ВАКСИНИ - ТЕМА САМО за вредата от тях - тема 36

  • 63 901
  • 787
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Оооо,ужас!Това е най-големият кошмар!  Confused Да почива в мир!

П.п.Ходих за едно направление до ЛЛ и за втори път ме убеждават колко безобидна била ваксината за морбили...даже се помъчи да цитира някво проучване,което сочило това.

# 436
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Оооо,ужас!Това е най-големият кошмар!  Confused Да почива в мир!

П.п.Ходих за едно направление до ЛЛ и за втори път ме убеждават колко безобидна била ваксината за морбили...даже се помъчи да цитира някво проучване,което сочило това.
Тя е лекарка, а вие каква сте, че да знаете, че не е така? Учила ли сте, завършила ли сте имунология, нещо???

# 437
  • Мнения: 11 337
Оооо,ужас!Това е най-големият кошмар!  Confused Да почива в мир!

П.п.Ходих за едно направление до ЛЛ и за втори път ме убеждават колко безобидна била ваксината за морбили...даже се помъчи да цитира някво проучване,което сочило това.
Тя е лекарка, а вие каква сте, че да знаете, че не е така? Учила ли сте, завършила ли сте имунология, нещо???

Смятате, че личната лекарка е завършила имунология?

Нашата дори не знаеше, какви са страничните ефекти на ваксините извън подуване на мястото и температура.
Единици лекари са наясно, че е възможно инунизиран с жива ваксина да е заразоносител до 12 дни след приема и. Просто, защото не им пука и не е било в практиката им. Ако смятате, че всичко и по всичко де са чели в учебниците са запомнили - много се лъжете.

# 438
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Аааа, щото антиваксърите много са чели и много знаят. Техните източници са много достоверни. Wink

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Оооо,ужас!Това е най-големият кошмар!  Confused Да почива в мир!

П.п.Ходих за едно направление до ЛЛ и за втори път ме убеждават колко безобидна била ваксината за морбили...даже се помъчи да цитира някво проучване,което сочило това.
Тя е лекарка, а вие каква сте, че да знаете, че не е така? Учила ли сте, завършила ли сте имунология, нещо???
hahaha
Дорис добре ти е отговорила...
Ако бях я контрирала с въпрос за вреди и ползи + странични ефекти как ли щеше да ме изгледа и отговори  Mr. Green Stop Реших, че толкоз рано сутрин и преди кафе, не ми се занимава с тъпотии...

# 440
  • Португалия
  • Мнения: 3 949
Те,лекарите са извънземни!?!
Тоз довод,е най- големият довод на про- ваксърите 🐒
Като че ли няма лекари,завършили с 3ка,... или по милост!?!
Имаше такъв виц...

Колко пъти едно и също ще дъвчим?

# 441
  • Мнения: 2 560
Да вметна само за скандала с купените дипломи от медицинския университет....

# 442
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Оооо,ужас!Това е най-големият кошмар!  Confused Да почива в мир!

П.п.Ходих за едно направление до ЛЛ и за втори път ме убеждават колко безобидна била ваксината за морбили...даже се помъчи да цитира някво проучване,което сочило това.
Тя е лекарка, а вие каква сте, че да знаете, че не е така? Учила ли сте, завършила ли сте имунология, нещо???
hahaha
Дорис добре ти е отговорила...
Ако бях я контрирала с въпрос за вреди и ползи + странични ефекти как ли щеше да ме изгледа и отговори  Mr. Green Stop Реших, че толкоз рано сутрин и преди кафе, не ми се занимава с тъпотии...

Ти сериозно си се взела  Joy Joy Joy Joy

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Много ясно, че съм сериозна! Като заведеш пострадалото дете при твоя "компетентен" лекар, какво ще ти каже?Как мислиш...?Ще се извини, че не е те предупредил?Ще плача заедно с теб?Какво...?

lechugitka...хубаво си спеше зимен сън.

# 444
  • София
  • Мнения: 4 493
Много ясно, че съм сериозна! Като заведеш пострадалото дете при твоя "компетентен" лекар, какво ще ти каже?Как мислиш...?Ще се извини, че не е те предупредил?Ще плача заедно с теб?Какво...?

lechugitka...хубаво си спеше зимен сън.
Може ли аз да ти отговоря .......
Лекаря ще каже, че това не е от ваксината, а е от гените, или е било предразположено и сега случайно се е проявила, но то така или иначе щеше да се прояви. На мен лично, още при постъпването в болницата трима лекари /без да питам, защото бях толкова шашната и притеснена/ ми казаха - о о о о това не е от ваксина, просто така си е посиняло бебето и си е с учестено дишане - от нещо си друго е ........ А на четвъртият ден в болницата на визитация лекарката каза "майката си е въобразявала че бебето е посиняло". Само, че "тъпата майка, която си е въобразявала" имаше още петима свидетели /съпругът, дъщеря ми, двама лекари които ни приеха и медицинска сестра/ , но за тях никой нищо не спомена. Изписаха бебето от болница и в епикризата пише - фарингит /защото нямало глас бебето - е как ще има като се съдра да реве от опитите да му сложат абокат/, настинка и АБКМ.

И след един такъв случай как да не вземеш да се образоваш да четеш?....

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
dioni,100% съгласна.

Сега се сещам,как ЛЛ ми промърмори,че вече било сигурно,че Аутизма не е от ваксина...т.е. ако от това ме е страх, а било каза нещо от сорта на ...вродено ooooh!

# 446
# 447
  • София
  • Мнения: 4 493
Даааааа даже намалява риска от аутизм при момиченцата.

# 448
  • София
  • Мнения: 1 912
dioni,100% съгласна.

Сега се сещам,как ЛЛ ми промърмори,че вече било сигурно,че Аутизма не е от ваксина...т.е. ако от това ме е страх, а било каза нещо от сорта на ...вродено ooooh!
Сега е явно модерно да се говори само за аутизма след ваксина, като странична реакция...Вероятно лекарката може и да не е прочела за другите възможни и немалобройни реакции, посочени в листовката....е, има и такива лекари:smile:

# 449

Общи условия

Активация на акаунт