„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 16

  • 90 682
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 547

хайде, още 4 серии са качили )))

не се движат съвсем едно към едно с оригинала, но пак е интересно. оригиналът е ужасно тягостен.

героят на Чернышов напимер даже по-скоро положителни емоции предизивиква, докато в шведския филм беше страшно антипатичен със студенината си .

# 61
  • Мнения: 3 547
Премьера : 6 августа 2017 (Россия 1)

# 62
  • Мнения: 3 547
Сафонов и Агния Кузнецова в мед. екипи ))) какво ли снимат ?

# 63
  • Мнения: 3 547
я, май открих филм със Серебряков, който не съм гледала ...или съм гледала и съм забравила  newsm78




Алёна Бабенко, Алексей Серебряков, Елизавета Арзамасова, Ирина Калашникова, Ксения Николаева, Игорь Славинский, Дарья Давыдова, Дмитрий Лаленков, Марина Петренко, Нина Касторф, Екатерина Кистень

https://vk.com/feed?z=video-79651799_171198809%2F4b475c19da36930 … _-118910383_45768

# 64
  • Мнения: 3 547

"finyagin  Вот уже третий день сериал "Преступление" шествует по стране,тот случай,когда не только не стыдно,но и невероятно интересно смотреть историю в которой когда-то снимался.Спасибо ,создателям!!!СМОТРЕТЬ ВСЕМ!!!))"


е супер е филма. изгледах и днешните серии. колко хубаво, че са решили да ги вместят в една седмица.

честно казано Прилучный на фона на всички останали звезди е просто засенчен, но то няма и как да е иначе - утвърдени актьори от висока класа - страхотно съзвездие са събрали.

на мен ми харесва адаптацията, първо, че нашите актьори са къде къде по-красиви и второ не е така смразяващо тягостна обстановката. в скандинавската версия всичко е потискащо до болезненост...

много хубава роля за Чернышов, най-сетне да му дадат нещо стойностно, а то все клиширани образи на красавци - любовници в мелодрами.

може би след Маяковский, това е ролята в която най-много ми харесва.


Смоляков е безподобен. Дарья, Тезов, Коряков, Хмельницкая ...просто отвяха Мажора тоя път )))

нищо, ще се реваншира в третия сезон, май го почват през август )))

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 00:22 от lor

# 65
  • Мнения: 3 547


В главных ролях:
Юлия Пересильд
Риналь Мухаметов
Карина Каграманян
Сергей Гармаш
Елисей Никандров


https://bigcinema.to/movie/holodnoe-tango.html

# 66
  • Мнения: 3 229


В главных ролях:
Юлия Пересильд
Риналь Мухаметов
Карина Каграманян
Сергей Гармаш
Елисей Никандров


https://bigcinema.to/movie/holodnoe-tango.html

Много се зарадвах на този филм, но седмицата е под знака на Преступление. Днес чакаме финала. Има атмосфера, невероятна е работата на оператора. Актьорите силно играят. Хитов сериал.

А "Холодное танго" започна така, че едвам събрах сили да продължа. Много хубав филм, но много тежък.




ето рецензия, която може да ви разколебае
https://www.film.ru/articles/v-posteli-s-vragom
и википедия
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0% … D0%A1%D0%A1%D0%A0

Аз ще продължа да гледам.

# 67
  • Мнения: 3 547
аз даже не съм започвала Холодное танго ...трябва ми друга настройка, искам да догледам Преступление

супер са я направили адаптацията, актьорите са чудесни.

Чернышов - супер игра, направо изнесе по-голямата част от филма на гърба си, да не говорим, че визуално във филма просто няма конкуренция, в който и кадър да се появи направо фокусира погледа с красотата си







не виждам коментари от DIVA, тя май му беше фенка на Андрей, сигурно не гледа този филм )))

и Финягин е голям красавец, но твърде младее сякаш за ролята си ...иначе си играе супер, аз винаги съм го харесвала много.
много ми харесва голямото куче във филма,  той има също много голямо куче, но друга порода, много обича животни...


ей феновете са голяма работа  Laughing Laughing


трите актриси в главната роля в скандинавския, американския и руския вариант. ами Дарья си е най-хубава )))

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 14:26 от lor

# 68
  • AMS
  • Мнения: 6 416
Привет!!!
На линия съм с Преступление.
Сега ще гледам последно качените 4 серии.
Лор, не съм фенка,
а много ми харесва Андрей Чернышов.
В тази роля е направо супер.


# 69
  • Мнения: 3 229
Привет-мривет!
Преступление свърши, снощи със затаен дъх гледахме финала, разбрахме кой е убиецът. На кино-театр.ру обсъждането върви с пълна пара, близо 2500 комента. Общо взето, мненията съвпадат - сериалът е интересен, гледа се на един дъх, актьорите играят много силно и вярно, операторът, композиторът - адмирации! и много въпроси и претенции към сценаристите.
Аз споделям същото. Но каквите и слабости да има, за мен е много силен хитов сериал и се нарежда до Мажор и др. кандидати за международна аудитория.
Павел Прилучний е много различен като игра и излъчване, по-зрял, на мен много ми хареса и все повече го ценя.


Към Дарья Мороз големи критики, чак до обидни и груби думи. За мен е много добра актриса и в Престъпление има поредната си силна роля.


Аз забелязах Владимир Мишуков в ролята на Борис.


