Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 14!

  • 30 942
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28 479
Аз хапнах две филии ляб със салата зеуе, марулена, задушени броколи и мариновано цвекло!
Не мога да кажа че съм се наяла....а в тая жега как ще скачаме гимнастика, не знам!
Освен това сутринта имах 300 гр плюс след Варива!

# 61
  • Мнения: 2 313
Жулиетке до басейна на шезлонга полегнах! Супер си!  bouquet Grinning Heart Eyes Hug Hug
Пете не че и иначе не си услепителна.  Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Фелине ползвай го кат имаш среща с некой дет не понасяш.  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Мамексче веднагически се поправям.  Mr. Green Joy Hug Hug Heart Eyes

Емкасемка огнино ши стане.  Mr. Green Joy Heart Eyes Hug Hug
Миме май ша имаш подарък.  Mr. Green  Grinning  Hug Hug Heart Eyes
мамаМия браво!  smile3501 newsm10 Heart Eyes Hug Hug
Иринитке те ти тоз.  Joy hahaha Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Скрит текст:
scrye чудна лятна вечеря си решила.  Grinning Heart Eyes Hug Hug
И следобедния чай.  Grinning Heart Eyes Hug Hug

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Аууу, Катринке, много лошо гледа тоз младеж Joy
Предпочитам момъка с белезничетата на вратлето.... Embarassed

# 63
  • Мнения: 2 084
viki_kati Mr. Green Hug Hug Hug

Strela, аз имам едно олио на Nuxe, предполагам същото, ама ми мирише гадно и засега си стои. Grinning
Олеее, как ще мирише на гадно олиото на Nuxe е божествено вълшебно, умирам за него, мажа го на коса, тяло, лице! Wink
https://apteka.framar.bg/30009913/%D0%BD%D1%83%D0%BA%D1%81-%D0%B … -100-%D0%BC%D0%BB
Миме и аз съм на същото мнение за Nuxa. Мирише уникално и в момента е на промоция /подарък парфюм/ със същия аромат.

# 64
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Аууу, Катринке, много лошо гледа тоз младеж Joy
Предпочитам момъка с белезничетата на вратлето.... Embarassed
Joy  Joy
После ний сме си говорили за гащи и безгащи,  Mr. Green
Хубу ади, тоз за теби, лошо гледащия (Лазар Ангелов) за мени,  bowuu
Оня дет Мамексчету фърли око й го давам, айди от мен да мини,  Whistling  Joy

Joy Joy
 baby_neutral

Деминкаа  Heart Eyes Heart Eyes хайде идвай малку да ма зАпреш, че са фърлих пак у нивите,  Mr. Green Joy

# 65
  • Мнения: 1 617
мОми, види ми се, че ви е малко жегата навън, та още фитили палите  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 66
  • Русе
  • Мнения: 8 801
мОми, види ми се, че ви е малко жегата навън, та още фитили палите  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Кой? Аз? Мнеее,  smile3506
Фитилите.....ги пуска Катето,  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 844
То не стига,че е горещо навън, ма и в темичката разгорещени страстиии hahaha hahaha hahaha
Иринита  Hug Hug ами перфектно ти стои полата, много , много готино - и сандалките са шест, абе цялата си огин - моята фризьорка има един лаф -" Леле, колко съм готина, чка ми иде да си скоча сама" Joy Joy Joy
Миленски  Hug Hug честит собствен дом Heart Eyes, а килата не ги мисли - ще влезеш в релси Heart Eyes
Мамамия поздравления за медалите Hug Hug
Скрай честито ти сертифициране Hug Heart Eyes, ние знаехме,че ще се справиш
Джулс Hug Hug  bouquetзаведе ни на Крит преди Лия Hug , ами готинко си е - разкош.
Кати Hug благодаря за следобедното чайче, и  аз имам помагач за граха Simple Smile
Деминка где си Hug Hug


# 68
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Огиииин, палиш, палииииииииииш hahaha hahaha hahaha
Край! Хвана ме лигнята!!!
Отърваха се наемателите  ooooh!

От тез менкания, тоз на оная, втория на първата и т.н. в стил Чичо Митко Пенев  hahaha (много любим наш преятел) не разбрах в крайна сметка кой за коя е, обаче в това няма никакво значение Naughty Нали сме си едно цяло! Обаче аз предлагам тия момци да ги впрегнем за ремонтчето на Мимоуз, Единия дори е с гащеризонче вече hahaha hahaha не за друго, ами да не се мори Телчо Joy
Мимчо, ама и ти не можеш без трън в гащите Twisted Evil Банята едва свърши и нова цел. by the way ипаш ли 'глидалу?

# 69
  • Мнения: 28 479
Огиииин, палиш, палииииииииииш hahaha hahaha hahaha
Край! Хвана ме лигнята!!!
Отърваха се наемателите  ooooh!

От тез менкания, тоз на оная, втория на първата и т.н. в стил Чичо Митко Пенев  hahaha (много любим наш преятел) не разбрах в крайна сметка кой за коя е, обаче в това няма никакво значение Naughty Нали сме си едно цяло! Обаче аз предлагам тия момци да ги впрегнем за ремонтчето на Мимоуз, Единия дори е с гащеризонче вече hahaha hahaha не за друго, ами да не се мори Телчо Joy
Мимчо, ама и ти не можеш без трън в гащите Twisted Evil Банята едва свърши и нова цел. by the way ипаш ли 'глидалу?
А той Телчо не го мисли, той няма да се преумори...... hahaha hahaha ич не е от чевръстите, но ако пратите момците да помагат може да се разчевръсти, че да не му свършат цялата РАБОТА те..... hahaha hahaha hahaha нямям огледало, още не смея да се престраша да викна майстор Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 313
Миме ква съм несъобразителна!  ooooh! Те веднага давам майстори за тебе!  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug

# 71
  • Мнения: 1 617
А леле, Кате, това вече е тежката артилерия  Joy

# 72
  • Мнения: X
 Joy Joy Joy

Гледам, не ви е скучно.

Миленски, честит ви нов дом, само щастие и разбирателство да царят там! Няма по - хубаво от новия дом.

Скрай, честито. За какво е този сертификат?

Долче, пиши, как е майка ти?

Отчитам
Скрит текст:
свинска кавърма, за вечеря ще е кашкавал пане

Поздрави от Царево.

Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 16:28 от Анонимен

# 73
  • Мнения: 1 617
Иринитке, ми хайде тръбата да свири сбор като ще идваш в София  Simple Smile Тъкмо ще ни покажеш на живо придобивките Simple Smile

# 74
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Кате,  Joy Joy Joy

Сииис, хубаво изкарване,  Hug

Долчее, пиши кат си в бг и кво става,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт