На пазар в Лозенград и Одрин - 11

  • 172 394
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 926
Аз съм взимала Egece и  Egebahce. Ето тези: и . Най-важното е да пише Sizma. Това означава Extra virgin.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Зехтинът на Кипа беше много добър и на прилична цена. За съжалениече при последните ни ходения през юли и август не го видях. Изобщо Кипа беше зле заредена. Не само Одринската, за която отдавна коментираме, но и тази в Лозенград. Вероятно е било нещо във връзка със сливането с Мигрос, което пък ме кара да се чудя дали изобщо вече ще има продукти с марка "Кипа".

Поради това, че не знаехме за въпросното сливане, се оказахме с две еднакви карти за отстъпка. Едната купихме от Мигрос за лира през юни, а другата ни дадоха безплатно в Кипа през август. Лошото е, че при следващото ни ходене и двете няма да са валидни. Не разбирам какъв е смисълът от карта, която единствено ти дава право на някои отстъпки (т.е. в нея не се трупат бонус точки или суми), която на всичко отгоре е и само с три месеца валидност. Не вярвам да е голямо перо самата им продажба, като се има предвид смешната (или нулева) продажна цена.

# 692
  • Мнения: 569
имало някакъв формуляр който ако го попълниш с валиден адрес и телефон в Турция картата ти е постоянно валидна, а не както сега само за 3 месеца.
Нещо по въпроса знаете ли?

# 693
  • Мнения: 818
Здравейте, искам да попитам има ли в Одрин магазин Безим или само Мигрос и Кипа? И ако няма, от кои магазин мога са купя неща, както в нашето Метро примерно? Благодаря ви!
Има Безим в Одрин, намира се след мол Ераста по посока Кипа. Малко преди Кипа е,  40-50 метра но един път въртяхме доста докато го видим че е малко навътре

# 694
  • Мнения: 410
.Има ли някакво лекарство-гел,течност или нещо подобно, което да е за малки деца 2-3 год при никнене на зъби за облекчение на болката?

# 695
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Само да допълня за Бизим в Одрин,че преди не разрешаваха да се пазари на дребно.Скоро някой сподели,че вече разрешавали..Незнам кое е ,но да го имате предвид(който се интересуваше) и да не се изненадате,ако ви кажат ,че не става.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Ние утре пътуваме за Одрин. Бихте ли ми обяснили как да си закупя картата от Кипа? За жалост утре цял ден го дават дъжд Sad

# 697
  • Мнения: 401
Пазарувам редовно там, няма проблем. Трбва обаче да имате карта, издава се на информация с лична карта.

# 698
  • Мнения: 73
krems82, картата за Кипа си я купихме на касата, преди да започнат да маркират продуктите, маркираха нея / бяхме в събота там/. Казахме, че искаме Money Club card.  Не се притеснявай, нищо сложно не е, не сме попълвали нищо. Цената й е 1.5 TL.

# 699
  • Мнения: 1 288
Кипа беше част от Теско - английска верига. Продадоха се миналата година още на Мигрос. За съжаление нищо няма да е същото във Кипа. Дрехите се внасяха от Англия , имаха и доста изгодни промоции  Sad Мигрос не могат да стигнат Английското величие!

# 700
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Сноу, присъединявам се към мнението ти. Мигрос много не ми се нрави. Ама, и в мола него са тупнали.

# 701
  • Мнения: 1 288
Забелязала съм че във всички молове в Турция ако има МХС  то това е Мигрос. Мигрос е на Коч холдинг ,на скоро бях чела че са в топ 10 на най богатите в Турция. Миналата година като разбрах че кипа са се продали на Мигрос ми стана ясно каво ще стане със тази верига , през ноември бях там и още нищо не се беше променило и някак си не исках да повярвам на това че са се продали. През септември още със влизането разбрах че Мигрос са влезли във владение. Дори подредбата на магазина им е по различна , въпреки че не са пипнали много. Като минах и покрай дрехите се убедих вече напълно. Много жалко.... Не знам какво не им хареса на Англичаните та ни оставиха да тъгуваме по тях  Crazy

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Благодаря ви! Ще се пробваме на английски за картата пък дано ни разберат Simple Smile

# 703
  • София
  • Мнения: 717
Кремс,ние попаднахме на момче ,което разбира български и ни даде карта без проблем .Просто кажете мъни кард и ще ви дадат без проблем .

# 704
  • Varna
  • Мнения: 2 596
На нас ни се падна момче което не знаеше английски, обаче като казах Мъни карт-
и бам имахме карта.
Много любезно момче.

Общи условия

Активация на акаунт