Парфюмни размисли и страсти - 211

  • 143 542
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 5 658
По темата за спрените парфюми...
отдавна не съм виждала Opium  YSL...дали е спрян?
Да, старият Опиум е спрян отдавна. През 2009 излезе нов, реформулиран, в такъв флакон

# 631
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
Скрит текст:
По темата за спрените парфюми...
отдавна не съм виждала Opium  YSL...дали е спрян?
Да, старият Опиум е спрян отдавна. През 2009 излезе нов, реформулиран, в такъв флакон

   Атти    ,  благодаря за отговора .

# 632
  • Мнения: 7 715
Някой да е виждал този парфюм скоро ?

# 633
  • Мнения: 17 546
Някой да е виждал този парфюм скоро ?
Скрит текст:
https://parfium.bg/replay-your-fragrance-for-him-40-60-ml-edt-aromat-za-jeni

# 634
  • Мнения: 7 715
Мерси Simple Smile жалко , че е само 20 мл ...
Дали в магазините на replay ще го има?

# 635
  • Мнения: 912
Здравейте,дами ⚘ Не си спомням дали в темата или някъде из интернет пространството четох,че ще пуснат L'instant magic в нова опаковка подобна на алегориите...Ако е истина,знае ли се кога ще излезе?Много искам да си го купя.Нямам представа как мирише,но толкова хубави мнения съм чела 😁

# 636
  • Мнения: 31 375
Сега есента ще сменят бутилките, да видим дали ще дойде в България Меджика.

# 637
  • Мнения: 912
Благодаря за бързия отговор ⚘Мислех да рискувам от ибей,но ще изчакам ⚘⚘⚘

# 638
  • Мнения: 31 375
Благодаря за бързия отговор ⚘Мислех да рискувам от ибей,но ще изчакам ⚘⚘⚘
А, по-добре си го вземай от Ибей, не се знае какво чакаш.

# 639
  • София
  • Мнения: 6 475
А има ли информация дали ще в преформулиран?

# 640
  • София
  • Мнения: 38 916
Търсих Аура в Мола, обаче нямаше, естествено.
Затова пък пробвах Скандал. Започва свежо, напомни ми малко на Мадамата. Обаче след няколко часа ми остана една сладка ванилия на ръката, която даже не мога да измия. Уф.
Тествах пак Аква Дивина и си я чакам с нетърпение - това си е мой аромат.

# 641
  • София
  • Мнения: 767
Дени, Ковачева ..бяхте много прави за Shunkoin . Легна ми като ръкавица. Страхотно млечно, карамелено -ванилово -сандалово дърво. Началото е като зелен чай с мляко, като улонг. Heart Eyes
Никога не съм медитирала и не зная какво е усещането , но определено този парфюм ме успокоява . Нали знаете какво е вътрешното усещане на успокоение  , когато си плакал по дълго време .. Всички вътрешни струни се отпускат и ме обзема приятно спокойствие (без мъката от рева). Много ви благодаря за препоръката.Купих го на мига, естествено.Hug

Явно кожата ми подсилва млечните/кремести нотки в парфюмите . Г-н Лука Турин, мога да го поканя да подуши огромната разлика в Нинфео Мио, между моята кожа и тази на моя добра приятелка. На нея и стои просто неузнаваемо. Някаква смес между Нилските Градини и Pulp. Никога не бих познала зелената , млечна смокиня, която „нося „ аз.
Искам много.. много ..много  Baccarat Rouge. В някакви признаци на лудост се усещам склонна да дам невероятната сума, която му искат. Blush

# 642
  • София
  • Мнения: 2 512

Искам много.. много ..много  Baccarat Rouge. В някакви признаци на лудост се усещам склонна да дам невероятната сума, която му искат. Blush
И ти ли?!  newsm47 Страхоооотен е, и цената някак няма значение  smile3521 newsm62

# 643
  • Мнения: 31 375
Куражче, пробва ли новодошлият Бакара Руж Екстракт, който бил много по-хубав. Аз тези дни ще ходя и ме е страх да не залитна и по него. Whistling

Честит невероятен Shunkoin! Божествен е този парфюм. И аз го купих на мига. Heart Eyes

# 644
  • София
  • Мнения: 767
Аха, явно е дошъл скоро. Почти съм сигурна, че го нямаше преди седмица. Непременно ще го пробвам.🌻

Хубав е, много. 😍😍  Нещо са ми слаби ангелите напоследък +носи ми се нещо ново..за съжаление не е само едно.

Общи условия

Активация на акаунт