Съпруги на военнослужещи - 23

  • 67 546
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 885
Здравейте! Имаме нови попълнения в темата. Добре дошла, Ети. Кога очаквате бебето?
Дафинов лист, много ми хареса стихотворението. Обичам и ноември, и декември. Заради празниците, снега и виното.
Кати, казвам на ММ, че ще имат бонуси, той ми казва, че още не е излязла заповедта. Но аз знам, че ти като кажеш, ми е достатъчно. Blush
Утре ще украсяваме класната стая. Аз повечето време съм в училище.
И сега честит имен ден на Андрей на Шехина! Да бъде гордостта на мама и тате и да измисля безброй лудории с брат си!
Ще очаквам следващия сняг, за да му се радвам пак!
 

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Мис Ю не ми лайквай ами действай. Време е да оползотворите и вие тези 7 дни. Grinning
ММ каза че имало заповед при тях но се говорело че за всеки ще е различна сумата.
И да се оплача от 22 до 29 ММ ще е на границата. Disappointed Relieved Малко ми е тъжно че ще сме сами на Коледа. Даже вече нямам и мерак да украсявам.

# 692
  • Мнения: 1 868
Лунно цвете, вероятно ТМ иска да те изненада   Wink , иначе заповедта е от преди три дни...А при тях даже и размера е уточнен вече... Wink

 Lady_, част от привилегиите на военните...какво да се прави...Но предполагам, че поне ще сте заедно с родителите?

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Кати той сам се насади. От голям мерак да ходи,го пращат точно тогава, но няма нищо. Сигурно ще се приберем с малкия при сестра ми в Дгр че и тя ще е сама.
Айде да идват тия бонуси да ги видим колко ще са и да си взимам билетите за Милано. Тази година решихме да сме егоисти и на никой нищо няма да копуваме, ще си подарим екскурзиика на нас си. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ох рязко ми се приядоха сърмички. Нали знаете най-великата истина за сърмите? (Май съм я казвала миналата година.)

# 694
  • Мнения: 2 697
Мили момичета, трогната съм от всичките страхотни пожелания за имения ден на Андрейко Heart Eyes Приготвила съм почерпка за вас, извинявам се за некадърните линкове, но нямам време да ги оформям като снимки. Ако не се вижда, това са шампанско и тирамису Heart Eyes

https://pixabay.com/en/champagne-glasses-champagne-glasses-1940262/

https://images.unsplash.com/photo-1502004960551-dc67f7c24cb3?aut … 2guY29tOzs7Ozs%3D

Едва ли ще мога да се разпиша по същество, но, Лейди, да те поздравя за избора на екскурзия пред подаръци Wink Ако не сте били в Италия досега, Милано може да ви създаде различна представа за Италия в сравнение с по-южната част, но пак съм убедена, че ще останете очаровани. Там животът е празник Heart Eyes А каква е най-великата истина за сармите, че ми стана любопитно?

А по повод на великите бонуси - мъж ми каза, че се спрягат някакви малки суми - нашият бонус вероятно ще отиде за ски-училище на големия. Дано вземе, че му и хареса, че той си пада малко страхливичък. Но кой знае. И да плуваше го беше страх, а сега всеки път ходи на тренировка с голям ентусиазъм. Вечер се прибира и заспива в 6 часа, истински рахат за мама Mr. Green

Пожелавам приятна зимна вечер на всички! Дано сте се разминали без тройни аксели и сложни пируети на голия лед навън днес Grinning

Апропо, да не забравя, ако имате промяна в адресите,  които беше пращала СГГ, драснете ми, защото мисля да пратим с момчетата картички на всички. А като казах СГГ, какво става с нея, някой знае ли?

Отлитам вече наистина Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 965
Красиви,здравейте и от мен.Шехина жив и здрав да ти е юнака.За тези дни при раждане ММ ползва само 7 дена.А за бонуси едва ли ще ги видим,миналата година се дадоха едни суми само на няколко чивека като най-заслужили.Аз да се похваля че ме повишиха и сега нямам време и за кафенце,много ми трудно и натоварено,но дано свикна бързо.Добре дошла на новото ни попълнение,дано ти хареса при нас.Гуш момичета.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Шехина, жив и здрав да е донския казак! Да си носи името с високо вдигната глава!

Аз малко подраних за тренировката, та реших, не само да воайорствам, ами и да ви се обадя Simple Smile

От няколко дни съм се хванала, да изчистя всичко, преди да украся, а днес най-накрая започнах... ей, много го обичам това време от годината Heart
Айде, изчезвам, че тренерката ни вика, за да загряваме Simple Smile Довечера, ако има време, ще намина по подробно

# 697
  • Мнения: 2 199
Шехина, честит празник на юнака и от мен.. да ви е здрав и да носи името си с гордост 🎊🎊
Хубаво е, че ще има бонуси, да се надяваме за всички, че ще са.. ✌
Лейди, живи и здравии, ще се задействаме и ние, време е ❤
Не се дърпам аз много.. само живи и здрави😇
Аз ви следя всеки ден, но нещо не ми е много до писане, в последно време едно такова странно настроение ме е обзело,не много ведро.. и няма много за споделяне..
Приятен празник на празнуващите и много прегръдки от мен! 🤗🤗😍😘😘

# 698
  • Мнения: 146
Здравейте, момичета!
Много благодаря за отговорите. Живот и здраве около 7-ми март ще разберем колко дни ще му дадат Grinning

Честито на всички именици Simple Smile

Спокойна вечер Simple Smile

# 699
  • София
  • Мнения: 8 436
Привет ЕТИ, добре дошла в компанията. welcome
Ще чакаме калинките от две да станат три Simple Smile Ще стискаме палци и всичко ще бъде наред. Нашето военно блокче ще се огласи от бебешки плач. Не си мисли, е ще ти се размине Simple Smile
Ей този Пловдивски гарнизон, втасва като козуначено тесто. Радвам ви се момиета.
При мен Фройд и нищо друго. Изфройдясах вече, ама не се оплаквам. Само дето свободното ми време драстично намаля Mr. Green
Надничам в темата, радвам се на добро настроение когато чета ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, за повече - няма време, минута е много Mr. Green

НА АНДРЮША ЖЕЛАЯ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! НЕКА РАСТЕ ВОЛЕН ДОНСКИ КАЗАК smile3540
Шехина, наздраве!

ЛЕЙДИ, каква е тази тайна в която са забулени сърмите? И не падай духом, ей! Украси си къщата.spoko А Милано е прекрасен...Хич не изпитвайте угризения, ами грабвайте багажа и напред!
МИС Ю за теб чувал с прегръдки Hug
РАДИНКА поздравления за повишението bouquet
ЛУННО ЦВЕТЕ, планинско чедо, хич не го чакам снега, ама той и без да се съобразява с моето настроение ще си вали. Предпочитам топлото Simple Smile
МЪНИЧЕ, голям ентусиаст си. Радвам те се! thumbsup
КАТИВИТА, не издавай тайни, че ще настанат семейни войни Mr. GreenХайде казала си, че заповедта е подписана, но за размера си трай, че размерът определено има знаечение hahaha Joy
ЛИНКАТА, защо не се включваш по-често? Simple Smile
ДУНДИ, добре ме предупреди да не домакинствам, ама аз и без това зарязах чистотата. Сега съм на друга вълна  hahaha smile3523 smile3529 smile3520 Вчера си заминаха щерката и внучката, та добре, че пооправиха Авгиеви обори Wink
ДИМИТРОВА, сега ще ти е по-леко само с един английски. Какво е това за теб, ще го прегазиш като нищо Hug
СЪС СГГ се чуваме. Ето и сега й звъннах. Добре са, Светли ходи на градина, но тя е много заета. Изпраща ви поздрави и обеща да се яви пред строя за Коледа. ДИМИТРОВА, специално към теб СГГ има питане. След като си доволна от стажа, ще се захванеш ли с тази толкова трудна и отговорна професия. Каза, че те чака под знамената Simple Smile
СЕТИ БЕТИ, как е малечко? Тези дни чух за изложение на котки, май беше в Земята и хората, та си помислих имате ли сега котета?

Момичета отивам да се боря този път със Здравната каса Mr. Green Оставила съм го Фройд да релаксира Wink
Хубава вечер и лека нощ Hug

# 700
  • Мнения: 3 060
Здравейте, прекрасни! Много сте писали...
Ети, добре дошла! Лека бременност ти желая!
Шехина, честит да е Андрей! Да е здрав като камък!
Радинка, честито повишение! Но не спирай дотук, пожелавам ти да се издигаш още!
Фло, да, имаше изложба, но ние не участвахме. Ще гледам да се подготвим за пролетната изложба, че си тръгвам от там по особен начин заредена. Сега с други неща се занимаваме и котенцата са на заден план. Но на тази изложба е имало голям интерес от посетители, едни опашки, чудо. Не разбрах обаче каква беше причината - кой и как даде гласност на изложбата

Аз също още не съм украсила. Чудя се дали да вадя елхата, че е голяма, или просто да поукрася, без елха. У нас и котки, и беладжийковци.... Малкия е втори ден на ясла, вече влиза сам с бодра крачка и не плаче, не се налага да го вкарват насила.
Предстои ми малко развлечение от скучното майчинство - планувам да отида уикенда на хенд мейд феста, през седмицата съм на мюзикъла Ла ла ленд, а другата седмица - уикенд извън София. Така че в приятно очакване ви желая Лека нощ!

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Сети направо са те изпуснали твоите мъже. Браво на малкия мъж за яслата, виж как всичко се нарежда. Wink
Явно Ети е от Пловдив (от тел не се вижда). Много сме силни сме! Да се допиша, от родилното дават една бележка за бащата, но тя не е необходима. От поделението искат само копие от акта за раждане. Simple Smile Ще си имаме Пижо или Пенда през март? Stuck Out Tongue Winking Eye
Радинка честито за повишението.
И сега важната истина за сармите! "Една сармичка трябва да е толкова мазна и дебела че само с поглед да запушва артерии." Joy Joy

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Привет вече с подробности Grinning

Днес в 15:30 осъзнах, че всъщност У-Т-Р-Е е 1.12... А аз бях направила само коледния календар... Спешно се наложи, да мисля задачи, и писмо... До преди малко рязах, но вече всичко е готово и утре сутринта дребчовците ще намерят на прозореца си писмо от джуджето Сторипакост и къщичка-календар, с който ще отброяват дните до Коледа.
Надявам се утре да успея да направя всичко замислено по украсата и за събота да остане само семейно да украсим елхата!'
И като споменах елхата - тази година ще я украсявам с картичките, получени през годините Heart И вие ще :присъствате" в нашия дом Simple Smile
И в тази връзка - моята промяна в адреса са етажа и апартамента само - 1 и пак 1 Simple Smile Ако някой друг има промяна - нека ми драсне на ЛС или да пише тук Simple Smile

Добре дошла на Ети! Пожелавам ти една много лека бременност, лесно раждане и спящо бебе Simple Smile

Радинка, честито ти повишение! Още много такива поводи да имаш!

Фло, а така, остави го малко този Фройд, че задълбочаването в "творчеството" му, не е на добре Simple Smile
На патерици - да е жива и здрава именичката! Любопитно, палаво, усмихнато и щастливо дете да е!

Лейди, тъкмо се чудех какво да готвя на домочадието утре... Едни сармички, от тези тайните ще им спретна Simple Smile

Кати и ти да си жива и здрава на патерици!
Много добра новина споделяш Simple Smile Аз чистя компенсации от 15 дни, а мм - от 4, та изобщо не сме в час с тези новости.

Димитрова, възхищавам се на енергията и организираността ти!

Отивам да гася де що свети из апартамента и ще лягам Simple Smile И тук гася ламБите и лампичките - кой писал - писал Simple Smile

# 703
  • Мнения: 2 420
Добро утро!
Здравей Нов ден!
Здравей, Декември!
Любимият ми месец е вече тук, с усещане за уют и топлина, носещ аромат на джинджифил и портокалови корички,..сбъднати мечти и безброй вълшебства, месецът на случващи чудеса и равносметка.
Добре дошъл, декември!
Най-приказният, най-уютният, най-светлият месец в годината Превърни приказките в реалност, сбъдни всички мечти, оправдай всички очаквания и ги надмини, бъди най-щастливият декември за всички....

# 704
  • Мнения: 2 199
Добър вечер,прекрасни момичета..🤗
Декември си дойде, а всяка година се чудим "ей, кога си дойде и последният месец"
Сега и аз да си помрънкам..Декември започна с почивен за мен ден,но пък падна обикаляне по прегледи и лекари.. лошото е,че вече става изключително наложително да си махам скалата,която се е образувала в левият ми бъбрек.. разположена в целия бъбрек,но радостната част е,че бъбрека все още е изцяло здрав,но е време да го разкарам от себе си.. та скоро ще ви пиша от Военна болница София май.. живи и здрави дано всичко мине добре, да ми стискате палци..😘
Лейди, ще последвам вече и аз ТМ с такава операция.. дано не е много болезнена, че каквато съм страхлива.. да попитам иначе вие плащахте ли нещо.. сигурно не,защото е служител на МО.. на мен ми казаха че тази скаличка,за да я видя навън ще ми струва 800-1000 лв. Но по- добре минус 1000лв и със здрав бъбрек отколкото обратното.. 😏
Ох помрънках си, отивам спагети да правя за вечеря, мъжО ми чака 😀😀
Приятен уикенд от мен!

Общи условия

Активация на акаунт