СЕДМИ клас - 1 - Началото

  • 83 924
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Тез "нещица" са от времето ,когато моичкия големия беше в 7ми клас. Twisted Evil  Ценна година беше!  Heart Eyes
Започва 2ра смяна пубера, което е супер .Дали са им програмата. В сряда и петък  е убийствена ,с по 3 науки "разказвателни".Дано тогава няма школа. Платих уча се за 1 год. Химията ,физиката и историята са ценни там .Биото май е наполовина. Rolling Eyes

мандаринка,ти пък ,що слушаш текстовете?! Аз като им кажа за тях и ме контрират "ти в чуждите песни знаеш ли какви ги пеят"  Crazy Калоян знае всички умни песни наизуст и в колата ми пее с цяло гърло. Twisted Evil

Август пращах ЛС та .Моля редовно пишещите в темата ако не са получили ,да ми се маркират,за да се поправя!  Wink

# 316
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз досега не съм била, но тази година ще съм редовно пишеща, така че ако е нещо важно за децата, моля и на мен!
Седмокласникът тази сутрин не си навил алармата, разбира се, след като вчера му казах 123456 пъти. Дребното се разплака,  кога пак щели да са ваканция. Бебето и то кукна в 7, да го питаш защо. Изобщооо-добро начало на учебната година😤

# 317
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
А моята слуша К-РОР.  Crazy
Ние ще сме само първа смяна, което много ме радва.

Лоренка, пуснах и аз едно убийствено заглавие за смяна  Mr. Green, явно си била първа в редицата. Идеално си е - НАЧАЛОТО, без лиготии  Mr. Green  Hug

Белинда, дискотека е у вас. Пожелавам здрави нерви и успокояване на ситуацията.  Peace

# 318
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Щерката ударно започна с школа по БЕЛ събота и неделя. За мое учудване е възхитена от преподавателя, направо е във възторг Laughing. Каза, че досега само трима учителя са и направили такова впечатление - по БЕЛ от миналата година - дано е същата и тази Praynig, по история и господина от школата Heart Eyes.
Утре ще имаме РС, засега нищо не съм купувала, ще се ориентирам след срещата.
П.П. Нямам ЛС от август newsm78, на каква тема е?

# 319
  • Мнения: 5 160
Mileto, дай знак за следващата Simple Smile
Беше импровизирано, от сорта на Завръщането, Отмъщението, Отвръща на удара и под. Simple Smile Но за тях има време;)

# 320
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Аз бях пуснала лигавото поетично тип Деса Поетеса - Свърши летният антракт, 7 клас е факт  Mr. Green

# 321
  • София
  • Мнения: 266
Здравейте.Имам седмокласничка и следя темата.Искам да попитам има ли някой на уроци в школа Софроний?
Много се колебах къде и съм леко притеснена, дали направих правилния избор.

# 322
  • София
  • Мнения: 3 082
Дидева, побързай моля  Hug! Има шанс до април да отмениш 12 клас за набора Laughing
Joy Викаш, така и така основно завършват вече в 7 клас, средното да го приключат до 11 клас  Mr. Green Там, някакви раздели по история и биология ще ги сбият с някоя притурка в 10 клас и готово  Mr. Green

Вчера си приготвя нещата - сложи пари в портмонето, вътре сложи и картата за транспорт, въпреки, че запротестирах, че това не е удачно решение. За да е тотално на въпреки - закачи и чипа, с който влиза в училище, на ципа на портмонето и го ръчна в чантата. Преди малко ми се обади - загубил си портмонето  ooooh! ....годината започва нормално....

П.С. Естествено, касовата бележка за последното зареждане на картата за градски транспорт - и тя е в портмонето. Беше заредена до 20 октомври....

# 323
  • Мнения: 5 160
мандаринка, ами много ми вади очите тоз 12-ти:)

Не унивай, дано се намери!!!

# 324
  • Мнения: 2 909
Ние сме втора смяна. Учебни тетрадки и помагала всеки ден ще се казват до тази седмица- пълен абсурд за мен.
Той е доволен, че е почнал на училище, ще видим докога ще е толкова въодушевен. Само два учителя имаме сменени, по биология и зип БЕЛ.
Все още нищо не сме купували, нека кажат всички неща, които трябва да се купят.

# 325
  • Варна
  • Мнения: 4 295
мандаринка, ами много ми вади очите тоз 12-ти:)

Нека са дечковци още една годинка дее! Моят 12класник ,който не обича у-щето по принцип ,снощи сподели ,че осъзнава колко ще му е мъчно за него  Twisted Evil Аз откога разправям ,че това са му най-безгрижните годинки ,еле пък на него!  hahaha

# 326
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Има ли мами на седмокласници  от Пловдив ? Искам да запиша сина си в добра школа за подготовка по БЕЛ и математика, но не намирам никакви отзиви за пловдивските школи освен за  Академия "21 век" Иска ми се да проуча въпроса по-обстойно преди да взема решение. Макар, че вече закъсняваме сигурно...

# 327
  • Мнения: 2 909
Някой ако може да ми даде пощата на лично съобщение?

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте, записвам се с 1 брой младеж от Пловдив. Започнахме уроците от миналата седмица. Под започнахме имам предвид, че седмокласникът ходи на уроци, а майка му си припомня задачи, формули, правила Wink Пожелавам успех на всички в това трудно начинание!

Последна редакция: вт, 19 сеп 2017, 09:37 от Mira_V

# 329
  • Мнения: 409
Може ли и на мен пощата на лично? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт