Лидл-105-Жегава- 01.07-01.08

  • 151 483
  • 1 234
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 2 266
Имаме такера от миналото лято. Тапицира се лесно, особено ако се нагласи степента на стягане, да не се изморяват много ръцете. Наложи се да си купим скоби, защото правоъгълните ни свършиха. Най-обикновените скоби от железарията 8мм паснаха идеално. Поне при нас.

# 856
  • Мнения: 35 150
Ние бекона го ползваме за пици. Бях намерила скоро едно парче с много месо и малко мазнина. Беше много хубаво.

# 857
  • Мнения: 5 313
Ако някой още се чуди на пилата за пети да взима смело.От март месец имам такава на Sapir подарък от ММ за 8 март която направо ме бе отказала от опитите да си чистя петите с нея.Днес купих на SilverCrest и няма такова удоволствие.За 5-10 минути смъкна всичката загрубяла кожа.Работи бързо и най важното не спира при всеки малко по силен натиск до кожата.На пода в банята останаха купчинки изпилена кожа. Явно наистина има огромна разлика в качеството между различните марки.За пореден път техниката на Лидл печели пред тази от Кауфланд.

А продават ли резервни приставки с шкурка за тази пила?  

# 858
  • Асеновград
  • Мнения: 3 114
Ако някой още се чуди на пилата за пети да взима смело.От март месец имам такава на Sapir подарък от ММ за 8 март която направо ме бе отказала от опитите да си чистя петите с нея.Днес купих на SilverCrest и няма такова удоволствие.За 5-10 минути смъкна всичката загрубяла кожа.Работи бързо и най важното не спира при всеки малко по силен натиск до кожата.На пода в банята останаха купчинки изпилена кожа. Явно наистина има огромна разлика в качеството между различните марки.За пореден път техниката на Лидл печели пред тази от Кауфланд.

А продават ли резервни приставки с шкурка за тази пила?  
В упътването пише ,че ролки могат да се поръчват.

# 859
  • Мнения: X
Точно за пилите щях да питам. Иначе след малко ще си купя и сешоара. Надявам се наистина да са готини.

# 860
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 067
Преди малко се върнах от Лидъл -Свобода -празен, нищо нямаше.
Ще отида до другия.
Искам и аз пила и такер -дали изобщо ще намеря?
На телефона ще ми кажат сигурно, че няма.

# 861
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
Пилата я пробвах днес,не съм впечатлена.В упътването има международен сайт от който да се поръчат резервни глави ,но не е ясно дали ще ги доставят до България и на каква цена.4 глави 9.99 евро.

# 862
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 846
Внукът ни беше на гости, та решихме да купим уж нещо, което яде в Англия. Купихме Мортадела от птиче месо, варен продукт на Дулано.
 Sick Отвратителен вкус, щом и той се погнуси. Сега го ям с шарена сол, че да не го хвърлям.
Иначе детските кренвиршчета си ги хапна.  Peace Макар че лично на мен и те не са ми хубави на вкус.

# 863
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 067
Същата работа е с моцарелата, в Италия малкия я яде, тук не, вика ми мамо, това не е същото сиренце и си го маха.

# 864
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 846
Жалко, щом децата не искат да ядат храната, която ни се предлага тук.  Cry

# 865
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 067
Абсолютно.

# 866
  • Мнения: 5 313
Panayotu,  oesi, благодаря много  Hug!

# 867
  • Мнения: 27 709
Има ли още пили за пети на Пещерско шосе в Пловдив? newsm78 Както и от бюстиетата (в черно или оранжево)? Thinking
И ние харесваме много сиренето в цилиндричните кутии- 800гр. за 9,99лв (зряло 45 дни). Има и друго което не сме пробвали и е бившето Софра...с какво е по-хубаво, защото виждам, че е по-скъпо? newsm78

# 868
  • Мнения: 12 674
Жалко, щом децата не искат да ядат храната, която ни се предлага тук.  Cry

Просто са свикнали на тамошните вкусове.

# 869
  • софия
  • Мнения: 284
Тематичните седмици в лидл много ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт