„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 16

  • 98 703
  • 735
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 547

Весела Коледа, момичета !


С такова слънце, дето е пекнало и с тази безснежна зима нещо изобщо нямам усещането за зимни празници  Laughing

пред съседния вход вчера гградинките копаеха, нищо чудно днес цветя да садят - трябва да погледна  Laughing Laughing

дайте някой много, много снежен филм, поне да си представяме, че наближава Нова Година  smile3503

# 496
  • Мнения: 3 770
lor пусни си Принц Сибири.



Последна редакция: вт, 26 дек 2017, 20:05 от ValentinaP

# 497
  • Мнения: 3 547

Ксения Роменкова, Константин Самоуков, Валерия Ходос, Мальвина Салийчук, Мария Трепикова, Андрей Фединчик

https://vk.com/feed?z=video-52087668_456244112%2Fd2a3c162357fc38 … _-118910383_54842

# 498
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Бяхме го позабравили май

но между Коледа и Нова година получаваме чудесен подарък с него - мелодрамата Зеркала любви (2017 - 4 серии)



Мил, добър и много душевен филм.
'Смысл фильма,наверное,в том,что кто-то один любит,а другой позволяет себя любить, и не всегда гладко получается, когда нет любви у второго партнёра...'

Приятни мигове в навечерието на Новата Година. Здраве и любов на всички!

Първа серия, другите следват

# 499
  • Мнения: 1 726
lor пусни си Принц Сибири.



Валюш, като споменаваш Принц Сибири, питанката ми е - Пуснаха ли втория сезон???? - или ще си останем с чакането.

# 500
  • Мнения: 3 770
Здравейте!

Няма 2 сезон на Принц Сибири, иначе щяхме да чуем, такова събитие едва ли ще пропуснем.

Днес приключи сериалът СЕРЕБРЯНЫЙ БОР, на мен ми хареса и бих го препоръчала.

"Движение вверх" е премиерата днес. Обещава да е хубав филм.




годишни класации и анализи
http://www.kino-teatr.ru/kino/art/serial/4917/

# 501
  • Мнения: 3 547

Катерина Шпица, Владимир Капустин, Юрий Стоянов, Алёна Хмельницкая, Тигран Кеосаян, Алексей Варущенко, Юлия Чебакова, Надежда Лумпова, Сережа Медведев (II), Владимир Меньшов, Виктор Добронравов

Следователь по имени Толя ведёт дело об убийстве известной актрисы. По роковому совпадению, эта женщина когда-то была его женой. Однако, спустя несколько лет брака, уехала в Москву, бросив мужа и ребёнка. Теперь герою нужно не только найти убийцу, но и доказать свою невиновность. Кто убил московскую знаменитость? И для чего она приехала в родной город? И почему герой стал участником чьей-то зловещей игры?

http://bigcinema.cc/series/aktrisa-serial.html

# 502
  • Мнения: 3 547

Яннис Пападопулос, Паулина Андреева, Фёдор Бондарчук, Сергей Безруков, Иван Ургант, Милош Бикович, Ксения Раппопорт, Виктория Исакова, Максим Суханов, Андрей Смоляков, Игорь Верник, Вадим Верник, Надежда Маркина, Ирина Розанова, Ирина Пегова

https://vk.com/feed?z=video-74868793_456246688%2F2f8c5e8df985bfe … _-28519601_551695

гледайте, ще ви хареса.

впечатляваща самоирония от всички актьори !  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 29 дек 2017, 15:43 от lor

# 503
  • Мнения: 3 770
Привет, рекох си как така съм изпуснала "Казнить нельзя помиловать" и го почнах. Толкова го чакахме, ама заради Дмитрий Паламарчук и Кирилл Рубцов, а се оказа, че са направили ода за Кожевникова.
Много дразнещо. Поне някак по-фино да я ласкаят, а то, съшито с бели конци. Супербоец Кожевникова.
Ще продължа да гледам, но жалко!





Последна редакция: пт, 29 дек 2017, 20:49 от ValentinaP

# 504
  • Мнения: 3 547
аз заради Кожевникова не мога да се наканя да гледам филма, никак не ми е приятна  Rolling Eyes

нещо симпатично и леко за оправяне на вкуса


https://vk.com/feed?z=video-142735069_456239763%2F95eb83118e00de … _-118910383_54944

# 505
  • Мнения: 3 770
И аз май ще зарежа Кожевникова, намерих алтернатива  - Женить нельзя помиловать.  Joy



със Сергей Колос в гл. роля
Павел Соловьёв - большой любитель женщин. Женат не был ни разу, но с женщинами общается активно, иногда – с несколькими сразу.

и завръзката:
Буквально в один день в его автосалоне появляется новый менеджер по продажам Лена Титова, с которой шесть лет назад у Соловьева был короткий роман, а у него дома – его мама Лидия Васильевна, приехавшая из родного городка Паши для того, чтобы срочно его женить…

Дано да е забавен филм!

# 506
  • Мнения: 16 206
Привет! Моля,препоръчайте филм като за настоящите празница-лек,може с хумор ,но разтоварващ като цяло.Сериял не ми се почва ,че като потръгнеи работата ми изостава ,пък не бива -та за това филм-по -кратичко ,но пък сладичко.
Благодаря!

# 507
  • Мнения: 3 770
 Sause baus Женить нельзя помиловать e забавен и само 4 серии.

Преди няколко дни гледах Двигатель внутреннего сгорания, много интересни образи, добра игра, лек и приятен филм.

Сещам се за Любовь на два полюса, има го и с бг субтитри.

# 508
  • Мнения: 3 547
Привет! Моля,препоръчайте филм като за настоящите празница-лек,може с хумор ,но разтоварващ като цяло.Сериял не ми се почва ,че като потръгнеи работата ми изостава ,пък не бива -та за това филм-по -кратичко ,но пък сладичко.
Благодаря!

много симпатично новогодишно филмче с Алексей Нилов


https://www.youtube.com/watch?v=N6roNzB2MNA

# 509
  • Мнения: 3 770
Имах много приятна и съвсем неочаквана среща с Алексей Нестеренко, страшно се зарадвах.



в ролите: Янина Соколовская, Дарья Лузина, Дарья Петрова, Алексей Фатеев, Константин Стрельников

Общи условия

Активация на акаунт