Първи клас 2018/2019г - набор 2011

  • 73 062
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 421
И ние вече имаме фейсбук група на класа. Родителска още не сме имали. 😁
И аз намирам тази практика за полезна, поне не откривам недостатъци, обаче нямам опит от преди. 😁

Нищо не съм купувала още, обаче (благодарение на фб групата) имам списък и мисля, че не би ми отнело повече от 20-30 мин в първата срещната книжарница, за да набавя необходимите неща.

# 331
  • София
  • Мнения: 4 590
С класа на баткото имаме вайбър група, която се оказа голямо удобство. Госпожата предоставяше всякаква информация там - домашни, сниманите резюмета на уроците, снимки от екскурзии и др. събития...
Сега предполагам ще процедираме по същия начин (госпожата е същата  Simple Smile)
Фейсбук не използвам и нямам никакво намерение да си създавам профил.

# 332
  • Мнения: X
Кампания за безплатни очни профилактични прегледи в Пловдив за бъдещи първокласници

https://m.facebook.com/dr.maya.mineva/photos/a.1892895297664268/ … ype=3&theater

# 333
  • София
  • Мнения: 1 642
Писахте за проблема с изписаните червени и сини моливи. Днес случайно видях ето този вариант:
https://www.orangecenter.bg/dvoen-moliv-faber-castell-document-cherven-i-sin.html

# 334
  • Бургас
  • Мнения: 16 447
Писахте за проблема с изписаните червени и сини моливи. Днес случайно видях ето този вариант:
https://www.orangecenter.bg/dvoen-moliv-faber-castell-document-cherven-i-sin.html
Ейййй,супер! Навремето и аз имах такива,водни ли се водиха,как бяха.
Ако намеря из нашите книжарници ще взема. И ние сме с вечно липсващите син и червен молив!

# 335
  • Мнения: 69 150
Химически молив се водеше...плюнчеше се с уста...☺

# 336
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Аз тази година мисля и на  учебниците да не слагам подвързии, нали не се връщат. Догодина ще слагам.

# 337
  • Мнения: 427
Мисля да обвия учебници и тетрадки с фолио, ако учителката няма други изисквания.

Фейс група ме устройва, защото нямам вайбър, при необходимост бих си инсталирала.

# 338
  • Мнения: 1 602
Ние купихме ето тези моливи
https://www.art.store.bg/p230308/cvetni-molivi-zamyk-komplekt-ot … a-i-ostrilka.html
И вътре освен всеки цвят по отделно има и 3 които са с цветове и от двата края.

А да питам само в първи клас ли пишат на тесни и широки редове или и в по -нагорни класове?
Интересувам се за да знам да не взема повече тетрадки и после да ми останат.
Вие колко ще вземате?

# 339
  • София
  • Мнения: 13 217
А да питам само в първи клас ли пишат на тесни и широки редове или и в по -нагорни класове?
Интересувам се за да знам да не взема повече тетрадки и после да ми останат.
Вие колко ще вземате?

Моят съвет е да взимат по малко тетрадки. По десетина от вид. Като свърши докупувате. Няма смисъл да се купува накуп, при условие, че има тетрадки по магазините.

# 340
  • София
  • Мнения: 5 295
Какви са тези плътни облекла за тетрадки?

Аз съм срещала 2 вида: едните са от тънък найлон, с лента за залепяне. Не съм доволна хич от тях. Другите са от по-плътна материя, пак прозрачни. Навсякъде ги има, но в Джъмбо са на добра цена. Отделно има и цветни.


stefyyyy, батко писа на тесни и широки редове и първия срок на втори клас. Зависи от учителката и темпото на класа. Ако останат тетрадки, винаги могат да се ползват за рисуване и всякакви извънкласни драскулици. Да се подарят или дарят. Не са много скъпи (е, има и "златни"), има навсякъде през цялата година, така че презапасяване рядко е нужно.

# 341
  • Мнения: 69 150
Ясно..благодаря.
От лидл взех...май са от плътните.

# 342
  • София
  • Мнения: 409
Тетрадки тази година ще купя повече. Миналата година постоянно набавях нови. Да, навсякъде се продават, но имаше случаи в които той ми казва вечерта че му е свършила по нещо, а ние в къщи нямаме тетрадки. Ако и аз забравя на следващия ден, отиде една седмица без тетрадка.

# 343
  • София
  • Мнения: 5 295
Винаги има тетрадки у дома, а и в училище имат книжарница.

# 344
  • Бургас
  • Мнения: 16 447
Ооо,и ние най-редовно или късно вечер или сутрин преди училище се сеща,че нещо му липсва или трябва!... Идилия!

Общи условия

Активация на акаунт