Неприятно ми е....?

  • 81 669
  • 696
  •   1
Отговори
# 420
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Неприятно ми е някой да ме гледа. Усетя ли, че нечий поглед е върху мен и ми става едно такова тегаво. Не съм първа хубавица и поради тази причина ако усетя, че някой ме гледа и все се чудя - ципът ли ми е отворен, косата ми ли стърчи, ликьосана ли съм някъде, физиономията ми изцапана ли е, гримът размазан ли е и т.н. Grinning

# 421
  • Мнения: 14 490
Неприятно ми е да върви някой зад гърба ми,особено ако е много близо.

И ако е облечен в шушляково яке, което шуми при движение...побърквам се!

# 422
  • Варна
  • Мнения: 1 559
А на мен,да вляза в магазин и продавачката буквално да ме зяпа .
Понякога ми писва и аз се взирам?? И питам. Да,кажете?Има ли нещо?
Невъзпитан "народ" ейй.
Мляскондренето е проява на много лоша култура.Много хора се хранят ужасно грозно! Точно като прасета.Повечето предполагам дори и не знаят.
(Доста съм груба,но това наистина ми е най-противно.)

# 423
  • Мнения: 5 820
Неприятно ми е някой да ме гледа. Усетя ли, че нечий поглед е върху мен и ми става едно такова тегаво. Не съм първа хубавица и поради тази причина ако усетя, че някой ме гледа и все се чудя - ципът ли ми е отворен, косата ми ли стърчи, ликьосана ли съм някъде, физиономията ми изцапана ли е, гримът размазан ли е и т.н. Grinning

   Също мразя да ме зяпат и се чудя какво не ми е наред, че толкова съм интересна за определен човек или групичка от хора!!! А ако съм в цикъл, си мисля, че съм се изцапала и имам петно на дънките или на панталона. Невъзпитани хора. Не си ли дават сметка, че като втренчат поглед в тебе, те смущават!

# 424
  • София
  • Мнения: 4 052
Неприятно ми е да върви някой зад гърба ми,особено ако е много близо.

И аз издивявам от това!!! А на опашка в магазина направо не търпя...
На мен също ми е неприятно, затова оставям количката/кошницата зад мен.

Неприятно ми е, когато някой ме попита нещо, да говори заедно с мен докато му отговарям.

# 425
  • Мнения: 35 112
Аз много се дразня на новия паразит в говора " сещаш ли се?"
Начииии откачам като го чуя!!!

# 426
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Неприятна ми е тази нова реклама на някакъв кашкавал "Белиса", направо като я чуя и ми се изправя косата! Grinning

# 427
  • Мнения: 35 112
Аз съм така с Брей Брей Simple Smile Намирам дистанционното за части от секундата и сменям канала..

# 428
  • Мнения: X
Неприятни са ми хора без никакво чувство за хумор. Не може винаги да си ухилен, но и пълната липса на такова не е нормална.

Неприятно ми е и когато се яде и пие кафе в градския транспорт. Не е там мястото.

# 429
  • София
  • Мнения: 28 579
Направо се дразня като прочета въпрос от типа "Счупи ми се колата, как да я оправя?". Често срещана разновидност на това е "Не знам от какво съм болна, кажете как да се излекувам?". Или най-пресният пример "Счупи ми се кафе машината, нещо мига, как да я оправя?".

# 430
  • Мнения: 442
Неприятно ми е да общувам с хора, които постоянно говорят за битовизми.

# 431
  • Мнения: 4 087
Установих, че не просто ми е неприятно, а почти ми е непоносимо да гледам "смъртта в очите", наложи ми се да присъствам на погребение този уикенд, на баба ми. Цялата тази церемония с отвореният ковчег и прощаването ми дойде меко казано в повече.Сестра ми категорично отказа да гледа баба ми мъртва. Когато дойде този момент, не искам да подлагам на същите мъчителни гледки близките ми. Искам да бъда кремирана и да пръснат праха ми в морето. И да се черпят и да ме споминат с хубаво, след това. Никакви такива жита, реване, вайкане....квото станало, станало, тези неща само натоварват повече, а няма нужда.

# 432
  • Мнения: 13 082
Напълно те разбирам. За съжаление съм погребала едни от най близките си хора- баща ми преди 13 години и баба преди 3. Изпадам в абсолютен шок, дни наред не съм адвкватна. На опелото на баба едва ме успокоиха, тотален емоционален срив. И за това и аз не ща погребение, още преди години казах на близките ми. Да се отвори една бутилка вино и да ми разпръснат праха на едно любимо място.

# 433
  • Мнения: 5 820
Установих, че не просто ми е неприятно, а почти ми е непоносимо да гледам "смъртта в очите", наложи ми се да присъствам на погребение този уикенд, на баба ми. Цялата тази церемония с отвореният ковчег и прощаването ми дойде меко казано в повече.Сестра ми категорично отказа да гледа баба ми мъртва. Когато дойде този момент, не искам да подлагам на същите мъчителни гледки близките ми. Искам да бъда кремирана и да пръснат праха ми в морето. И да се черпят и да ме споминат с хубаво, след това. Никакви такива жита, реване, вайкане....квото станало, станало, тези неща само натоварват повече, а няма нужда.

   Също ме натоварват много емоционално погребенията и не мога да се съвзема със седмици наред.

   Също искам да бъда кремирана. Причината е, че не искам да ме ядат всякакви насекоми и твари, които ги мразя и се ужасявам от насекоми, а другата причина е, че искам да ме запомнят такава каквато съм била, а не в ковчега и цялата скована. Като изказвам волята си на моите близки, а те ми отговарят, че говоря пълни глупости. Споменавала съм го 2-3 пъти, че такова ми е желанието - да бъда кремирана. Би трябвало близките ти хора да изпълнят волята на мъртвия. Дано не дойде скоро смъртта, защото съм все още твърде млада!!!

# 434
  • Мнения: 1 153
Преди да ви кремират, нали пак ще ви изложат в ковчега. По-добре искайте затворен ковчег, а кремацията си е кремация.

Общи условия

Активация на акаунт