Хасково - Край реката редят се, редят се тополите ...

  • 18 866
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 823
Енвиа,нали знаеш,че не може отведнъж да смъкнеш излишното.Сигурна съм,че се чувстваш дискомфортно,ама всички сме минали по тоя път.Особено,ако човек е свикнал винаги да изглежда добре и втален.Честно казано дори самото кърмене помага за отслабването.Не една майка е споделяла това.Така,че търпение и всичко ще си дойде на мястото. Hug
А като се възстановиш от секциото можеш да ходиш да тичаш и да включиш упражнения засягащи онези части,които искаш да промениш,стига да си спортна натура. Wink

# 16
  • Мнения: 2 631
Наде, имам си сега един механичен кантар, който тегли с 3 кг по-леко, както и различно, в зависимост от това, къде е поставен...  Thinking Така, че искам по-точен.

Светлана, много ти благодаря за разбирането и подкрепата !!!  Flowers Bouquet Че не съм спортна натура - не съм и никога не съм била, но поне в някакви по-прилични рамки да влезна...
Но да оставим темата за моите килограми!  smile3505
Като постигна някакви резултати - ще ви се хваля!

# 17
  • Мнения: 1 190
Момичета здравейте, няма да продължавам деликатната тема за килограмите Whistling, обаче искам да попитам знаете ли откъде мога да купя хубаво, но не много голямо шкафче за обувки, в смисъл не много широко и цената да е приемлива Hug

# 18
  • Мнения: 2 631
Тоничка,
ако имаш път към Пловдив - горещо ти препоръчвам, да посетиш магазин Jusk! Намира се отстрани на Метро и е също като хипермаркет. Та от там ние си купихме трикрилен гардероб - датски на изключително приемлива цена /а бяхме обиколили всички мебелни магазини в Х-во и доста в Пловдив/. От същата серия имаха скринове и шкафове за обувки, които също много ми харесаха, но ние нямаме място за тях. Цените им също бяха супер-приемливи! newsm10

# 19
  • Хасково
  • Мнения: 996
 Toni4ka какъвто и да си купуваш само гледай да не е чам! Евтино но некачественно в повечето случаи /мое мнение/.
Виж в магазина с/у автогарата до аптека Гален.Те предлагат мебели на различни фирми.
Можеш да си поръчаш и във фирма Дофи във фирменния магазин в кооперацията под магазин Марса по твой модел идея и размери.
Има и в мебели Арон, но в Хасково мебели Арон се продават много скъпо!

# 20
  • Мнения: 237
 Здравейте момичета! Някоя от вас може ли да ми каже от къде могат да се купят прахчетата за отслабване Редукция.

# 21
  • Хасково
  • Мнения: 996
Здравейте момичета! Някоя от вас може ли да ми каже от къде могат да се купят прахчетата за отслабване Редукция.

Аптеки Гален можеш да им звъннеш дали имат да не се разкарваш напразно ето им телефоните: 60-10-66 и 66-31-93.

# 22
  • Мнения: 237
Тенкю Надя  bouquet

# 23
  • Димитровград
  • Мнения: 1 743
Здравейте,момичета от моя любим град!!!
Аз бях се включила в старата тема и сега пак имам един въпрос към вас.Има ли курсове за фризьори в Хасково освен в Студио 3?Ако някой знае ще съм много благодарна.

# 24
  • Мнения: 237
Здравейте,момичета от моя любим град!!!
Аз бях се включила в старата тема и сега пак имам един въпрос към вас.Има ли курсове за фризьори в Хасково освен в Студио 3?Ако някой знае ще съм много благодарна.
Сестра ми изкара курса по фризьорство от бюрото по труда . Беше регистрирана при тях  като безработна.

# 25
  • Мнения: 1 190
Благодаря за съветите Hug
envia, Пловдив толкова го обичаме, че и да нямаме път на там все си измисляме само и само да се поразходим. Но когато отидем ще се огледам непременно за този магазин.

# 26
  • Мнения: 5 468
Привет и от мен в новата тема. Много хубаво си я оформила, Тоничка! Поздравления!
Емия също е от Хасково и да не се крие, чееее....
Лятото наближава, приемате ли гости-емигранти от други градове? Че вече съм в радостно очакване да си посетя родния град и да обикалям, колкото ми душа поиска Crazy.

Здравейте момичета! Някоя от вас може ли да ми каже от къде могат да се купят прахчетата за отслабване Редукция.
Роска, моля те, кажи ми какви са тези прахчета чудотворни и изпитал ли ги  е някой, има ли ефект наистина? Колко се отслабва от тях и  въобще - всякакви подробности... Останаха ми 10 кг след раждането и въпреки, че минаха вече 2 години от тогава, не искат и не искат да се махат #Cussing out. Веднага ще се изтърча да ги купя, ако имат гарантиран ефект, защото пробвах с какви ли не таблетки и чайове - няма резултат.

# 27
  • Мнения: 237
Роска, моля те, кажи ми какви са тези прахчета чудотворни и изпитал ли ги  е някой, има ли ефект наистина? Колко се отслабва от тях и  въобще - всякакви подробности... Останаха ми 10 кг след раждането и въпреки, че минаха вече 2 години от тогава, не искат и не искат да се махат #Cussing out. Веднага ще се изтърча да ги купя, ако имат гарантиран ефект, защото пробвах с какви ли не таблетки и чайове - няма резултат.

Това Ню е някаква програма за отслабване .Пият се някакви прахчета и уж ефекта бил страхотен , а и после не се качвали свалените килограми. Ама понеже аз не се интересувам , а питам за една приятелка ,ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=58880.0 прочети .
Хайде и чакаме да си дойдеш .  newsm51

# 28
  • Мнения: 2 631
Ох, Тоничка, и ний така - поне веднъж месечно сме в Пловдив - просто така - на разходка, на пазар, в централния парк, по любими местенца...  newsm68 newsm68 newsm68 Това така ни зарежда позитивно! Мнооого си го обичкаме Филибето!!!!   love001 С нетърпение чакам вече Вили малко да порасне и отново сме там! Пепи за пръв път го водихме на 4 месеца - това му беше първото пътуване.

Вили вече започнахме да я вадим на двора. Предстои ни първата разходка с количката!!! 1stroller family

Ню, приемаме гости, как не!  sohappyА и ти какъв гост си, като си си от тук!? Hug

# 29
  • Мнения: 1 190
... Пепи за пръв път го водихме на 4 месеца - това му беше първото пътуване...

...А ние за първи път водихме Вили до Пловдив на 2 месеца Wink

Общи условия

Активация на акаунт