Съпруги на военнослужещи - 23

  • 67 904
  • 753
  •   2
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 6 667
Патенце, жива, здрава, щастлива, обичана и обичаща да си!
Всички спят, а аз проектирам детска стая  hahaha ...и тук няма почивка за мен, но като се върнем, ще поръчваме обзавеждането на децата, а освен цветовете, аз още нищо друго не съм решила  Thinking

# 91
  • Варна
  • Мнения: 383
Добро утро на всички.Кафе не мога да сложа,че съм от телефона съжалявам.Благодаря ви момичета за пожеланията живи и здрави да сте и вие.Фло със закъснение,да ти е жив и здрав именника.Пате и на теб честит рожден ден.Пожелавам ти много здраве,щастие,любов,късмет,професионални и лични успехи.Аз нали не съм на работа и сега имам повече време да ви навестявам.Чакам да дойде сряда и да потегляме.Дано само до тогава времето да се оправи,че ако вали незнам какво ще ги правим тези деца там.Пожелавам ви успешен ден и успешна седмица на всички.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 9 753
Ама как хубаво вали при нас, тихо и спокойно, без градушки. И как хубаво разхлади. Само, дето апартаментът е така нагрят отвсякъде, че се съмнявам да се охлади за ден-два. И в офиса тази сутрин е задушно, отворих всичко и пуснах климатика да развърти въздуха.
Честито на патерица на всички празнували.

Фло, страхотни слънчогледови снимки видях. Весели и засмени дами на тях, не баби, то нищо бабинско не видях.

Мъниче, димитрова, намерихте ли се? как е на морето?
джули, ако е лошо времето, потърсете някъде басейн, не знам дали този в базата работи. Там не сме ходили, но сме го запланували някой ден.

Ние пък вчера с ММ се оказахме блокирани в Асеновград. Наложи се да отидем до там по работа, влязохме в града и после няма излизане. Толкова полиция и жандармерия не бях виждала на едно място. Та за по-пряко минахме през Садово. И пак добре, че пускаха коли да излизат от града, ама навътре не пускаха никого. И хората бяха принудени да чакат.
Снощи в Шекер махала се стреляли два цигански клана.
Тази сутрин чета, че и в Столипиново имало проблеми. Чудех се дали ще дойда нормално на работа, че нали от там влизам. Но те в студ и в дъжд не обичат да щъкат по улиците, явно всичко се е успокоило.

И пак ме хвана яд на всички тези, които плюят по полиция и военни. Ами там имаше момчета, дошли от 300 км. Сутринта са излезли от домовете си и не знаят кога ще се приберат. И навсякъде по коментарите плюят полицаите, като че ли нещо зависи точно от тези момчета на улицата. А те са между протестиращите и циганите, между чука и наковалнята. И ако стане нещо, все тях ще изкарат виновни. Не видях и вода да имат на разположение, а вчера при нас си беше жега.

Лек и прохладен ден на всички.

Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 09:27 от dundi73

# 93
  • Мнения: 724
Благодаря Фло, ще я чакам! Радвам се, че сте изкарали добре, въпреки почти 50жградусовите жеги в нашия край. МатросДжули и Патенце честит ви рожден ден - пораствате и помъдрявате, на много здраве да се радвате дълго време. Дунди, за съжаление не са оценени военните и полицаите. Но, ние сме лошо племе - все някого да плюем, все друг ни е виновен. Мъничето и Димитрова са заедно на море, сигурно вече са се запознали?
Днес е прохладно, но само навън, как да изстинат стените на къщи, офиси и блокове след тия жеги?

# 94
  • Мнения: 17
Здравейте мили дами. Знам че много се е изписало през годините, но е трудно да прочета всичко.Предстои ни почивка във впд несебър- някой с лични впечатления от едноетажна сграда без тераса.това ми обясниха от агенцията. Имам много въпроси че съм с малко дете ? Който е ходил,Моля да пише

# 95
  • София
  • Мнения: 8 455
VALKA 83 n, аз съм стара кримка, ходила съм по тези ВПД-та, когато някои от вас може би и не са били родени. Имам желание, но не мога да ти помогна. Силно се надявам, да се намери услужливо момиче от нашата тема и да ти отговори. Желая ти хубаво, синьо лято. Ако ти хареса при нас, можем да ти намерим местенце в нашето военно блокче ( така от умиление наричаме темата ).

# 96
  • Мнения: 17
VALKA 83 n, аз съм стара кримка, ходила съм по тези ВПД-та, когато някои от вас може би и не са били родени. Имам желание, но не мога да ти помогна. Силно се надявам, да се намери услужливо момиче от нашата тема и да ти отговори. Желая ти хубаво, синьо лято. Ако ти хареса при нас, можем да ти намерим местенце в нашето военно блокче ( така от умиление наричаме темата ).

Благодаря ти, всичко най - хубаво и на теб.

# 97
  • Мнения: 1 878
Здравейте мили дами. Знам че много се е изписало през годините, но е трудно да прочета всичко.Предстои ни почивка във впд несебър- някой с лични впечатления от едноетажна сграда без тераса.това ми обясниха от агенцията. Имам много въпроси че съм с малко дете ? Който е ходил,Моля да пише

 Напиши какво точно пише на резервацията-името на вида стая ,ако не -дай общата цена (колко лв.за колко души и какви са хората-деца  , възрастни). Само така мога да разбера къде точно сте настанени....а оттам и отговорът да е максимално точен.... Wink...Въпреки че съм почти сигурна ,че сте във вилите...,но може и да са старите бунгала....

# 98
  • Мнения: 17
Здравейте мили дами. Знам че много се е изписало през годините, но е трудно да прочета всичко.Предстои ни почивка във впд несебър- някой с лични впечатления от едноетажна сграда без тераса.това ми обясниха от агенцията. Имам много въпроси че съм с малко дете ? Който е ходил,Моля да пише

 Напиши какво точно пише на резервацията-името на вида стая ,ако не -дай общата цена (колко лв.за колко души и какви са хората-деца  , възрастни). Само така мога да разбера къде точно сте настанени....а оттам и отговорът да е максимално точен.... Wink...Въпреки че съм почти сигурна ,че сте във вилите...,но може и да са старите бунгала....
От агенцията ми казаха едноетажна сграда без тераса с климатик, TV и wc. Стая 2+1 ,но ние сме 2+2. Попитах за кошара и ме насочиха към телефон на място. Звънях им днес и по номера на резервацията ми казаха,че ще има място за кошара. Ама знам ли?  Чух я да казва стая М111 ,което нищо не ми говори. Утре ще плащам 481 лв. Притеснява ме да не е мизерно ?да не е прекалено тясно? Къде ще се простира като няма тераса?

# 99
  • Мнения: 1 878
А , сега де....Цената е като за стая в сградата. ...А ти казваш ,че е едноетажна без тераса. Такива са само вилите и унгарските бунгала. Или поне аз това аз знам и съм виждала (предното лято).  Те нямат тераси , но имат площадка/веранда , където е сложена сушилката и маса с два стола. По цената , която плащаш не трябва да е мизерно ,но е възможно да е тясно.

 На сайта на агенцията днес има обявени свободни карти за Созопол, Флагман и Несебър.

# 100
  • Мнения: 17
А , сега де....Цената е като за стая в сградата. ...А ти казваш ,че е едноетажна без тераса. Такива са само вилите и унгарските бунгала. Или поне аз това аз знам и съм виждала (предното лято).  Те нямат тераси , но имат площадка/веранда , където е сложена сушилката и маса с два стола. По цената , която плащаш не трябва да е мизерно ,но е възможно да е тясно.

 На сайта на агенцията днес има обявени свободни карти за Созопол, Флагман и Несебър.
Гледах малкото снимки които има и видях едноетажна сграда с трева от пред и сушило. Ако е това Ок.Но...   Сега се сещам като питах за wc дали е самостоятелно, ми каза да един общ коридор,няколко стаи. Но всяка с самостоятелно wc.

# 101
  • Мнения: 202
А , сега де....Цената е като за стая в сградата. ...А ти казваш ,че е едноетажна без тераса. Такива са само вилите и унгарските бунгала. Или поне аз това аз знам и съм виждала (предното лято).  Те нямат тераси , но имат площадка/веранда , където е сложена сушилката и маса с два стола. По цената , която плащаш не трябва да е мизерно ,но е възможно да е тясно.

