Лидл-105-Жегава- 01.07-01.08

  • 151 552
  • 1 234
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 14 979
Имаме такера от миналото лято. Тапицира се лесно, особено ако се нагласи степента на стягане, да не се изморяват много ръцете. Наложи се да си купим скоби, защото правоъгълните ни свършиха. Най-обикновените скоби от железарията 8мм паснаха идеално. Поне при нас.
Мерси  Hug Така и така съм решила да го взема.
dolce miele
 
Бюстиетата в моя лидъл още във вторник липсваха , в понеделник докопах едно и исках още . Дано да намериш , аз съм много доволна .

# 871
  • Мнения: 36 894
Внукът ни беше на гости, та решихме да купим уж нещо, което яде в Англия. Купихме Мортадела от птиче месо, варен продукт на Дулано.
 Sick Отвратителен вкус, щом и той се погнуси. Сега го ям с шарена сол, че да не го хвърлям.
Иначе детските кренвиршчета си ги хапна.  Peace Макар че лично на мен и те не са ми хубави на вкус.

Аз си го купувах до един момент. Вкусът ми харесва, но миризмата е потресаваща. Обичам някои по-миризливи храни, затова се опитах да съм толерантна към този продукт, но в крайна сметка точно това ме отказа от него.

# 872
  • Мнения: 27 890
 tays, и аз си взех едно черно бюстие Laughing , сега искам още едно черно или оранжево.....дано има останали от по-големите номера.... newsm78

# 873
  • shumen
  • Мнения: 18 247
Аз риба купих веднъж от ЛИДЛ и повече няма да взема.Беше гадна и вмирисана.

# 874
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз снощи правих пъстърва, беше си супер. Имах замразени две тарелки от промоцията и вчера ходих да взема още една, че нашите ни бяха на гости. Съвсем наред си беше рибата.
Някой питаше за магнитните дъски - вчера имаше поне две в Лидл в мола. Пили също имаше много.
Моят мъж нещо не беше очарован от сиренето във високите кутии. Като разбра и цената, съвсем ме обяви за луда Crossing Arms

# 875
  • Мнения: 19 058
Привет, хубава ли е рибата тон в консерви от техния асортимент, мисля, че е към 2,99 лв?

Много ми е скъпа Рио Маре, да не говорим, че в Италия е на половин цена....

# 876
  • Мнения: 226
Вчера загледах фритюрника с горещ въздух в Лидл. Има ли някой отзиви за него?

# 877
  • Мнения: 19 732
Вчера загледах фритюрника с горещ въздух в Лидл. Има ли някой отзиви за него?
Питай Тета и Трещерица Grinning

Брадли, на мен ми харесва, само такава взимам за вкъщи. Тази със зехтина имам предвид.

# 878
  • Мнения: 915
Как са козметичните четки в Лидл? Загледах комплекта четки, който ще пускат в четвъртък, но ми се иска да знам какво качество да очаквам  Thinking

# 879
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Привет, хубава ли е рибата тон в консерви от техния асортимент, мисля, че е към 2,99 лв?
На мен много ми харесва. И аз вземам от тази със зехтин.

Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 11:37 от Juls14

# 880
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Риба не ям, но за ММ купувам само от тази в собствен сос, на него му харесва.

# 881
  • Мнения: 48 145
Рибата им тон е един от първите продукти, които харесах и неизменно купувам само от там. Като за 4 членно семейство другите  ми идват скъпи, а и повечето са гадни. Тази е супер, пу пу

# 882
  • Мнения: 3 317
Харесах си четката за почистване на лице, пускана ли е преди? Имате ли отзиви за нея?

# 883
  • Мнения: 19 058
Мерси за отговорите за рибата, ще я пробвам
Аз от миналата седмица ходя за сладолед от 2,49 кутията, харесва ми
Хареса ми и киселото мляко, но до петък беше свършило, ама то като гледам и другото е на същата цена горе долу.
Харесаха ми и Теменужките, наистина са като от едно време.

# 884
  • Мнения: 287
Как са козметичните четки в Лидл? Загледах комплекта четки, който ще пускат в четвъртък, но ми се иска да знам какво качество да очаквам  Thinking
И мен ме интересува това.

Общи условия

Активация на акаунт