„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 16

  • 90 752
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Малко инфо за  Сергей Пускепалис  https://24smi.org/celebrity/895-sergei-puskepalis.html



И нещо любопитно - майка му е българка от Приднестровието.

# 721
  • AMS
  • Мнения: 6 424
   Две седмици до рождения ден на Данила >>>






# 722
  • Мнения: 3 234
Здравейте!
От сърце благодаря на всички, които споделят в темата и публикуват толкова интересни неща!
Хареса ми Вечерний Ургант с Агранович и Пускепалис. Героят на Пускепалис ми беше неприятен, но ето че актьорът е много симпатичен, че и българин! Simple Smile

Дива, аз харесвам първия мъж на Толстоганова, много финес има у него.



Хиляди благодарности за видеото с Данила и Олег Меншиков! Интересно, поучително, забавно...нямам думи!
А историята на тримата братя и майка им Надежда може да стане учебник за родители, силно препоръчвам!
Тук има интересни неща за семейството:
http://danila-kozlovskiy.ru/galereya/rodniye-i-blizkiye.php

Завърши "Берьозка", хубав сериал. Радвам се за Михаил Пшеничный, отслабнал, красив, добра роля направи.
Лидия Вележева невероятна!

Пожелавам приятна вечер!

# 723
  • AMS
  • Мнения: 6 424
 Вечерний Ургант /20.04.2018/  >>>  Данила Козловский


# 724
  • Мнения: 3 547
Вечерний Ургант /20.04.2018/  >>>  Данила Козловский



 Two Hearts Two Hearts

големи сладури

интересно в какъв английски сериал се снима сега Данила - нещо такова чух в интервюто - да не би да е продължение на МакМафия ??

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 08:38 от lor

# 725
  • Мнения: 3 234
Дива, благодаря за удоволствието!

Днес е рожденият ден на Петр Федоров и излезе инфо за новия му филм, който се очаква през 2020 г.



Филмът е вдъхновен от подвига на Алексей Маресьев.

Скрит текст:
Съвсем случайно (в групата на Къванч Татлъту) научих, че годеница на Артем Крылов е Василина Октябрьская. Тя е актриса и втори режисьор, участвала е в снимките на "Курт Сеит и Шура", сериите в Санкт Петербург.

# 726
  • Мнения: 3 547

Анна Попова, Дмитрий Исаев, Влад Соколовский, Дмитрий Карташов, Валерий Сторожик, Тимур Бадалбейли, Татьяна Васильева, Виталия Корниенко, Борис Липатников

https://vk.com/al_feed.php?z=video-70858977_456242527%2Fb4d8ff93 … _-118910383_62124

# 727
  • Мнения: 3 547

Полина Филоненко, Алёна Савастова, Степан Бекетов, Кирилл Запорожский, Евгений Терских, Дмитрий Поднозов, Оксана Базилевич, Анастасия Шалыгина, Антон Чернов

https://vk.com/al_feed.php?z=video-70858977_456242519%2Fb0523810 … _-28519601_577942

# 728
# 729
  • AMS
  • Мнения: 6 424




 Привет!!!
 Едва се удържам да не пиша за Данила.
 Много ми хареса и разказаното за това,
 как е приел веднага ролята в МакМафия.
 Би трябвало да има втори сезон,
 но в момента конюнктурата малко е кофти.
 Още с първите новини за случая "Скрипал",
 веднага ми изплуваха образите от МакМафия.
 Данила - Взлёт !!!
 Много удачен момент за премиерата на Тренер.
 Не само две седмици преди 33-тия му рождения ден,
 а най-вече два месеца преди световното по футбол в Русия.
 И тъй като моите фаворити отпаднаха, познайте за кого ще викам.
 Не смогвам да видя и прочета всичко за  Тренер.






Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 15:28 от *** Diva ***

# 730
  • Мнения: 3 234
Цитат
Привет!!!
 Едва се удържам да не пиша за Данила.

Привет!
Ама защо се удържаш?

Аз например няма да се удържа, простете. Благодаря за споделеното, за мен е истинско удоволствие да чета и слушам Данила и за Данила.