По една случайност, днес отново попаднах на него, гледах "Наследие" (препоръчвам, ако не сте го гледали)


Много интересен актьор и някак досега не бях го отличила.

Да отбележа също ролята на убитото момиче, много светла и лъчезарна като жива, и с неуловимо присъствие като мъртва, сякаш душата ѝ гледа отгоре, камерата често го прави в сериала. Актрисата е Софья Озерова.


Наистина много силен екип, актьорите са чудесни. А претенциите към сценаристите ще запазя за себе си, нямам желание да ги озвучавам.

# 70
  • Мнения: 3 547
много беше добър Преступление, аз също бих казала нещо на сценаристите, но ще се въздържа, първо, че не знам шведски Wink , и второ - филмът е от 2007 -ма, за времето, когато е писан и правен за пръв път си е направо отличен. пък това, че ние сме изгледали стотици филми с огромно количество криминални ситуации оттогава досега и сами можем да водим разследванията си е вече отделна тема, затова нестиковките по сценария ни се набиват в очи.
има и някои разминавания с оригинала, даже не толкова по сюжета, колкото по присъствието на самите герои. например в оригинала бащата беше много изразителна фигура, много повече изпъкваше от майката, докато тук беше обратното. нещо не се получи същото със Смоляков в ролята, макар че и той имаше добри моменти.

но като цяло - отличен филм с чудесни актьори.

днес предлагам един, както се оказа отличен филм, който аз, разбира се съм пропуснала, когато е излязъл, защото никога не посягам към филми с Лавроненко и Урсуляк, а тъй като сега е лято и няма много избор, попаднах на него, след като прочетох много хубави отзиви. и наистина филмът е много интересен, като нищо ще взема да гледам и други филми с Лавроненко


Актеры
Константин Лавроненко, Полина Агуреева, Александра Урсуляк, Александр Гришин, Евгений Антропов, Роза Хайруллина, Евгения Дмитриева, Глеб Подгородинский, Дмитрий Куличков, Аглая Шиловская, Яна Сексте, Игорь Гордин, Тимур Бадалбейли, Вячеслав Чепурченко, Лидия Байрашевская, Арина Живова, Яна Гладких, Арина Нестерова, Юрий Борисов (II)

В одном из московских парков находят труп сорокалетней женщины. На первый взгляд, это – смерть от естественных причин, и уголовное дело не возбуждают. Но муж погибшей женщины – банковский аналитик и бывший математик – начинает собственное расследование и приходит к двум выводам. Первый: его жену действительно убили. Второй: у нее был любовник...


https://topcinema.tv/russian-serials/proschay--lyubimaya-.html














много е хубав филма, горещо препоръчвам !

Последна редакция: нд, 30 юли 2017, 12:47 от lor

# 71
  • AMS
  • Мнения: 6 416

 
 Благодаря за новите предложения
 и коментарите за Преступление.
 И аз имах въпроси към сценаристите,
 но като  погледнах назад лентата,
 май намерих доста отговори.
 По едно време се върнах чак на първа серия,
 за да си припомня някои моменти.
 Не съм гледала другите версии,
 но съм гледала артистите в други филми.
 Павел Прилучный не ми прилича на Мажор,
 но пък ми напомни за героите му
 в Беги и в Любовь с ограничениями.
 Да израства, но тук други изпъкнаха, според мен.
 В предварителното резюме, бях чела,
 че и героят му също е заподозрян и попада в ареста.
 Явно е имало промени.
 В началото - ноември 2015, когато започват снимките,
 Андрей Чернышов изобщо не е включен в каста.
 В състава е отбелязан Павел Трубинер.
 Но много добър му се получи Олег Самойлов.



# 72
  • Мнения: 3 547
малко за настроение - Кристина Орбакайте танцува с малкия си син  Wink

https://www.instagram.com/p/BXLMo5EgtBK/?taken-by=maxgalkinru

# 73
  • Мнения: 3 229
малко за настроение - Кристина Орбакайте танцува с малкия си син  Wink

https://www.instagram.com/p/BXLMo5EgtBK/?taken-by=maxgalkinru



Здравейте, гледах снимки от сватбата, Алла е страхотна, макар че не е прието гостите да се обличат за  сватба в бяло.
Кристина и малкия син също са красиви и явно добре се забавляват. Щастие на младоженците!

Дива, страхотни гифчета си направила от "Преступление"! Красота!

Лор, предложеният от теб сериал "Прощай, любимая", го изгълтах, интересен от първата до последната минута. Много добре забъркана интрига. И на мен не са ми любими Урсуляк и Лавроненко, но ми харесаха в този сериал. Също и Полина Агуреева и Ал. Гришин, Евгений Антропов.






Днес прегледах премиерата "Провинциальная мадонна" с Евгений Шириков. Хубаво момче, но мелодрамата не е нищо особено.



# 74
  • Мнения: 3 547
днес прочетох, че Алексей Гришин е пострадал сериозно при състезание с квадрикоптер - имал и фрактури - дано се възстанови бързо. за жалост, приятелят му, с когото са карали машината не е оживял

и още една негативна вест - Алексей Бардуков и Анна Старшенбаум са се разделили окончателно.
второ семейство се разпада това лято. първи бяха Анна Михайловская и Тимофей Каратаев..

изобщо тия младежи като се поразделят за снимки и току се влюбят в някой друг Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт