Кауфланд - тема 22

  • 99 761
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54 445
Аз съм на същото мнение, Тета. И ползвам само прах за бяло, не течен.
Обаче беше свършил праха, имаше само течен.
Ще ходя на другия довечера, ако има, ще си купя прах. Няма да рискувам с течен. Peace

# 721
  • Мнения: 1 953
А утре вече Персил ще е на редовна цена. Да не се засилите 😉
пише, че промоцията е до 10.09

Има Персил, сега се връщам.
Някой ползвал ли е за бяло, течен? И доволен ли е? Че аз само за цветно съм купувала.
Сигурно някой е ползвал, сигурно има и някой доволен. Аз преди време, когато се учех да пера, чела - недочела темата за перилните препарати, си купих течен на dm  за бяло, същата глупост направих и с OMO - течен за бялo, Rage, ако си бях прала само с вода, сигурно щях да постигна същия резултат.

teta ме е изпреварила. Исках да кажа, че едва ли течен Persil за бяло е по-различен.

# 722
  • Мнения: 54 445
Отказах се. Никога не съм купувала никакъв течен за бяло.
Няма да си правя експерименти. Peace

# 723
  • Мнения: 29 387
Само течният ли е намален? Понеже пера само с прах, искам да си взема Персил, ако има...

# 724
  • Мнения: 2 880
Само течният ли е намален? Понеже пера само с прах, искам да си взема Персил, ако има...
Не, имаше и от сухия в торби  Peace
Ние взехме стол за ученичката за 29,90лв, а в брошурата май беше 39,90лв  newsm78 както и да е, за тези пари мисля че е ок  Peace

# 725
  • Мнения: 68 658
Във Фантастико май същият Персил е на същата цена - проверете там.

# 726
  • Мнения: 29 387
Принципно колко горе-долу е трайността на праховете за пране? Понеже имам един Ариел неотварян.... newsm78 Дали няма да се развали Персила, докато изхабя Ариела?!?  newsm78

# 727
  • Мнения: 19 018
Да, имаше раница Пума в предишен каталог за около 22-25 лв
иначе същата я купих от спортсдайрект преди време за 6 евро

# 728
  • Мнения: 68 658
На Хенкел е 3 години /Персил/, на Ариела-2 години. Течните са по 18 месеца...
На Ариела може да има десетцифрен код с датата на производство - ако закъсаш с разчитането му, свиркай.

Излъгах за Фантастико-там е само гел на промоция. Извинявам се..

# 729
  • Мнения: 29 387
На Хенкел е 3 години /Персил/, на Ариела-2 години. Течните са по 18 месеца...
На Ариела може да има десетцифрен код с датата на производство - ако закъсаш с разчитането му, свиркай.

Благодаря ти, Тета!

Ще го изразходя, няма да остане... Mr. Green

# 730
  • Мнения: 19 018
 Хм, сега гледам на сайта, че едните ТВ оферти са от 4 до 10 септември, другите от 7 до 10
явно няма да е както до сега от понеделник до сряда и от четвъртък до неделя
За това е още евтин Персил-ът

# 731
  • Мнения: 25 750


Има Персил, сега се връщам.
Някой ползвал ли е за бяло, течен? И доволен ли е? Че аз само за цветно съм купувала.
Аз течните така и не ги залюбих, не знам. Дозата ли не уцелвам, свекървата го слага в барабана, има си чашка за това, аз го слагам в контейнера за прах...и никога не съм била доволна от течните. Имам лилавия Персил в момента, но пера на ръка с него от време на време...Знам, голяма съм калпазанка. Embarassed

# 732
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
В барабана се слага, не в контейнера, така знам аз, въпреки че ползвам течни прахове изключително рядко.

# 733
  • Мнения: 25 750
В барабана се слага, не в контейнера, така знам аз, въпреки че ползвам течни прахове изключително рядко.
И двете съм пробвала, Иве. Не ми перат като прахообразните. Дори от капсулите съм по доволна, а те у нас са смешка тия капсули.

# 734
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Аз у нас не съм прала нито с капсула, нито с течен, ползвам само прах.
Спазваш ли дозата описана на опаковката? По принцип това може да е проблема.

Общи условия

Активация на акаунт