 На сайта на агенцията днес има обявени свободни карти за Созопол, Флагман и Несебър.
Гледах малкото снимки които има и видях едноетажна сграда с трева от пред и сушило. Ако е това Ок.Но...   Сега се сещам като питах за wc дали е самостоятелно, ми каза да един общ коридор,няколко стаи. Но всяка с самостоятелно wc.




https://scontent.fsof1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/189580_101508493 … 9&oe=5A08123D  Зелената сграда на снимката е М111

# 102
  • Мнения: 3 063
Здравейте!
Джули, с извинение за закъснението - честит празник! Здраве, късмет и усмивки!
Днес живнах! Ходихме на разходка, малко ни наваля, ама малко, приятно. След обед даже не спах, имах прилив на енергия Simple Smile)) Дано на морските момичета времето е хубаво!
Момичета, искам да ви кажа, че от вас, без да съм очаквала получих повече помощ и подкрепа, отколкото от близки! В случая става въпрос за гласуването във Фейсбук за моята котешка снимка, но и за нещо сериозно да е, знам, че пак ще откликнете. Радвам се, че ви има! Благодаря!!!
Лека

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 9 753
Момичета и момчета от Пловдивски гарнизон, честит празник. Успех на тези, които днес ще получат новите си пагони за повишение в 68-ма бригада.

Скрит текст:
Празникът на най-големия военен гарнизон в страната ще започне в 09.00 часа днес. В тренировъчния център на 68 Бригада специални сили ще бъдат повишени в офицерски звания най-заслужилите военнослужещи. 156 редовни кадрови войници ще станат сержанти - така както е в останалите специални сили по света. Марица.бг припомня, че в Пловдив се намират три от шестте основни съединения на българската армия.

Празникът на гарнизона ще продължи в 18.00 часа на площад “Централен”. Там ще започне тържествено шествие на всички видове въоръжени сили и поделения, представени в града.

Отстрани ще бъдат строени и блокове от ветерани. Поканени са да присъстват всички командири на бившата Втора българска армия.

Армейските части ще заемат цялата пешеходна зона на площада. Бр. ген Явор Матеев, командир на 68 Бригада специални сили, ще приеме рапорта на блоковете.

Военните от пловдиския гарнизон ще положат цветя пред паметника на загиналите при изпълнение на служебния си дълг.

Точно в 18.40 часа пловдивският митрополит Николай ще отслужи заупокойна молитва за падналите бойци.

В 19.00 часа в Концертна зала ще започне празничният концерт с артисти от въоръжените сили и естрадни звезди от близкото минало.

Тържествената заря ще започне в 21.45 часа

# 104
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Ей, момичета, здравейте!!
Не съм се вясвала отдавна, но дано всички сте ок. Честито на матрос Джули, на Димитрова за изпита, на всички които без да искам съм пропуснала....Да сте живи и здрави!
Последните седмици нямам много време, или тръстича или се ровя в нета да гледам обзавеждане, да гледам как се лепят плочки Simple Smile Simple Smile Simple Smile колкото и да ви звучи странно. Но умирам от притеснение дали изобщо ще стане нашата работа, затова моля ви ама много ви моля, мислете си за мен и ми стискайте палци....
Иначе да ви кажа направихме някоя и друга баня на морето. Децата умират от щастие да се джаскат в морето , а аз умирам от кеф да си пия там кафето. Добре че южното черноморие ни е на 1-1,5 часа път от тук, че можем често да ходим за един ден. А има ли вече някои от нас дето са на морето?
valka83n за съжаление бих помогнала , но пък на Несебър не съм била. Знам обаче че базата е хубава, че има хубав басейн, но пък че до морето си има доста вървене и се ходи с кола, но пък било трудно с паркирането.
Значи, вчера такъв дъжд се изля тук, че когато тръгвах от работа да се прибирам си помислих че е трябвало вместо кола да си купя амфибия....страшно си беше...как изплувах не знам....чак шубето ме хвана да не си остана в някоя локва или по точно те локвите си бяха цели езера....Ужас. Днес обаче вече всичко е спокойно....Та дано не се случвеа пак скоро...
Сега се връщам на тръстиката.....прегръщам ви всички  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт