Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 38 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 102 219
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Какво ти трябва, Тайга, ще погледна специално, защото не ги заглеждам често Алверде, но има три ДМ наоколо и два от тях са по-големички, и по-заредени.

# 16
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
И аз преди няколко дена се дупих да търся една пудра на Алверде, но бяха останали само тестерите.
За да не съм капо си взех веган маска(не знаех, че има такова животно). Mr. Green
Не е лоша, аз съм от тези дето все се подуват и зачервяват от нещо.

Скрит текст:

# 17
  • Мнения: 1 186
Купих си на Алверде измивен гел за лице, но ми се струва, че не ми измива добре лицето.
Ето този е
Взех си и измиващата пяна на Алверде за проба.

# 18
  • Мнения: 7 577
Момичета, не знам какво точно търсите от декоративната козметика на Алверде, но аз пробвах няколко техни неща - фдт, коректор, пудра, спирала и един рол он за очи - според мен са много зле всичките. Не ви съветвам да си давате парите за тях, освен ако не сте алергични и само био козметиката ви понася.  Peace

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Някой има ли мнение за този продукт?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Благодаря за темата Бижу. bouquet

Осмичке, аз също много харесвам рол-она с лотос. Даже този месец пак се присетих за него и май е идея да си го взема отново. Искам да пробвам и с лайм, но не знам дали ще ме предпазва по същия начин - нали е без алуминий. От дрогерията съм най-доволна от този на Yves Rocher и не знам защо продължавам да оглеждам други марки. Може би заради бавното съхнене. Ще ми се да тествам и стика на Дав с крастивица, че има доста положителни отзиви. newsm78

Днес минах много набързо през Лили, за да проверя за новите лакове на Catrice IcoNails и бяха пресни още. Непокътнати. Взех си топ лака и исках да го тествам, затова се лакирах тази вечер с него. Съхне доста бавно обаче. Поне 30 минути са минали и някои пръсти се усеща, че се леко меки. И на 2 пръста успях да направя вдлъбнатини. Дано е от това, че лаковете са на 3 слоя и да не се окаже подходящ само за IcoNails. Ще бъде жалко. На всичкото отгоре, имам зверски много балони на 4 нокътя. Това не ми се е случвало дори в големите жеги. Пише че издържа до 10 дни без печене и се сваля с лакочистител. Цената му е 6,79 лв и никак не е евтин. Купувам си Ейвънския гел топ за половината сума.



Получих мейл от Додис за нова лимитка на марката Soleil d'Ete, но на редовния ми въпрос къде ще бъде заредена, нямам отговор. За пореден път не разбирам защо ми изпращат каквато и да е информация, след като такива серии се пускат в няколко магазина и голяма част от четящите не могат да си ги купят. Дори и аз. Та не мога да кажа къде ще я има. Мистерия. Crossing Arms



http://www.tobeyoutiful.com/2017/06/catrice-soleil-dete-limited-edition.html

Не знам дали правилно съм разбрала от Снежана, но марката Trend it up сякаш от есента ще се продава. newsm78

# 21
  • Мнения: 9 572
Много са зле с лимитираните серии и на Есенс и на Катрис. Досега нито една продавачка не е знаела, че изобщо съществуват, камо ли кога ще дойдат. Да се чуди човек защо аз упорито продължавам да ги разпитвам. ooooh! При вас не знам как е персонала, но аз попадам само на блейки.
Скрит текст:
Парфюма, за който ви говорих първо ме убеждаваха всички, че изобщо никога не са го продавали. Няколко пъти казах името, описах шишето- "не, никога не сме го имали". Накрая се изнервих и им показах снимка в техния магазин, на техния рафт от 2-3 дни по-рано. Laughing “Ааа, ама той е нов, ама той бързо свърши...чакайте да видя в кой филиал го има, идете еди си къде". Отивам в другия магазин историята се повтори 1:1 - “Никога не сме го имали, да сигурни сме че не сме го продавали, я снимка, аааа да имаше го до ония ден, идете в еди си кой обект..." ooooh! В третия магазин абсолютно същата история. Whistling

# 22
  • Мнения: 17 546
Кой е този мистериозен парфюм?!  Laughing

# 23
  • Мнения: 9 572
Кой е този мистериозен парфюм?!  Laughing
Нищо няма да казвам, че вече си мисля че даже няма да ми хареса ако изобщо го намеря Joy То вече не е толкова и за него, колкото се заинатих и набрах на персонала.Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 22 845
В Лили продавачките никога нищо не знаят!  Mr. Green Мноог често са ми казвали, че имам повече информация от тях за продукти, промоции, очаквани лимитки....

В Лили не ми харесва, че само в определени магазини зареждат някои серии на определени марки.

В ДМ се оказа, че има магазини където изобщо не се зареждат някои марки.

Избирателно е. Може би се определя от потребителското търсене в района където е магазина.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 569
Петя, мисля, че лакове на OPI има в Дългас, но не съм сигурна дали са от тази колекция.  Peace

Благодаря ти, но аз търся точно Nicole by OPI. Съвсем случайно си купих техен лак преди година или две  (от ДМ, но може би случайно бяха заредили тази серия) и съм влюбена в него - има много хубава четка за разнасяне, дори и за неопитни в лакирането, много траен, издържа седмица без никакви изменения, супер бързо съхне. Много повече ми харесва от лаковете на OPI (които са много по-скъпи), а понякога са с неравномерна плътност, много по-бързо почват да се лющят и съхнат по-бавно.

Ще търся онлайн.  Peace

# 26
  • Мнения: 17 546
Тази серия беше някакъв експеримент, струва ми се. Изчезна безследно, даже остатъци не съм виждала. Купих един прасковено оранжев, но ми стоеше тебеширен и го подарих. Нямам спомен за качествата му. Не съм ги виждала никъде и по други козметики от тогава... Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 1 408
Бижу, благодаря за новата тема  bouquet Свършва ми околоочният крем и ви моля да ми препоръчате някой. Сега ползвам този на Балея за зряла кожа, обаче някъде към средата на флакона се пресече, т.е. освен крема тече и едно мазно. Явно партидата нещо не е сполучлива. Затова съм решила да пробвам някакъв нов  Party
Tall poppy, Хубав е околоочния крем с нар на Биотен /за възраст 35-45 год./.В момента го ползвам, но смятам да го подновя след приключване.

# 28
  • София
  • Мнения: 681
Тази маска едва я нанесах на лицето и после едва я отлепих съответно Simple Smile
И никаква работа не свърши ...

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Някой питаше за околоочен крем. В момента помзвам това:
https://www.nivea.bg/shop/hidratirasht-okoloochen-krem-protiv-br … 086996360168.html
и съм доволна. По-гъстичък е, не е съвсем течен, което на мен ми харесва.

Аз пък съм доволна от обслужването в Лили. Пазарувам в Лили Красна поляна и управителката (поне прилича на такава) е изключително мила, компетентна и винаги е наоколо, готова да съдейства.

Общи условия

Активация на акаунт