Съпруги на военнослужещи - 23

  • 67 268
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 6 650
Фло, честит да е синът ти!
Честит имен ден и на всички празнуващи!

Димитрова, успех утре! Ще стискам палци, но изобщо не се съмнявам в успеха ти!

Аз днес запразних - с двама именици и с на единия жена му, на другия - майка му и сестра му избягахме от жегите в Пловдив като отидохме на едно басейнче в подбалканско селце наблизо Heart Eyes
Добре си изкарахме, но сега ме чакат куфарите, които трябва да напълня и утре отиваме, за да си вземем чаветата  Heart Eyes Още не сме решили, ще се прибираме ли после или ще приспиш на вилата, на студеното и от там да пътуваме newsm78

Изчезвам, че багажа мен си чака... Няма да търся никой на вечерната проверка - лято е, огпускарски сезон...

# 76
  • Мнения: 1 605
Фло, честит да е синът ти и с гордост да си носи името
И моята майка днес е именничка, на обяд ходихме с децата у тях да празнуваме, че днес е втора смвна на работа
Мъниче, и аз събирам багаж два дни между четенето и грижите за децата. Айде с теб до Събота и дано имам повод за черпене
Сега вече ви оставям да поспя, че да съм свежарка утре за изпита. Стискайте ми палчета

# 77
  • Мнения: 884
Добро утро! Димитрова, цялото блокче ти стиска палци.  Hug
Лек път на Фло!
Момичета, желая ви прохладен уикенд! Hug

# 78
  • Мнения: 2 195
Добро утро!
Димитрова, успех и от мен! Всичко ще бъде наред сигурна съм!  Party
Мъниче,приятно изкарване и ще чакаме репортажи... е,като имаш време де  Sunglasses
Фло, весело изкарване на Плевен.. имаме приятели там.. обичам да ходя.. но няма време.. много хубаво да си изкарате! :*
Дундии, всичко наред ли е с изследванията вече?  Peace
Изчезвам аз.. добре, че е Петък.. мислех да отидем някъде.. да правя график за съботите и неделите..но уви.. Юли ще е пълен с наряди.. освен сама да започна да си ходя насам натам.. който си има наряди да си ги дава hahaha Whistling Sunglasses
Приятен ден от мен!

# 79
  • Мнения: 724
Добро утро! Фло, ама сте избрали ден за посещение на Плевен - днес го дават 40 градуса там. Да е жив и здрав именикът ти от вчера! Димитрова, знаем че ще го вземеш изпита, успех! Лунно цвете, уикендът няма да е никак прохладен, особено в моята част на милата родина  Grinning, но ако оцелеем до понеделник, дано са прави метеоролозите - ще се разхладим!!! Аз ще бъда при нашите да си видя детето, да отпразнуваме семеен празник, да се къпем в басейна ит.н., правенето на компоти, най-вероятно ще отпадне, че при 42 градуса, не е време за работа и огньове. Sunglasses Sunglasses Sunglassessweet_maniche приятна почивка!

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Я да видим какво става в блокчето. Днес всички стискаме палци на димитрова. Успех ѝ пожелавам и аз.
Фло, писала, стихоплетствала, за нея едно голямо  Hug
Фло, лек път, дано има къде да се скриете на хладно. И съм сигурна, че веселбата ще е на ниво. Поздрави на бабите от КГБ.
Живи и здрави да са всички празнували, празнуващи и които ще празнуват скоро, та и ние всички покрай тях.

МисЮ, като свърша бурканчето с таблетките, ще пускам контролни изследвания. Не става тази работа за седмица - две. Поне 6 месеца ще пия хапове по схема. Пък да видим после какви други мерки ще трябва да взема, за да не се докарвам до това положение.
за нарядите - ами отпускарски период, малко ще им е по-натоварено, но пък им махнаха гадните смени. Твоят човек с какво се пази от кърлежите? Страшна напаст са. ММ все се тупа и оглежда, че колежката, която е в канцеларията, вече на два пъти я захапа кърлеж.
 
