Звездни компромати - 329 част

  • 121 581
  • 744
  •   1
Отговори
# 435
# 436
  • Мнения: 19 689
Не съм сигурна мама и тате как ще го приемат това. Неговите, имам предвид  Mr. Green

# 437
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Никак не е мой тип, но е доста симпатичен  Peace

# 438
  • Мнения: 17 546
Не съм сигурна мама и тате как ще го приемат това. Неговите, имам предвид  Mr. Green
Той няма да си я води вкъщи, може да си сигурна. Тъкмо си рекох, че е някой бойтой, но тук тя е toy...

# 439
  • Мнения: 31 207
Готина двойка! Гореща! Heart Eyes
Фен съм на Рири.

# 440
  • Мнения: 19 689
Бижу, и ти си права  Grinning

Лудната, и на мен ми е симпатичен младежа. За арабин има доста правилни черти.

# 441
# 442
  • Мнения: 1 455
Мен не ми допада новия на Рири, надявам се да не е с него само заради парите му. Пожелавам й много лУбов с тоя младеж   Heart Eyes

# 443
  • Мнения: 2 787
Вознячки се снима чисто гола за ESPN

https://gong.bg/tenis/goliam-shlem/yellow/vozniachki-se-snima-ch … a-za-espn-438501?

Скрит текст:

Григор на Уимбълдън
Скрит текст:

# 444
  • Мнения: 13 300
Сладурчо е Григор

# 445
  • Мнения: 2 524
Вожнячки не ми харесва в тази фотосесия. Иначе, поне според мен, е една от най - красивите тенисистки.
Малко ви изпуснах аз, благодаря за темата, Бижу!  bouquet

# 446
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Уау Глория е зашеметяваща. Какво тяло и визия само. Евала и правя.

Ужасни гърди поне на едната снимка  Crazy

# 447
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
На Гло гърдите никога не съм ги харесвала, особено в съчетание с вечно изправената й стойка и въпреки която стоят леко смъкнати.

# 448
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Екстра си е Гло Peace

# 449
  • Мнения: X
И на мен Глория ми е много анти, колкото и да се поддържа. Грим, прическа, физиономия, еми не ми харесва тази фолк визия и това е. От тялото ѝ също не съм впечатлена, прилично е за възрастта ѝ. А въпросните снимки, освен че са размазани, са ѝ доста неестествени, но това си е типично за нея (от скромните ми впечатления).

Общи условия

Активация на акаунт