Напоследък доста видео изгледах с него и съм поразена. Знам доста неща от биографията му, но от беседата с Олег Меншиков научих много. Не спира да ме удивлява този човек. Както каза Иван Ургант - "святой". Много таланти и много човешки добродетели в един човек! На всичко отгоре, и красив мъж.

Но в последните дни ме вълнува нещо друго. Данила не като актьор, режисьор и т. н., а Данила като син.
Представям си какво е изживяла тази майка, докато е губила златото си, докато са изключвали синовете ѝ от училище, докато не е знаела дори къде са избягали и как са. За много по-малки проблеми всичките ми познати биха се тръшкали, викали, отчайвали...
Тази семейна история показва, че ние като родители не бива да губим вяра в децата си, че в никакъв случай не бива да прогнозираме "няма да стане човек от теб".
Грижиш се за децата си, възпитаваш ги както можеш, даваш им всичко от себе си и се надяваш, че ще им стигне разумът и характерът и късметът да се справят в живота.
Много поучителна е историята и се възхищавам на майката. Била е разведена с три момчета. Какво ли ѝ е минало през главата, тя си знае, но ето че сега може да бъде спокойна и щастлива.

С нетърпение чакам филма "Тренер". Някой ако го забележи в нета, да пише в темата. Simple Smile

Не можах да прочета статията, публикувана от Дива, но намерих друга, която ми хареса.
http://seance.ru/blog/kozlovsky-interview/

18 АПРЕЛЯ, 2018 // ИНТЕРВЬЮ
Данила Козловский и его «Тренер»
Любовь Аркус



Какво от изказванията на Данила ми направи силно впечатление?
Напр. какво е научил:

Цитат
Например, такая наука: если хочешь сделать что-то хорошо — делай это сам. Если не можешь сам, вникай и контролируй, ничего не пускай на самотек.

Ако искаш да направиш нещо хубаво - направи го сам. Ако не можеш сам, вниквай и контролирай, нищо не пускай на самотек.

Цитат
Раньше я не до конца понимал режиссеров, которые на премьере или в интервью страшно благодарили группу. Мне казалось, что это вежливость, принятый этикет. А сейчас, после ночного блока съемок, где 13 смен, стадион, Краснодар, пять камер, огромная машинерия… Я знаю теперь, что главная моя благодарность — группе. И главная моя ответственность — перед группой.

Сега разбирам, че моята главна благодарност е към екипа. И моята главна отговорност е пред екипа.

И после добавя, че се страхува от неуспех главно заради екипа. Страхува се, че няма да им хареса. Защото тогава за какво са го търпели него, за какво са опъвали толкова. Повярвали са му, позволили са му да бъде лидер.
Художници, гримьори, футболисти, оператори…

Добре, че е толкова земен, че вижда и оценява другите, че уважава всеки труд.

Да е жив и здрав! Успех на филма!

# 731
  • AMS
  • Мнения: 6 424
 Валя, благодаря за поста!!!
 Може би съм пропуснала,
 но това май не е предлагано >>>


 

   
 Елена Аросьева, Дмитрий Исаев, Диана Дезмари, Денис Матросов,
 Светлана Щедрина, Евгений Пронин, Полина Ульянова (II), Вячеслав Аркунов,
 Михаил Разумовский, Галина Бокашевская, Алёша Шаблюк

 Има противоречиви отзиви, 
 но е с добро качество на картината >>>
 https://melodrama1.com/serialy/942-chuzhaya.html

# 732
  • Мнения: 3 234
Страхотни са отзивите на зрителите за филма "Тренер"!

https://vk.com/danila_kozlovsky_club?z=video-24371598_456241907% … _-24371598_123507

Много емоционални!

Цитат
Ходила сначала с подругами,сегодня пошла ЕЩЕ РАЗ с мужем. Давно не видела современного фильма,который захотелось посмотреть повторно. Спасибо огромное за полученные эмоции! Сдерживала слезы в 6 эпизодах, в 4 эпизодах слезы капали сами. Данила, очень КЛАССНЫЙ фильм получился!!!

