Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 124 102
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 060
Преди един час щях да ти кажа, че са оригинални, защото взимам от тях и съм много доволна. Качеството е много високо. Сега оабче сложих в кошницата едни сандали на Гес  и ги потърсих да сравня цената на друго място. Ще ти дам линкове, за да си прецениш сама, според мен има разлика и вероятно са скъпи ментета, за съжаление.

https://www.obuvki.bg/sandali-guess-rosela2-flro21-esu03-black.html

https://www.guess.eu/en/catalog/view/women/shoes/flat-sandals/ro … 21esu03?color=red

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 054
Мохини, гледах...гледах, зверих се, очите ми изтекоха и заключих, че артикулите са еднакви, само дето снимките са една идея по-обработени в нашия сайт  Thinking

# 47
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Преди един час щях да ти кажа, че са оригинални, защото взимам от тях и съм много доволна. Качеството е много високо. Сега оабче сложих в кошницата едни сандали на Гес  и ги потърсих да сравня цената на друго място. Ще ти дам линкове, за да си прецениш сама, според мен има разлика и вероятно са скъпи ментета, за съжаление.

https://www.obuvki.bg/sandali-guess-rosela2-flro21-esu03-black.html

https://www.guess.eu/en/catalog/view/women/shoes/flat-sandals/ro … 21esu03?color=red
В сайтът на Гес цената е 145 евро, сега намалена на 50%...в другия е 288лв., сега обаче намалена само с 30%. Купувала съм но други марки обувки и не е имало никакъв проблем.

# 48
  • Мнения: 5 060
Да, Ала-Бала, проследих цените, но на мен моделът ми се вижда като имитация, а може да е от снимката, обратно на твърдението на AlexaS, мисля, че в сайта снимките са с кофти качество.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 4 054
Аз не разбирам от фотография, та вероятно не съм преценила добре. Най-фрапантна е разликата при червените. При бежовите и кафявите вече е минимална.


# 50
  • Мнения: 1 360
И аз не видях разлика. Имам 6 или 7 чифта обувки от тях. Даже не съм се сетила,че може да не са оригинални.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 4 054
Много ви благодаря, момичета  Hug. Поръчах... пък когато пристигне ще видя.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 501
За чехли в офис аз съм "за", но нося затворени отпред тип стилето без пета и стоят елегантно. Peace

# 53
  • Мнения: 232
Задачата е следната: Отивате на почивка на много топло местенце за една седмица. Багажа трябва да е ограничен до минимум. Какви дрехи и обувки, сандали бихте взели за да имате възможно най -голям брой комбинации за аутфити. Подчертавам, нямате никакви служебни срещи през това време, само няколко срещи с приятели вечер в някой ресторант. Отговори?

# 54
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Само рокли! Летни, прохладни, различни, всякакви - не изискват никакво комбиниране с други дрехи и не заемат място. Една жилетка за по-хладни вечери и ниски сандали. Бански, парео, слънчеви очила, една бяла чанта да върви на всичко. Бельо и малко козметика, мобилен телефон - готова съм за почивката.  Sunglasses

# 55
  • Мнения: 1 815
+ едни къси панталонки и 2-3 топа (потника) . Ние редовно така пътуваме с нискобюджетните. Буквално подреждайки багажа избирам дрехите по дни ,какво ще обличам.

# 56
  • Мнения: 1 092
Ето една статия, която може да е полезна с предложения.
http://www.whowhatwear.co.uk/holiday-capsule-wardrobe?ps=home

# 57
  • Мнения: 1 533
И на мен ми предстои същото. Ще ходим в Рим за една седмица и се очертава много топло. Тъй като и ние сме ограничени в багажа вземам следното: за дневните разходки - два чифта къси панталонки и 6 - 7 супер тънки, ефирни блузки, които ще комбинирам. За вечерните излизания няколко роклички, които не заемат много място, едни сандали и най -  необходимата козметика в мини опаковки. Ще взема някакъв шал, защото едва ли ще имам нужда от по - сериозна връхна дреха.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 073
Ако ходите във Ватикана ще е необходим плътен шал за да покриеш раменете и деколтето и никакви голи крака, че няма да ви пуснат  Peace

# 59
  • Мнения: 1 533
Ако ходите във Ватикана ще е необходим плътен шал за да покриеш раменете и деколтето и никакви голи крака, че няма да ви пуснат  Peace
Знам, знам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт