и асистенти на изпитите - за мен лично, това е по-добрия вариант... Не знам, аз ли на кофти асистенти съм попадала, но обикновено точно те бяха по-заядливите и по трудно се взимаше изпит при тях Peace

Сети Бети, благодаря ти Hug
Идеята е от части моя, от части на малките Simple Smile
Скрит текст:
Първоначалният замъсъл беше да е гора с Червената шапчица и Вълка. В последствие баткото реши, че е много "момичешка" тази приказка и предложи, на стената да е любимия им герой - Таласъмчо. Малката се съгласи, но при условие, че ще
 го има и момичешкото таласъмче и така се роди основната концепция.
В първа глава на книжката, детето трябва да избере на къде да продължи Таласъмчо - към гората, към пещерата, към планината или надолу по реката - от там пък и идеята за цялостния фон. Накрая нарисувах и едни малинови храстчета, защото Таласъмчо много обича малини Mr. Green
Започнах да рисувам веднага, след като приключихме с боядисването на стените (останалите 3 са в бледо оранжев нюанс) - първо с молив Simple Smile Купих син спрей за вътрешни помещения и ми трябваше седмица, за да убедя баща им, да напръска тавана с него hahaha Не, че и аз нямаше да се справя, но определено със спрей работи по-добре той. Е, помрънка малко, но в крайна сметка се съгласи и направи небето Simple Smile След това като видя резултата се изуми и каза, че изобщо не си е представял какво ще стане Heart Eyes
След като и небето беше готово, идваше моята част - да започна да рисувам с оцветителите. Някъде просто повтарях контурите от молива, другаде си рисувах просто така, заличавайки следите от молива Simple Smile След като стената беше готова, останаха да се направят звездичките и луната - фосфорна боя си намерих, за мое голямо учудване, много лесно - един колега имал познат, който се занимавал само с такива бои Simple Smile
Заредих кутийките на слънчева светлина и на пуснати щори и загасено осветление се развихрих с четката Simple Smile
Сега вече, въпреки първоначалния скептицизъм на мъжа ми и той е във възторг от крайния резултат Simple Smile
Остава да си дойдат малките и да кажат тежката си дума hahaha

Стаята им ще е обща още 3-4 години, след което баткото ще го местим в другата детска, (която до тогава надявам се да сме оправили и обзавели hahaha). От сега си е поръчал неговата стая да е с таван - космос, стени - небе със самолети и осветително тяло - слънчевата система Rolling Eyes Имам време, да измисля кое как ще стане ooooh! Joy

Хващам прахосмукачката и слизам надолу, после по някое време, ще намина пак Hug

# 67
  • Мнения: 2 193
Хелоууу,

Изпращам ви малко разхладителни напитки за жегите.. и изчезвам на тръстиката..
Хубав ден от мен!  Hug


# 68
  • София
  • Мнения: 8 407
Привет военни красавици!
Защо оставихте коктейлчетата на МИС Ю да се стоплят? Може би за това е виновно морето? Ах, морето... Wink

https://www.youtube.com/watch?v=xxtGQRCRVdc

Поздрав за всички, които тези дни се изнасят на изток grinning039 sport027 afwitch

# 69
  • Мнения: 2 416
Здравейте мили мои. Върнах се. Липсвахте ми, когато си почина ще разказвам. Фло, невероятна ода bouquet Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 1 605
Добро утро, минавам набързо докато децата закусват
Фло не сме забегнали още, разхождаме се по хладното, после децата спят, а мама чете
Дафиново листенце ще чакаме репортаж
Пазете се днес от жегите,  Hug

# 71
  • Мнения: 2 193
Добро утро и от мен.. Честит празник на всички празнуващи днес от вас и вашите близки.. бъдете живи и здрави.. 😙😙
Днеск отново ще е много топло.. но пък климатика в офиса е най-верният ни приятел в такива ситуации..
Хубав ден от мен!

# 72
  • София
  • Мнения: 8 407
ЧЕСТИТ ПЕТРОВДЕН! АКО ИМАМЕ ИМЕНИЦИ, ДА СИ КАЖАТ И ДА ПОЧЕРПЯТ. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА СА С КЪСМЕТ И УСПЕХИ. ДА СА ОБИЧАНИ И ДА ИМАТ ПРИЗНАНИЕ ЗА ДЕЛАТА СИ. ДА ИЛЯДАТ КЪДЕТО СТЪПНАТ! АМИН!

Този ден навремето у нас беше троен празник-свекър ми, баща ми и синът ни бяха именици. Весело сме го отбелязвали. Дядовците много се гордееха с внучето адаш.

Та сега да почерпя за здравето на нашия син с петровско пиле, студена бира и ябълки петровки.







МИС Ю, внимавай с климатика Simple Smile
ДИМИТРОВА, хайде, не остана. Успех ( не се и съмнявам )
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ Hug, чакаме си репортажа.

Жега или не, ама колко задачи имам за днес... отивам да сменя косачката в Бриколаж, че само след 30 мин. работа и даде фира. #2gunfire Отивам до Еконт да си взема басейна. До сега не сме имали такова нещо-голям - 3.66 диаметър и 91 см. височина. Да закарам колата на автомивка, че утре потегляме с готините баби за Плевен. Дали ще мога да се видя с МИРИЕЛ и СЕСИЛ newsm78 Имам тел. само на Сесил. Ще си опитам късмета Simple Smile
На вас лек ден и се пазете от горещините. Пийте много вода!

# 73
  • Мнения: 882
Честит имен ден на сина на Фло! Да бъде здрав като камък и да бъде всеотдаен в професията си!  bouquet
Честит Петровден и на останалите празнуващи!  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 8 407
ЛУННО ЦВЕТЕ, благодаря за хубавите пожелания.

От днес къщата ни пак е пълна. След обяд долетяха трите грации. Привечер дойдоха и другите деца и направихме един голям Петровден. Голяма веселба беше. Сега всички спят, а аз си чакам гаджето.

На Димитрова стискам палци fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Лека нощ момичета.

Общи условия

Активация на акаунт