Нова Майска Щастлива седмичка 8.06/14.06.2006

  • 5 083
  • 161
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 183
майка, не ги виждам  newsm78
а при вас не дават ли и английския вариант на "The Apprentice"? ей не се цепете от Империята  Grinning

Е, как така...  Sad
Пробвай пак де ...
плийз
А за Тръмп - него си дават - оригинала  Wink

# 91
  • Мнения: 1 017
Майче, прекрасни снимки  Heart Eyes Благодаря, че сподели със нас  Hug  bouquet

Никога не бях виждала бял паун, а тази гора там, палми, и въобЩе...Ще трябва да се местя май  newsm78 Naughty

Томи е такова сладко бебе момченце, почти колкото Гого ми изглежда голям  Hug

# 92
  • UK
  • Мнения: 1 334
maika super sa snimkite  Grinning

# 93
  • Мнения: 5 183
Томи е такова сладко бебе момченце, почти колкото Гого ми изглежда голям  Hug

Него винаги го мислят за по-голям милия ... и о4акват от него да се държи като такъв, а той ми е още глезено бебе понякога  Hug

# 94
  • Мнения: 5 476
Аз пък хич не ги гледам тези реалити Шоута  newsm78 И приятелките ми тук гледат, ама аз време ли нямам, Що ли. не мога да седна пред тв за такова неЩо

  И аз като тебе мама Б...гледам само в случай ,че съвсем няма какво да се прави... Peace

maika много са хубави снимките..каква природа ...и дечицата са големи сладури!  Hug

Ryan's mom  аз диетата я изкарах преди седмица...4 дни на плодове и чай..и сега съм като нова!!  Wink

Kalida аз в индийската кухня съм влюбена..но в автентичната,която е далеч от това,което ти приготвят в ресторантите...за съжаление в Европа,трудно може да я приговиш,липсват основни продукти...  chef

zvezdi4ka   дай лапа и аз съм голям фен на CSI,преди бях фен и на X files , Star trek ...изобщо харесват ми такива филми!
 Peace

  bouquet

# 95
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Привет и от мен  Hug
Първо да попитам : някой знае ли къде се изгуби Дидката  newsm78 Confused Дано вси4ко да е наред с тях  Praynig

Майка,снимките са разкоШни ( и на мен ми се прийска на такъв лагер  Blush ) Природата е страхотна.   bouquet

Калида,направо си номер едно  Peace Hug Винаги за всекиго по неЩо хубаво пиШеШ   bouquet Heart Eyes

Мам4е Б,страШно ме заинтригува с този джинджеров 4ай  Party  bouquet

Съседке,аз пак си хапвам с кеф от твоята закуска,но по следобедно време.  Wink Голямо мерси   bouquet

# 96
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети и от нас с моята русокоска, Момичета!

Джорджа, както винаги ранобудна и готова с масата. Изглежда толкова приятна за окото и добре аранжирана, но това ли закусвате наистина? Аз обожавам "автентичната"/ или поне това което съм пробвала/ индийска кухня, толкова много подправки и ядене, което много ми  напомняше някои бг специалитети. А техният "хляб"/ плоските пити, където ги правят на плоча/ са доста вкусни и които винаги топят в яденето. Имах приятелка- индийка, която ми показа как са прави. Но те са доста затворени като общество, поне тук, защото не харесват "западното влияние" в/у сем-вата и храненето им, което неминуемо става с течение на годините. Peace Как е твоята пораснала принцеса, допада ли й живота в красива и топла Италия? Hug

....бъдеЩето на медицината: индивидуализирана терапия ...
Мамо Б, а колко ли ще трябва да плаща човек за такава терапия? То света ще се напълни с хора в перфектно здраве, идващо от мутирали гени. Hug А има ли при Вас екип които работи по наболялият "птичи грип"? newsm78 А ти учиш ли всъщност фински? Гогата предполгам няма проблем с него? newsm78 А за чая с джинджър- аз не пия никога чист, а винаги добавям едно малко търкалце отрязан джинджър във водата и след като заври си добавям зеленият чай. Hug

Маймунка, откри ли нещо специфично и интересно за Дъблин, освен кръчмите им? Hug

Звездичка, Ти пък за какви 5-седмични диети говориш? Разходките с сладурите не са ли ти достатъчни? Hug

Майка, нямам думи за снимките- природа/ толкова девствене на вид/ и океан/ с кристални води/. Палми, и птици, и кану, и разбира се много щастливи лица. Това е едно страхотно преживяване, не само за мъничетата Ви, но и възрастните младежи. Hug Много сте сладки с Томи, където сте се гушнали двамката, а снимката с разхождащите се Тати и и Томи/ потънали в "мъжки" разговор/, по красивата алея е толкова непринудена и красива. Показа ни засега само една от избранниците- Микаела, но БГ чаровницата Даниела я чакаме след събота да сравним, нали?! Heart Eyes Това ли е любимото мече на Томи и как го нарича той? Heart Eyes Колко Ти е голям племенника? Thinking

Дидката, я понапиши нещо за Вас? Как сте, стягаш ли се вече за бебо, как е Викторио, как е Монтреал, хубаво ли Ви е времето вече? Домъчня ни вече за теб,  Hugдържиш ни в пълно неведение!  Naughty

....4е току Що я кърмих иzцяло беz 4аШки  ...
Татянка, при мен пък изобщо не проработи номера със силик. чашки, болеше ме повече отколкото без тях. Но вече след 1мес кърмене всичко се получава и бебка се научава да засуква добре и мама си влиза вече в новата "кърмаческа" кожа. Успех и търпение Ти желая, мила.  Heart Eyes Наистина в началото има малко повече болка, но с времето се надживява и се влюбваш все повече и в детенце и в кърменето. Hug

mcdirock, как е малката Джулия с прекрасната усмивка? Ходи ли на детска градина или ясла? Харесва ли й? А за закуската на Джорджа, тъкмо Ти идва навреме- за следобедното кафе и парче плодов кейк, разкошно, нали?! Ама така е като сте съседки.Hug

Амей, мина ли вече "следзъбната" депресия, къде се скри пак? Как понесе Шоколадчо мамините терзания и зъбните упойки? Hug

Мамо Щтрумпф къде се загуби, много разходки с малкия Смърф и Ваний май са те ангажирали напоследък?!

Ели, кога се връщате при Татито Ви, той май се позатъжи за Бадемка?! Hug

Лек и хубав ден Ви желая, с много усмивки и приятни емоции!

# 97
  • Мнения: 6 390
Лелелеллелелел МАЙКААААА
СУПЕР са снимките   bouquet Hug Party
искам и аз тук на лагер http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35327&photo=13
и такаеа гледка от терасата http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35327&photo=19
и на този плаж http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35327&photo=42
а студено, студено, голи и боси ходите пак  Crossing Arms Laughing
Ох и как сте се гушналииии Hug Hug Hug Томито голям мъж изглежда с тати като крачат на разходка  Whistling Wink и каякари - браво, точно такава компания търсихме  Wink Laughing
Томи е голям сладур, на всички снимки се смее и дивее  Hug Party Mr. Green
Ох страхотни са, пак отивам да гледам  Whistling Whistling Whistling Party

# 98
  • Мнения: 1 049

zvezdi4ka   дай лапа и аз съм голям фен на CSI,преди бях фен и на X files , Star trek ...изобщо харесват ми такива филми!
 Peace
 
И аз съм фен на тези серияли  newsm10

# 99
  • Мнения: 2 959
Zai4enze, как мина рожденият ден? Купона беше на ниво, нали/ти оттогава май не си се появявала/?!  Hug Как е малчугана? В слънчева Италия май е само за разходки? Peace

Ели, ама разкошни са тези снимки на Майка, нали?! Заслужаваше си чакането, представям си колко щяхме да загубим ако нещо се беше сгафило с камерата. Hug

# 100
  • Мнения: 7 914

ама разкошни са тези снимки на Майка, нали?! Заслужаваше си чакането, представям си колко щяхме да загубим ако нещо се беше сгафило с камерата. Hug

измъкна ми думите изпод клавиатурата smile3534 ! Наистина си заслужаваше чакането !
Какви красоти само, били сте в райско кътче! А момчнцето ти е такъв сладуранин, нямам думи  Hug !

