Разширени вени- кой, как се бори с проблема? - 2

  • 115 084
  • 764
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 248
Преди 3 години си правих склеротерапия на десния крак под коляно  и нямам проблеми с нея ,нито се е появявала пак .Още тогава имах на другия крак много малка ,но реших да не я махам и да пробвам с флебодия, детралекс.3 години по късно реших и другата да оправя защото с хапчета не става .

# 331
  • Мнения: 46
Ох, явно няма трайно решение Sad

# 332
  • Варна
  • Мнения: 1 895
Здравейте!
Преди 3 дена си правих склеротерапия ,но се чудя дали да мажа с нещо да минат по бързо синините   ?!
Аз се мазах със и пих хапчета Seraza . Помагат да се разнесат по - бързо отоците . Със арника е

# 333
  • Варна
  • Мнения: 34
Ето ги и обещаните снимки.Имам една малка вена,която е останала и на 12.03 ще ми я обработи с тези инжекции за които говорите.

# 334
  • Мнения: 3 889
Ползвате ли нещо ьа заличаване на белези от операция?  За шевове имам предвид?

# 335
  • Г. О.
  • Мнения: 1 743
Мъжът ми ползва вече повече от 3 месеца контрактубекс. Не виждам особено голям ефект, а се маже сутрин и вечер. Не мога да споделя за ефективно средство, дано някой се включи с добри отзиви.

# 336
  • Мнения: 248
Яз ползвах дерматикс за премахване на белези и съм доволна .Мой познат ползваше мадеказол също е бил доволен .

# 337
  • Мнения: 3 889
Яз ползвах дерматикс за премахване на белези и съм доволна .Мой познат ползваше мадеказол също е бил доволен .
Кога започна да се мажеш и колко време?

# 338
  • Мнения: 248
Аз ползвах дерматикс за премахване на белези и съм доволна .Мой познат ползваше мадеказол също е бил доволен .
Кога започна да се мажеш и колко време?
Около два месеца се мазах дерматикс ,но белега ми беше от премахване на бемка .

# 339
  • Мнения: 3 889
Благодаря!
На мен ми препоръчаха Дерматикс или Скарекс- бил на същуя принцип пък е двойно по- евтин...

# 340
  • Бургас
  • Мнения: 6 534
Здравейте,  възможно ли е да имам парене по крака от вена? ОТ едно известно време усещам парене/топлина на едно определено място.По принцип нямам проблем с вените и се чудя какво може да е.
Мажа се  с магнезиево олио по краката.Дали то няма нещо общо? Но от доста време го правя, не е от скоро.
Друго, което ми хрумва, да съм претоварила крака при спорта, но паренето е повърхностно.

# 341
  • Sofia
  • Мнения: 26 681
Може да е от вени,а може и от магнезиевото олио,на мен също ми пари като се мажа с него.

# 342
  • Бургас
  • Мнения: 6 534
Аз винаги го мажа или с лосион или с друго олио за да не ми се лющи и изгаря кожата, но в случая интересното е, че ми пари на едно определено място и то го усещам едно известно време.

# 343
  • Мнения: 36 946
И аз имам парене - от вените е.

# 344
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 152
Галчудо , да възможно е да е от вена, моята разширена вена пареше, даже мъжа ми няколко пъти го е отбелязал. Но си трябва съдов хирург и доплер, да потвърди или отхвърли това.

Общи условия

Активация на акаунт