Дзверът вчера донесе бележника и от днес е вече във ваканция. Поне няма да ставам рано, за да проверя дали се е излюпила от леглото.  Simple Smile И чакам да видим какви свободни места ще има в другата специалност, за да се готви. Ще падне голямо рисуване на хартия и на компютър цяло лято.
За жегата - ами то навсякъде е топло, че и по морето. С 36 градуса там сигурно е мор с надигащата се влага от водата. Тук вярно вчера стана 40 градуса, но няма влага. Чак котката се е кротнала и не прави бели, нищо че тя живее целодневно на климатик.

sweet_maniche, весело изкарване на морето. Да си починеш хубаво.

Ще трябва да потръстича, по всички закони на гадостите в нашата фирма работата пристига в най-неприятния период, в най-големия студ, в най-големите жеги или просто в петък по обяд.  Mr. Green
И не забравяйте водата.  Laughing

# 81
  • Мнения: 2 697
Привет на всички и от мен Wink Да видим какво съм запомнила от прочетеното дотук (така и не се научих да чета и пиша в два прозореца Laughing).

О, няма да пропусна да похваля Фло за същинската ода за нас Wink Благодаря, че съм спомената Simple Smile В този живот умна, в другия - хубава примерно Laughing Одата е чудесна, Фло, успяла си да уловиш по нещо от всички ни Wink
Приятно пътуване до Плевен днес - ще ви се покаже в пълната си прелест с тия 40 градуса Mr. Green Ама да не злорадствам, че и мен ме чака същото през август евентуално Simple Smile

Дунди, ти сигурно си писала по-назад в темата, но нещо не намерих - за какво ще пиеш лекарства?

Мъниче, детската ви е уникална Heart Eyes Стената рисувана ли е? Много красиво се е получило Wink Малките ще са много щастливи в такава стая. При нас ремонта на детската се очаква през август, но засега ще се задоволим само с леко боядисване, нови легла и това е май. За леглото послушах мненията ви тук в темата и в крайна сметка реших да не взимаме двуетажно, за да не се налага наистина да го играя дневален да дебна дали някой от донските казаци няма да реши да се метне презглава отгоре Stop Те наистина са доста диви и леглото-сандвич ще е по-практично за тях.
Приятно моренце пожелавам! Simple Smile Да съберете тен и хубави емоции Simple Smile

Димитрова, имаш стиснати палчета и от мен Peace

Иначе за нас какво - децата растат като гъби (големият е станал 117 см, а няма още 5 години Shocked, но е ужасно слаб, взел е точно структурата на баща си и изглежда като от Освиенцим, а все пак си яде), ядосват ме много, изобщо не слушат, аз съм единствената майка в квартала с такива щури деца Wink И двамата имат много специфични характери и е ужасно трудно да ги накараш да направят нещо, което не искат. Ама на кого да се метнат, то и ние с баща им сме такива Embarassed През уикенда мисля да ги заведем евентуално някъде на басейн, да се поплацикат малко, но ще видим. На мен голямата ми мъка при тия семейни посещения на басейн е най-вече, че не мога да направя любимото ми - да се метна в басейна и да не излизам оттам. Обикновено в други условия кисна там до посиняване, рибешка му работа Laughing

Хайде, за завършек един музикален поздрав и от мен Wink Не е много лятен, но знам, че сте ценители на хубавата музика и ще оцените моето днешно настроение (тази песен е неповторима, не знам кой е написал този текст, но е съвършен просто):

https://www.vbox7.com/play:3f5dec3faa
 

# 82
  • Мнения: 724
Е, браво на мен в тези жеги, умът ми се топи Laughing Laughing Laughing. Исках и аз да напиша на Фло, че талантът явно си е генетично заложен и се предава по наследство. Одата е супер, благодаря за хубавите думи за мен!

# 83
  • Мнения: 1 605
Ехооо, върнах се и съм много доволна - падна  се темата която най-малко бях чела, но даде и още един въпрос да си изкажем гражданска позиция за замърсяването на родния край иии като записах-за урана във водата, за отпадъците, за Неохим  и така 3 листа. Тръгнах си убедена че ще имам 2 защото по първата тема имах много малко и преди малко проверявам в сайта и пише 5,много съм щастлива защото вече правих планове кога и как ще пътувам от морето до Кърджали да ходя на поправка на 6-ти и как ММ ще изкара там сам с двете деца
Мъниче утре ще черпя май като се видим
Фло, приятно прекарване и се пазете от жегите
Благодаря ви за подкрепата и за вярата която имате в мен Hug

Последна редакция: пт, 30 юни 2017, 16:43 от dimitrova8002

# 84
  • Варна
  • Мнения: 383






Почерпете се момичета за мое здраве с малко закъснение.Вчера помъдрях с още една година.Сега изчезвам,че дребните не ме оставят за дълго на компа.По късно ще мина пак.Прегръдки за всички.

