Септемврийските тюлени ще стават още по-големи!

  • 49 274
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Добро утро! Аз продължавам с безсънието - единствената поза, в която бебка е доволна е гръб, но дори и така шава. За 2ри път се приспивам с музика от ютуб - надявам се и като се роди да я залъгвам така :d
Вчера моя приятелка ми даде страхотни дрешки и нямам търпение да преглеждам и да започвам с прането:) някъде четох че има препарат за дезинфекция в дм - само той достатъчен ли е за пералнята? И нужно ли е да ги прибирам в найлон после дрешките или мога направо в чекмедже

# 31
  • Мнения: 86
Добро утро!
Явно всички ни тормози това безсъние  Shocked
Ралито, аз си мисля, че е рано за пране. Добра идея е да ги сложиш в пликове, за да не прашасат и да не се налага пак да ги переш  newsm78

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Ами то аз няма да почвам веднага, ама примерно др седмица го дават по-хладно. Аз и ще влизам в 32 и все по-малко ми се струва времето Grinning

# 33
  • Мнения: 18
 Добро утро от мен!  Hug
 По прочетох ви и поне малко съм в час.... разбрах, че има и ФБ група.... написах в търсачката Надя Стефанова, но има много такива и реших да не ги почвам поред  Crazy  Дайте ми повече инфо за това как и аз да се включа.  Hug

  Относно приготовленията всеки сам решава кога е времето.... За мен е рано, но в същото време като се сетя, че с предишната бременност бях априлка и започнахме една по една да отпадаме от март.... половината изпораждахме тогава. Затова избирам до края на този месец да съм приключила с разчистване на шкафове, пране, покупки /шишета, комплект за изписване и някои дребни нещица и козметика/, друго си имам. А и кошарката, зълва ми ми каза, че някои от решетките се нуждаят от малко лак... Няма да се натоварвам и всеки ден по малко ще правя.

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 11:24 от ГериКо

# 34
  • София
  • Мнения: 5 617
Какво ти безсъние, на мен сън не ми стига. Снощи заспах в 11 и сутринта в 9  и две прекъсвания за WC  Laughing
Аз мисля прането да стане август месец, а до края на юли да купим всичко. Предвид, че съм с най-късен термин, не мисля, че бебето ще тръгне с цял месец по-рано.

# 35
  • Мнения: 18
 В този ред на мисли..... бях бременна с баткото, когато разбрах за едно суеверие.... Датата на първото ритниче, което усетиш, ще бъде и евентуална дата на раждането на бебето. Не знам дали е вярно, защото когато го разбрах баткото веч риташе отдавна. С този юнак, обаче запомних датата. Първото усещане, не като ритник, но ме накара да ахна и присвия на стола беше на 17-ти, а вече движения в себе си усетих на 30-ти.
 Съвсем на ясно съм, че то се движи много преди това...

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Май само аз не се будя да пишкам, звяра не може да ме събуди лесно, аз спя като пън.  Grinning
На сутринта е бягане към тоалетната де, толкова съм събирала, че имам чувството че 5 мин пишкам.  Mr. Green

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Аз ако не стана да се изпишкам почва да ме боли и няма шанс да не се събудя Grinning
Това суеверие е мн интересно, не съм го чувала досега...обаче интересното е, че първият път когато усетих беше 10 април...а имаше  една таблица във фейс групата, според която терминът ми е 11 септ, не 5ти Grinning знам си аз че накрая от толкова магнерот ще се появи по-късно бебка Grinning

# 38
  • Мнения: 18
Аз ако не стана да се изпишкам почва да ме боли и няма шанс да не се събудя Grinning
Това суеверие е мн интересно, не съм го чувала досега...обаче интересното е, че първият път когато усетих беше 10 април...а имаше  една таблица във фейс групата, според която терминът ми е 11 септ, не 5ти Grinning знам си аз че накрая от толкова магнерот ще се появи по-късно бебка Grinning

 Дай линк към тази таблица.... Искам и аз да видя там какво ще излезе

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=251653045239816&set= … ype=3&theater

 черното е дата на последен МЦ, а червеното очаквана дата на раждане.

# 40
  • Мнения: 86
Unknown16 - искам и аз такъв сън  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms заспах в 2, станах в 8... сега ще опъна баджаци да видим дали ще заспя  Laughing

ГериКо - много интересно  това суеверие Simple Smile аз си записах първият шут на бебка Simple Smile сега ще проверя кога беше и ще проследя дали е истина Simple Smile

crossfade - може би е по-високо бебчето и още не ти е седнало на пикочния мехур  Laughing

# 41
  • Мнения: 18
  ralito89, не ми се отваря страницата, явно защото е заключена групата или е изтрита

Elichka33, не го вярвам на 100%, но ми е интересно и на мен и затова засякох този път  Peace Crazy

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Помислих че може и така да стане-ей сега ще се опитам да кача снимчицата

http://prikachi.com/images.php?images/346/9142346y.jpg

# 43
  • Мнения: 86
ГериКо, сега проверих - 21 април Simple Smile. Още по-интересното е, че една астроложка миналата година ми направи хороскоп и е дала дати 21.08-04.09, че ще бъда ограничена в нещо... Ако родя на 21 август ще я почерпя с нещо  hahaha

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Аз пък снощи реших да.кия банятанна майка ми ..паднах и се разчекнах.Сега лежа и не мога да стана от леглто,болият ме краката. Cry

Общи условия

Активация на акаунт