Цитат
Фильм бомба! Вот это патриотизм ни на словах, а на деле!!! Все темы раскрыты, все вовремя, реалистично и естественно!

Цитат
Зал апплодировал! Спасибо за чудесный фильм, если благодаря этому фильму ребята пойдут играть в футбол, верить в мечту и правое дело, то не надо ничему учиться!

# 733
  • Мнения: 3 547
момичета, интересни неща пускате тия дни за Данила )))

много от актьорите признават, че са били буйни деца, че са изключване от училище, че са хулиганствали в една или друга степен )))

даже по-скоро твърде малко от актьорите казват, че са били тихи, скромни и послушни деца .

само един Женька Миронов е бил май ангелче от детството си, та досега  Mr. Green

на мен пък точно неговата майка ми е супер впечатляващ образ с жертвоготовността си

Данила е много  красив мъж, но по-важна от красотата му е харизмата.

Да, талантлив е, но и много други са талантливи, красив, но има и други красиви, а все пак в него има особено излъчване, което като магнит привлича хората - как няма да го слушат и от екипа му, и футболистите, че и самия Абрамович не е устоял на чара  Mr. Green Mr. Green

и все пак - мене ако питате - военното училище 6 години си е казало най-тежката дума, за да го превърне в дисциплиниран и отговорен човек, който да може твърдо да стои зад решенията и постъпките си.
мен от цялото интервю може би най-много ме впечатли това, че той не изпитва никакви страхове и съмнения в себе си - тази самоувереност ми хареса най-много.

много са хубавите филми, които сме изгледали с него и все пак на мен ми е най-любим Духless и в двете му части.
много ми се иска да видя филм, в който Данила да надскочи себе си в тази роля, не че другите му роли са по-лоши или по-слаби, просто за мен нещо такова култово като в Духless не е имало.

понеже наскоро гледахме Движение вверх с Машков , съм малко скептична дали случващото се в Тренер ще е нещо кой знае колко по-необикновено, от това във филма за волейбола.

еуфория, победи, силни спортни страсти, но не очаквам кой знае каква оригиналност от сюжета. дано ме изненадат приятно.

ще гледам най-вече от любопитство за работата на Данила като режисьор.

радвам се, че се е научил да снима филми и дано стане приличен режисьор или поне продуцент, защото не ми се иска с възрастта да почне да играе само в някакви сериали, когато най-бляскавите години от кариерата му свършат.

 Mr. Green с неговата ужасна дикция не го знам и как му върви театралната кариера - уж доста успешно, но не зная дали не е просто по инерцията на обожанието на зрител/к/ите  Mr. Green

аз лично съм гледала Варшавская мелодия с него - изобщо не може да се сравнява с Даниил Страхов на сцената - просто на светлинни години  Mr. Green Mr. Green

Тренер едва ли ще го видим скоро -  и да се появи, ще е пак в гадно качество. има да чакаме ...

гледайте Гарпастум с Данила и Женя Пронин - един от най-ранните им филми, може би с първи главни роли и за двамата.

отличен филм и пак за футбола.

и двамата добре гонят топката в интерес на истината )))))



# 734
  • Мнения: 3 234
Лор, Дива, благодаря ви за интересните постове!
Емоцията е по-силна, когато е споделена.

Цитат
Друзья!
Спасибо! Столько откликов в соц.сетях, таких теплых, эмоциональных, восторженных. Столько слов поддержки, таких важных и нужных!

Спасибо, что ждали этот фильм, спасибо, что пошли на него в кинотеатры, спасибо, что многие сделали это не единожды. И спасибо, что не жалеете времени и эмоций написать об этом.

Это невероятно дорого, и это - то, ради чего создавался фильм "Тренер".
И пусть МЕТЕОР - команда-мечта, она реальна. Потому что у нее самые лучшие, самые фантастические в мире болельщики - ВЫ!❤❤

Спасибо!⚽⚽

Данила благодари на зрителите.
И нека МЕТЕОР е отбор-мечта, но тя е реална. Защото има най-добрите, най-фантастичните запалянковци на света - ВАС!

фото Светлана Маликова

Общи условия

Активация на акаунт