Изневяра и депресия

  • 19 462
  • 192
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 225
Няма идеални хора. Нито съпрузите ни са идеални. Винаги ще се намери някой колега, който да превъзхожда мъжете ни с нещо. Не можем да кажем на черното бяло. Но и това, че ни е допаднал някой с нещо не значи, че трябва да си разваляме семейството с човека, с когото сме щастливи.

# 166
  • Мнения: 615
Рутината на връзката изморява и ни прави мързеливи към партньора, обикновено го приемаме вече за даденост, въпреки любовта един към друг, и така изчезва и тръпката, ако го допуснете, разбира се, и ако някой друг ти обърне внимание, това би поласкало повечето жени.

Но да съм влюбена в друг, пък да стоя при мъжа ми.. Stop, ако хипотетично ми се случи, значи вече връзката ни е изчерпана и не би имало смисъл да продължава, независимо от дете, ипотека и финанси.

Касиопея, да, но това важи и за нас. Винаги ще има някоя по-красива, по-умна и по-успешна.
За мен ММ е най-добрият като съвкупност от качества, характер, външен вид и тн, за друга не би било така, субективно е, но ако има любов, истинска любов, тя е сляпа за други индивиди. Независимо колко умен и красив е даден мъж, той не е моят и точка!  Naughty

# 167
  • Мнения: 758
Според мен си имаш твърде силно его.
Аз редовно си флиртуват с колеги - не се целувам с никой- но се забавлявам ,  прибирам се у дома и разказвам на мъжа ми, колко съм вървежа. Майка ми ми казва, че и се повръща от хора като мен, ама на мен грам не ми пука. Колежка на мъжа ми също му е отправяли предложение- да спят заедно. Той ми се похвали.
Аз никога не съм го хващали в изневяра, аз също не съм изневерявала, но се влюбих преди няколко години съвсем сериозно. От време на време се хващам, че си харесвам и някой мъж, с който живота ме среща. Тоест не съм монополна, поне не и в мислите си. Това което ни спира и двамата са трудностите по отглеждането на децата и 29 годишната ипотека. Та така. Гледай по леко на живота. Аз си мечтая да си имам един любовник и от време на време да се измъкна за един уикенд. Ама няма.

Не бях се смяла така от дълго време...такъв свеж поглед над нещата не ми беше хрумвал Joy

# 168
  • Мнения: 7 325
Скрит текст:
Реално не и е виновно девойчето, но да се занимава с женени мъже е точно толкова противно и долнопробно колкото женен мъж да се занимава с леки жени. Каквото и да и говори, ако има малко уважение към себе си ще го отсвири, а няма да свири втора цигулка и да се крие като плъх от света.
Не е сигурно, че девойчето е знаело в началото, че левента е женен. Явно е разбрала в последствие и затова е казала на жена му. А и защо му е на него дасе хвали, че е женен..? Току виж избяга агънцето!
Това не може да се скрие или поне не дълго време. Бившият ми казваше, че е женен ( не бяхме ), дори моя снимка размахваше ooooh!. Не я разбирах тази тактика, но действаше. И в случая може да е така.
Т.е като е казвал, че е женен са му се лепяли повече? *емотиконката, която се почесва по темето*

Не знам дали му са се лепяли повече, но за три броя знам със сигурност. Чела съм им излиянията, след време като се разделихме едната дори ме откри в скайп. Както казах - не мога да си го обясня, но пък имам приятелки които си падат по семейни мъже. Не го обсъждаме, всеки с нагласите си.

# 169
  • Мнения: 18 866
christina и мъжа й не са заедно заради ипотеката и децата, разбира се Simple Smile Никой не е заедно с друг заради това. Просто гледат по сходен начин на нещата, базикат се със служебните флиртове и не си правят трагедии. Щом и двамата са така, това е екстра. Животът е достатъчно труден, остава и с мъжа си да се дракаш

# 170
  • Мнения: 10 998
christina и мъжа й не са заедно заради ипотеката и децата, разбира се Simple Smile Никой не е заедно с друг заради това. Просто гледат по сходен начин на нещата, ба
Дазикат се със служебните флиртове и не си правят трагедии. Щом и двамата са така, това е екстра. Животът е достатъчно труден, остава и с мъжа си да се дракаш

Да точно така е. Имали сме драматични моменти, правили сме грешки. Не следя темата, прочетох само първия пост на авторката и ми стана мъчно за нея, че така страда. Няма нужда от толкова болка. Това исках да кажа. Пиша от телефона, че на работа нямаме достъп до интернет и телефона редактира. Исках да кажа -моногамна.

# 171
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Според мен си имаш твърде силно его.
Аз редовно си флиртуват с колеги - не се целувам с никой- но се забавлявам ,  прибирам се у дома и разказвам на мъжа ми, колко съм вървежа. Майка ми ми казва, че и се повръща от хора като мен, ама на мен грам не ми пука. Колежка на мъжа ми също му е отправяли предложение- да спят заедно. Той ми се похвали.
Аз никога не съм го хващали в изневяра, аз също не съм изневерявала, но се влюбих преди няколко години съвсем сериозно. От време на време се хващам, че си харесвам и някой мъж, с който живота ме среща. Тоест не съм монополна, поне не и в мислите си. Това което ни спира и двамата са трудностите по отглеждането на децата и 29 годишната ипотека. Та така. Гледай по леко на живота. Аз си мечтая да си имам един любовник и от време на време да се измъкна за един уикенд. Ама няма.

Toлкова ли не сте сигурни/уверени  в себе си и връзката си че са ви нужни тези неща , чак и си ги разказвате  newsm78
Като надцакване ми изглежда  Sunglasses

Внимавай за какво си мечтаеш  Sunglasses



Чуствам се вървежна Mr. Green  и без да флиртрувам с мъже  Mr. Green

„Мисля, че е по-добре да се чувстваш добре, отколкото да изглеждаш ..." (не знам на кой е )

# 172
  • Мнения: 10 998
Не е добре да се страда. В живота има много по-тежки неща от изневяра с 19 годишна. Иначе,  не вярвам, че като напишеш нещо, то се сбъдва. Искам да спечеля от лотарията. Да внимавам ли какво си пожелавам. Или пък ще ме анализирате какво се крие зад това.

# 173
  • Мнения: 12 473
Най-вървежна бях, когато бях разделена, но официално женена..)

# 174
  • Мнения: 1 701
Най-вървежна бях, когато бях разделена, но официално женена..)
Най-вървежна за неангажираща връзка, за мъже които искат чук и бег без ангажименти, защото ти самата си ангажирана в известен смисъл.
Но мъж, който иска сериозна връзка и се оглежда за брак си търси свободна жена.

А жените, които си търсят женени мъже са такива, които имат потребност от драма в живота. 18-се годишните обичат да се хвърлят в такива драматични връзки и губят доста. Вместо да се съсредоточат върху учебниците и следването, те си губят времето с безпереспективни връзки. След време горко съжаляват, че са били такива патки на млади години.

# 175
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не е добре да се страда. В живота има много по-тежки неща от изневяра с 19 годишна. Иначе,  не вярвам, че като напишеш нещо, то се сбъдва. Искам да спечеля от лотарията. Да внимавам ли какво си пожелавам. Или пък ще ме анализирате какво се крие зад това.
Опс ,
извини ме  Peace
просто си говорим  Grinning
не анализирам никого  Laughing Hug

Това какво , кой говори не трябва да е от значение ако вс. е Ок с нас си  Hug






# 176
  • Мнения: 12 473
Искам да кажа, че както не всеки мъж примира да има сериозна връзка, така и много съвременни девойки умишлено бягат от това.

# 177
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Искам да кажа, че както не всеки мъж примира да има сериозна връзка, така и много съвременни девойки умишлено бягат от това.

Именно  Laughing
като баш не исках сериозни неща  Crazy мъжа ми се лепна за мен  Joy

# 178
  • София
  • Мнения: 24 839
. Вместо да се съсредоточат върху учебниците и следването, те си губят времето с безпереспективни връзки. След време горко съжаляват, че са били такива патки на млади години.

Да, ама не!
Трябва да имаш сериозен дефицит, ако между 18 и 25 години висиш над учебниците само и не поглеждаш към безперспективни връзки. Ако тогава не се забавляваш, кога?

# 179
  • Мнения: 12 473
Дес, и при мен беше така..Wink

Общи условия

Активация на акаунт