Tatjana , много се радвам, че бебка е по добре! Стисках палци от сърце! ще пиша на лична за съгражданството Laughing


mama B , сега значи пак трябва да отидите заради зеленината  smile3503 Реалитата не са лоши програмки, пробвай ги  smile3521

Giorgianewsm10 за сериалчетата, ако имаш възможност гледай и Prison Break -  невероятен е!


mcdirock , може би не и остава време на Дидка от гости.... newsm78


Kalida
, юнаците са още малки и не може да се разхождат по много , иначе ще им се икривят крачетата... те са още бебнца  newsm62 А пък килца трупани 4-5 месеца (зимата) сега се не мога ги стресна  с няколко дневна диета!

Eli cz
, браво се сериозното отношение към спорта  smile3501


Zai4enze , а друг любим сериал имаш ли?




# 101
  • Мнения: 2 959
Звездичка, и при вас ли дават "Prison Break"? И аз го гледам и "CSI"/ NY, LA, LV/ и в трите му варианта. Но вече май "CSI/LV/" започна да намалява напрежението, преди разглеждаха по 2случая, а вече само по един. Но също харесвам и "Law& Order/ Criminal Intend/" , "Monk".  Peace Гледаш ли "Lost" , а "Super natural"? От забавните шоута обожавам "Ewerybody loves Raymond",  "My Wife and Kids" и разбира се вечните "Friends", а ти?
Ти няма ли да спиш вече? Thinking

# 102
  • Мнения: 1 049
Zai4enze, как мина рожденият ден? Купона беше на ниво, нали/ти оттогава май не си се появявала/?!  Hug Как е малчугана? В слънчева Италия май е само за разходки? Peace


Купон нямаше щото мойто мъжле е още  в Алжир  Cry
Имаше само вечеря в тесен кръг  Sad Не съм се появявала вярно, но  за съжаление много работа, а когато е хубаво времето съм на двора с малкия, който в момента е ужасно ревнив  #Crazy









Zai4enze , а друг любим сериал имаш ли?




Аз гледам Despared hauslife. Grey's anatomi . Veronika Mars. Gold case .CSI"/ NY, LA, LV/ Peace

# 103
  • Мнения: 7 914
Kalida , дават го (PB) , обаче след 2-рата седмица, аз го изтеглих от бол.бг и една вечер за съжаление преди пътуване(за което трябваше да ставаме в 6 сутринта) решихме да гледаме 1-2 епизодета, че са по къси от филм и ...така ни подхвана напрежението от филма , че стояхме до 3 да изгледме всички записани серии...така процедираме в момента си с "Lost" и с
"desperate housewives  " А също така , има един български сериал "Той и Тя", с който се смея на глас.... и сега само да ми докривее нещо и си имам хапче за смях! Иначе "Ewerybody loves Raymond"
си е като класика, но при нас не го дават вече! За како става на въпрос в  "Super natural" ? newsm78

Ами пада напрежението с по едно разследване, ама няма да оставям недовършена работа я! newsm62

какво спане още е само 22 часа...аз съм нощтна птица...ей сега ще седнем с мъжа ми да погледаме нещо по тв-то!Вчера например в 20.45 започнах да боядисвам дървенията в градина...луд умора няма..ама мен затова меняма нощтно време тук...през деня, че по ме мързи да шавам Wink

Zai4enze ,  Grey's anatomi и този го следя от дъжд на вятър...ама много бледнее пред този с д-р Рос  smile3534  Veronika Mars. Gold case - За тези пък нищо не съм чувала! какво работиш?










# 104
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, моми4ета  Hug
Не мога да ви из4ета  Flutter
Много хубави снимки, Майка и Маймунка!    bouquet
Калида, не сме по разходки, ами малко поработвам няколко дни и ще ви пожелая лек ден или нощ, защото пак ще ставам рано  Heart Eyes
 И между другото ти си първата, която 4увам да споменава "МОНК", аз много го харесвам  Party

Общи условия

Активация на акаунт