Име за момче

  • 7 506
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 028
От предложените - Константин.
Самата аз го обмислях като една от двете алтернативи за имена за сина ми.

# 31
  • София
  • Мнения: 966
Калин

# 32
  • Мнения: 18 588
От тези харесвам само Велизар и Самуил
Ако имах момче щеше да е Самуил може би.Предлагам др.си три фаворита са мъжко име-Емануил,Алексей и Максимилиан.

# 33
  • Мнения: 2 762
От предложените харесвам Калин и Ясен. Борил, Виктор и Самуил са твърде масови вече.

Аз лично харесвам Явор, Симеон, Калоян (въпреки че и това име е масово), Андрей, Матей, Филип, Валери.

# 34
  • Мнения: 2 827
Богдан ... на галено Боги.
Венелин ... на галено Вени.

# 35
  • Мнения: 147
Димитър
Деян
Гавраил
Мануил
Дамян
Пресиян
Николай

# 36
  • Мнения: 47
Благодаря на всички, които се включиха  Hug  bouquet  Ще съобщя щом вземем решение. Peace

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 762
Борил, Камен, Ясен ми харесват много от предложенията на авторката. Други, които ми харесват и сме обсъждали за сина ни бяха Явор, Дамян, Благой, Момчил, Милан, Матей, Стефан.

# 38
  • Мнения: 47
За всички, които дадоха мнение по въпроса - благодаря ви за взетото отношение. Мъжът ми се колебае между имената Виктор и Самуил. Може би до последно няма да сме решили окончателно. Виктор празнува имен ден на 11.11., което е почти седмица преди термина, има хубаво умалително име и значението - победител много ми допада, а Самуил е много хубаво и царствено име, което има и хубаво умалително и първата буква от името съвпада с първата буква от имената на свекъра, майка ми, дядо ми и моето

# 39
  • Варна
  • Мнения: 737
За всички, които дадоха мнение по въпроса - благодаря ви за взетото отношение. Мъжът ми се колебае между имената Виктор и Самуил. Може би до последно няма да сме решили окончателно. Виктор празнува имен ден на 11.11., което е почти седмица преди термина, има хубаво умалително име и значението - победител много ми допада, а Самуил е много хубаво и царствено име, което има и хубаво умалително и първата буква от името съвпада с първата буква от имената на свекъра, майка ми, дядо ми и моето

Като се роди и го видите,сами ще почуствате кое е по-подходящото име! bouquet

# 40
  • Мнения: 1 629
Самуил и Ясен ми харесват. Самуил най-вече!

# 41
  • Мнения: 3 156
Виктор  Peace

# 42
  • Мнения: 7 005
Виктор е от масовите имена, имай го предвид (понеже каза, че не искаш Мартин и прочие). Ако няма друг Виктор в групата/ класа, то със сигурност ще има Виктория.

Иначе е хубаво име, и Виктор, и Самуил са хубави и нито едното няма да е лош избор  Hug

# 43
  • Мнения: 3 156
Напоследък ми се струва, че Самуил е по предпочитано от Виктор. В нашата група в детската градина имаме Самуил, но нямаме Виктор.

# 44
  • Мнения: 7 005
При нас има и Виктор, и Виктория  Laughing Няма Самуил и Симеон  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт