164 ГПИЕ „Мигел де Сервантес“

  • 81 124
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 154
Вероятно за чиповете за влизане в училище. По 2,50 събират за застраховка.

# 376
  • София
  • Мнения: 12 110
Сега й се обадих да я питам. Отговор: "Не знам, не разбрах, просто казаха дайте по 2 лв. и това е." Joy

Някой от 8-мите класове имал ли е вече музика? Ще има ли и там входно и върху какво? По тези предмети изобщо не сме имали учебници досега.

# 377
  • Мнения: 35
В нашия клас събират по левче за подарък за рожден ден. Скоро две деца имат рождени дни и са събрали по два лева в четвъртък. Може би и при вас е така.

Редактирам се, днес било за застраховка

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 17:46 от beta4e

# 378
  • София
  • Мнения: 3 075
На нашите не са им събирали пари.
По музика щяло да има входно, за "подготовка" имал да научи химна на България и "Върви народе възродени" (май някакви куплети, не били целите) и щяло да има и теория - стилове и някакви други неща, които забравил. Нямам идея какво ще пише, не съм убедена, че са учили подобна теория до сега...

# 379
  • София
  • Мнения: 12 110
 Ох,.... Rolling Eyes Сега и учебник по музика за 7-ми клас ли трябва да търся? Лоренца помогна с учебник по изобразително /дано да го прочете някой/. Освен да я питам има ли и по музика. А като се има предвид, че оценката от входното вече се отчита като текуща оценка, както и че по тези предмети ще имат по още 1-2 оценки максимум, като нищо може да се окаже решаваща за окончателната оценка по тях.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 23:01 от sanaka

# 380
  • Мнения: X
Кое е издателството?

# 381
  • София
  • Мнения: 12 110
'Ми не знам. Thinking Което и да е. Става въпрос за входно върху материала от 7 клас, а децата /тези, които изобщо са имали учебник по този предмет/ са учили по различни учебници. Всички одобрени би трябвало да включват задължителното съдържание по програмата за 7-ми клас.

# 382
# 383
  • София
  • Мнения: 12 110
Дидеваааа! Hug

Добре, че по физическо няма теория.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 23:02 от sanaka

# 384
  • София
  • Мнения: 929
Нищо не знам. Пак съм командировка. Какви 2 лева...
Обаче да я похваля има 6 по испански на домашно. И 6 по ИТ, входно. Добре е, че почна така, защото по МАТ ще и завъртят най-много 4 на входното. Така усещала девойката....Та поне два дена да се порадва на тия 6-ци 😁.

# 385
  • София
  • Мнения: 12 110
Перуанка, браво на девойката! Видя ли, че нещата ще се наредят? Hug
И наборката направи силен старт: две 6-ци по испански /една на контролно и една на устно изпитване/, 6 на входно по ИТ, 6 на входно по математика и 5 на входно по БЕЛ /ех, тези есета Rolling Eyes /. Опитвам се да я убедя, че за входните по музика и ИИ ще трябва все пак малко да поучи, защото до сега никога не е учила по тези предмети и не може да го кара "на спомени", защото такива няма. Joy Засега не ми се получава. Някак си, не й се струва серизно и реалистично, че оценките по музика и ИИ имат същата тежест в дипломата като оценката по математика напр.

# 386
  • София
  • Мнения: 929
Браво! Много оценки имате, ние още нямаме от другите входни, но нещата там не очаквам да са много розови. Ми здраве да е.
А за музиката- даже не сме я коментирали. Само за рисуването изпъшка, че трябва боички да си купи, "че това рисуванеее..."🙄. Цитирам.

# 387
  • София
  • Мнения: 12 110
Даам, за рисуването и на нас ни липсва ентусиазъм. Smirk А обича да рисува и се надяваше да учат "разни техники", но този проект не й се вижда вдъхновяващ, както и перспективата да учи теория.
Доста са ни оценките, да. Мисля, че само нашият клас е имал контролно по испански миналата седмица, а в петък ще има второ. Прави ми добро впечатление, че преподавателите бързо проверяват писмените работи.

# 388
  • Мнения: 35
Браво на децата! В нашия клас всеки понеделник имат контролно по испански, още не съм видяла резултата от миналата седмица. Днес учителката по математика. е  добавила оценка в  shkolo, изтрила я е след една минута.... или се учи още да се оправя със системата или не ми се мисли.

# 389
  • София
  • Мнения: 12 110
Контролното по испански на А клас беше в четвъртък и оценките бяха нанесени в дневника 3 часа след провеждането му. Аз се впечатлих от бързината. Явно зависи от учителя. По математика днес им е върнала входното, което беше в петък, но оценката още не е нанесена в дневника. Школото май е за първа година в училището и на някои учители им трябва повече време, за да свикнат да работят с него.

Общи условия

Активация на акаунт