Искам да кажа ... (129)_03.07-09.07

  • 57 668
  • 672
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 36 621
Благодаря, момичета, ще говоря с личната утре сутрин за инхалатор. Някой питаше за антибиотика - Цефзин се казва.

# 631
  • София
  • Мнения: 18 679
Свърших Немското дете. Много добра! Най-добрата дотук от поредицата. Почти до самия финал не успях да стопля какво се случва, което е рядкост за мен и ми достави голямо удоволствие. И малко встрани от основната тема-много реалистично описание на раждане, преживях си и моето отново, нали беше скоро, отроних и някоя сълзичка от емоция Simple Smile

# 632
  • Мнения: 39 409
Белинда, чела ли си 100 години самота на Маркес? Във връзка със "стоплянето" питам.

# 633
  • София
  • Мнения: 18 679
Със сигурност съм я чела, но в момента ми е трудно да се сетя за какво се разказваше. Чакай да цъкна в нета Simple Smile и ще ти кажа дали краят ме е изненадал.

Прочетох за сюжета. Нямам спомен да съм чела такава книга. Странно, заглавието ми е супер познато, явно я бъркам с някоя друга newsm78

# 634
  • Мнения: 39 409
Беше ми много странна за четене, но определено ми хареса. Докато разказвах за какво се разказа на кумата ми, никак не я спечелих. Обаче един ден сама ми се обади да ми се похвали, че много й е харесала. А иначе си е супер откачено четиво.

# 635
  • Мнения: 2 136
Чудех се какво да почна да чета. Немското дете ще е.
Аз така бях с Библиотеката на мъртвите. Почти до края не се сещах какво се случва.

# 636
  • София
  • Мнения: 18 679
Силве, ама предните чете ли? Щото те са донякъде свързани Rolling Eyes Не дотам, че да не схванеш какво се случва, но ако не си чела поредицата, почни си я от начало, много е интересна!

# 637
  • Мнения: 2 136
Чела съм Ледената кралица и Каменоделецът. Сега ще видя как са подредени. Благодаря.

# 638
  • София
  • Мнения: 17 301
И аз много харесах Немското дете.
Сега чета Милениум, на другия швед, Стив Ларшон - не ме грабна чак толкова, но все пак си я чета с удоволствие на почивката.
На щерката чета Антон и Точица, зарибих я Simple SmileSimple Smile

# 639
  • Мнения: 1 794
 Hug
Бърди,Стиг Ларшон.Аз много харесах Милениума,повече от "Ледената принцеса",другите от поредицата още не съм чела.Аз като се натъпках добре с печено пиле и пресни картофки съм подхванала "Граф или бръснар" от П. Г. Удхаус.В компанията на добре изстудена бира.И се чувствам чудесно. Crazy
Хубава и спорна седмица,момичета! Hug

# 640
  • Мнения: 4 188
Много са ви оредели редиците, бре. Да не сте слънчасали Joy Жаки, "Бел Ами" и "Червено и черно", са трудни книги за голямата ти дъщеря, мисля newsm78 newsm78

# 641
  • Мнения: 9 571
Жаки, "Бел Ами" и "Червено и черно", са трудни книги за голямата ти дъщеря, мисля newsm78 newsm78
Те може и да са трудни, но по мое време си бяха задължителни в гимназията. И после ни изпитваха и им правихме анализи на френски. Ако Миа е езикова гимназния, нищо чудно че ще ги учат.

# 642
  • Мнения: 4 188
Жаки, "Бел Ами" и "Червено и черно", са трудни книги за голямата ти дъщеря, мисля newsm78 newsm78
Те може и да са трудни, но по мое време си бяха задължителни в гимназията. И после ни изпитваха и им правихме анализи на френски. Ако Миа е езикова гимназния, нищо чудно че ще ги учат.
Много са мии, newsm78 ку"""""ски, за да ги дам на моята да ги чете. Учудвам се, че се изучават в езикова гимназия.

# 643
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Току що гледах "Me before You " Яд ме е ', че не прочетох първо книгата . Ревах сама като буга  Sick

# 644
  • Мнения: 12 993
Сандо, ще пиша на министъра, белким смени Задължителната литература  за десети клас  Crazy

Райче, като дойде във вторник ше я питам може ли и ако няма против, ще ти пратя снимка на лични.

Общи условия

Активация на акаунт