# 85
  • Мнения: 1 605
Честит празник Джули, много много късмет и щастие ти желая
Фло, как мина екскурзията
След успелната сесия аз вече съм на морето за заслужена почивка, е колко ще е почивка с двете кукли, но поне ще разнообразим.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 6 650
Джули, честито помъдряване!

Димитрова, къде сте?
Ние сме в 2В6 Simple Smile
Ей, очарована съм - гора и море в едно Heart Eyes 'Дето казват - и вълка сит, и агнето цяло Mr. Green Съжалявам, че досега толкова години не сме си използвали "военните привилегии" Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 8 424
Привет военни красавици.
Отидохме, видяхме, налудувахме се, върнахме се. Simple Smile
Бабите от КГБ са от як материал ( по Дафиново листенце  Simple Smile ) Затова едно хлапе ни нарече " яки баби ". Миналата есен в Пловдив, в това същото заведение, където ние се срещнахме тази пролет.
Жегата беше сериозна, но като гледам цялата страна е била като пещ. Не случайно тези дни се наричат юлски горещници.

МАТРОС ДЖУЛИ, ЖЕЛАЯ ТИ ОКЕАН ОТ ЗДРАВЕ, МОРЕ ОТ ЛЮБОВ, ПЪЛНОВОДНА РЕКА ОТ КЪСМЕТ, ХИМАЛАЙСКИ УСПЕХИ И ГОРЕЩА КАТО АФРИКА ЛЮБОВ.

ДИМИТРОВА, успя момиче! Браво!!!

МЪНИЧЕ, бегом към морето и добре да си починете. Сложи в багажа няколко прахчета ванилия, за всеки случай. При разстроено стомахче-за деца 3 прахчета ванилия в лъжичка кисело мляко. Веднага пресича "рядкото щастие". при възрастните 5 прахчета в суп. лъжица кис. мляко. изпробвано!

АЛБЕНЧЕ, изпратила ли съм ти книжка със стихове за малката ти кукла? Ей, старост, нерадост Embarassed

Аааа, съседке ШЕХИНА, недей да скромничиш. И си умна, и си хубава.

ДУНДИ, пожелавам всичко да ти е наред. Прегръдки за красавичката Hug

МИС Ю, продължаваш да ме караш да се усмихна, като погледна усмивката ти. Нека винаги да имаш поводи за усмивки Simple Smile

ЛУННО ЦВЕТЕ, и на там, и насам, пътят беше много спокоен. И слава Богу, по пътя се движеха нормални шофьори. Голяма емоция си е три коли жени по пътищата на Родината. Спряхме сред едно поле със слънчогледи, та си направихме фотосесия.

За сега толкова. Отивам на разходка с внучките.
Благодаря на всички за хубавите пожелания към нашето момче, по случай Петровден.

Днес ПАТЕНЦЕТО има рожден ден. Simple Smile

МИЛО ПАТЕНЦЕ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА. НА ТЕБ ЖЕЛАЯ СИБИРСКО ЗДРАВЕ, ХИМАЛАЙСКИ УСПЕХИ, ЧИСТИ КАТО ПЛАНИНСКИ КРИСТАЛ ПРИЯТЕЛСТВА.И НЕКА ВЪВ ВСИЧКО ДА ТИ ВЪРВИ ПО ВОДА...


# 88
  • Мнения: 884
Честит празник на нашите момичета Джули и Патенцето! Бъдете здрави и пръскайте чар.... bouquet
Фло, голяма работа сте КГБ момичетата. Слагате ни в малкия джоб.
Ние се скрихме от жегите при мама. Оставихме малките момичета при баба,да им се порадва и сега сме пак столичани.

# 89
  • Мнения: 2 195
Джули, Патенце, бъдете много здрави, прекрасни и успешни!!  bouquet Hug

За всички останали много многоо  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт