Кауфланд - тема 22

  • 99 759
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 199
И дойде да ни подразниш  Twisted Evil Mr. Green

# 691
  • Мнения: 7 284
Не,само споделям...ако има и други като мен незнаещи за шатра да си кажат...не бях ходила 2месеца и се изненадах.Извинявам се,ако съм се намесила не на място  Embarassed

# 692
  • Мнения: 19 018
От около месец е тази шатра в ОК

# 693
  • Мнения: 7 284
Не бях разбрала дори и от тук и за това споделих...съжалявам  Embarassed

# 694
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Няма за какво да съжаляваш, информацията я намирам за полезна. Peace

# 695
  • Мнения: 19 018
А кои мъжки тениски взе за 3 лв, вчера имаше комплект Fruit of the loom по 8 лв мисля?

# 696
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
При нас само лятото бяха изкарали стоки извън магазина и продаваха чадъри, въглища за барбекю, охладители за хладилни чанти, бидони и т. н. Сега няма никакви сериозни намаления.
Искам да споделя, че поне при нас ябълките от 0.99 лв. са много вкусни.

# 697
  • Мнения: X
Драснете ред ако видите в Пловдив магазините  на К бели орхидеи. Обожавам ги, въпреки че ги уморявам. За това спрях да си купувам скъпите.

# 698
  • Мнения: 3 961
За първи път чувам за тези шатри. При нас има едни кошници да ги нарека, в които слагат намалени неща. Понякога има интересни неща

# 699
  • Мнения: 7 284
А кои мъжки тениски взе за 3 лв, вчера имаше комплект Fruit of the loom по 8 лв мисля?
Точно тези,днес имаше 4бели комплекта опаковани и няколко по една,но черни пак -по 3лв.,но за брой(на всяка черна имаше етикет).
А дали знаеш щом вече месец е шатрата-допълват ли стока(трябва ми чаршаф,но 90/200 и да не е розов...).Благодаря!

# 700
  • Враца
  • Мнения: 2 666
При нас - Враца, никога не е имало шатра или поне аз не съм разбрала,
кошове с намалени неща също не съм виждала,
само в Лидл.  Peace

# 701
  • София
  • Мнения: 8 116
И при нас няма. И пак са махнали кошниците за пазаруване.

# 702
  • Мнения: 54 445
При нас - Враца, никога не е имало шатра или поне аз не съм разбрала,
кошове с намалени неща също не съм виждала,
само в Лидл.  Peace

И при нас така.

# 703
  • Мнения: 19 018
А кои мъжки тениски взе за 3 лв, вчера имаше комплект Fruit of the loom по 8 лв мисля?
Точно тези,днес имаше 4бели комплекта опаковани и няколко по една,но черни пак -по 3лв.,но за брой(на всяка черна имаше етикет).
А дали знаеш щом вече месец е шатрата-допълват ли стока(трябва ми чаршаф,но 90/200 и да не е розов...).Благодаря!

Не знам
първият път като я видях шатрата още бяха големите жеги и вътре беше поне 40 градуса и беше пълно с народ, влезнах и излезнах
миналата седмица взех комплект мъжки чорапчета за маратонки за 1,5 лв 3 броя, които ми се струва, че ги нямашее преди, но може просто да са били заровени под останалата стока.

# 704
  • Мнения: 2 880
здравейте!

някой купувал ли е столът за бюро който е на промоция в момента? трябва ми за ученичката...
А да помните мин год кога пуснаха несесерите Херлиц на %? те и в Лидл май ги пускаха?!ще трябва да следя
мерси

Общи условия

Активация на акаунт