Неприятно ми е....?

  • 81 680
  • 696
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 22 036
На мен пък ми писна във всяка тема, която отворя все да има оплаквания за непочистения сняг. И тук има сняг. Не съм обаче поредния мрънкалник, блеещ в хора на оплакващите се, които само се оплакват, а всъщност нищо друго не правят.
Неприятни са ми коментарите, та чак до втръсване, за трафика, за снега, за държавата, ...

Тази тема си е точно за оплаквания - на кой какво му е неприятно.


На мен принципно зимите са ми неприятни. Мразя сняг и студ.
Но в интерес на истината нашата община от няколко години чисти добре и не се оплаквам от това. Главните улиците са по асфалт, въпреки че при нас си вали винаги много. Малките улички са минати със снегорин. Използваеми са ни пътищата.
Оплаквам се от самата зима. Нищо друго на този смят не мразя толкова, колкото нея.

Джуди, има решение на проблема Simple Smile. идвай на гости.

# 556
  • Мнения: 4 303
Неприятно ми е близкото следене в магазин за обувки да речем. Обувките са на самообслужваме. На стелаж най отгоре има изложени и под него номерации в кутии. Може сам да се оправиш или ако не намериш нещо да помолиш за помощ.
Да, ама не. Лепва се до мен и не мърда, а аз не мога да се наведа да си оправя каишката. Вече втори опит и повече няма да отида там.

# 557
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Масово хората са невъзпитани, нелюбезни, неграмотни и некултурни. Мрънкат за всичко и нямат угодия, защото просто им се мрънка. При това мрънкат неграмотно и некултурно. Ето това е неприятно, независимо какви проявления има: с какъв поздрав отговаряме на телефона, кой се дразни от това и как затваря телефона, дали има сняг, дали е почистен и т.н.
Относно снега в София: ясно е че общината отново не се справи, но въпрос до всички мрънкащи: А вие изчистихте ли си пред входа и прилежащите тротоари?

# 558
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Неприятно ми е да ме зяпат, гледам да не обръщам внимание, но вече започва да ми тежи колко много ни зяпат с ММ. Понеже той е от азиатската раса. Постоянното зяпане, шушукане, побутване с лакът... виждам, че и на него му е неприятно, но нищо не казва.

# 559
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Неприятно ми е да ме зяпат, гледам да не обръщам внимание, но вече започва да ми тежи колко много ни зяпат с ММ. Понеже той е от азиатската раса. Постоянното зяпане, шушукане, побутване с лакът... виждам, че и на него му е неприятно, но нищо не казва.
Е, какво да каже. Неприятно е, но няма как, обясни му че тук е така. Понеже в България рядко се срещат азиатци ги оглеждат като булка за продан. Постепено ще свикне да не обръща внимание.

# 560
  • Мнения: 14 490
Масово хората са невъзпитани, нелюбезни, неграмотни и некултурни. Мрънкат за всичко и нямат угодия, защото просто им се мрънка. При това мрънкат неграмотно и некултурно. Ето това е неприятно, независимо какви проявления има: с какъв поздрав отговаряме на телефона, кой се дразни от това и как затваря телефона, дали има сняг, дали е почистен и т.н.
Относно снега в София: ясно е че общината отново не се справи, но въпрос до всички мрънкащи: А вие изчистихте ли си пред входа и прилежащите тротоари?

Тротоарите са публична общинска собственост и не виждам защо трябва да се вменява задължение на гражданите да ги чистят.

# 561
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Затова съм написала прилежащите тротоари, т.е. тези пред блока. Иначе за другото съм съгласна.

# 562
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Сиренце, знам, но просто исках да се оплача. По една единствена причина ми липсва София, защото там не ни зяпаха така.

# 563
  • София
  • Мнения: 62 595
Плащаме от входа за почистване. Включително и на снега пред входа. Който си има гараж си чисти пред негоо.

# 564
  • Мнения: 317
Неприятно ми е да пътувам постоянно с мръсните и противни влакове,защото още нямам кола.Неприятно ми е сутрин да ставам в студените дни и краката ми да са измръзнали ,и да обличам студените дрехи.Неприятно ми е когато някои говори за очевадни неща ,което е напълно ненужно.

# 565
  • Мнения: 22 036
Единственото неприятно в момента е, че почивните дни свършиха и утре пак на тръстиката. А така не ми се ляга, ама ако не го направя, утре ще е зле положението.

# 566
  • Мнения: 24 467
На мен пък ми писна във всяка тема, която отворя все да има оплаквания за непочистения сняг. И тук има сняг. Не съм обаче поредния мрънкалник, блеещ в хора на оплакващите се, които само се оплакват, а всъщност нищо друго не правят.
Неприятни са ми коментарите, та чак до втръсване, за трафика, за снега, за държавата, ...

Тази тема си е точно за оплаквания - на кой какво му е неприятно.

На мен принципно зимите са ми неприятни. Мразя сняг и студ.
Но в интерес на истината нашата община от няколко години чисти добре и не се оплаквам от това. Главните улиците са по асфалт, въпреки че при нас си вали винаги много. Малките улички са минати със снегорин. Използваеми са ни пътищата.
Оплаквам се от самата зима. Нищо друго на този смят не мразя толкова, колкото нея.

Джуди, има решение на проблема Simple Smile. идвай на гости.

Щом има сухо и топло - там съм!

...

Неприятно ми е, че съотношението 5:2 е несправедливо обърнато работни: почивни.

# 567
  • Мнения: 10
Съгласна съм с Калина, неприятно ми е когато изостана с нещата от живота и задачите си. Неприятно ми е когато виждам и мързел и безхаберие и хората. Искаш инициатива, имаш нужда от нея, а няма ниукъде. Всичко чака теб!

# 568
  • Мнения: 1 267
Единственото неприятно в момента е, че почивните дни свършиха и утре пак на тръстиката. А така не ми се ляга, ама ако не го направя, утре ще е зле положението.

Не работите ли в понеделник?

# 569
  • Мнения: 24 467
Официален почивен ден е за България специално понеделникът 5.03.
https://www.kik-info.com/spravochnik/calendar/2018/

Общи условия

Активация на акаунт