Искам да кажа ... (131)_17.07-23.07

  • 54 919
  • 904
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 14 409
Рая, важното е, че вие сте добре! Да се насладите на почивката!

Аз има мил детски спомен как тръгваме на море с един стар, раздрънкан москвич на някакъв приятел на татко. На излизане от града минахме през някакво паве и гърнето се спука. Трещяхме яко през целия път. После спря на един жп прелез. Пред нас коли, зад нас коли (добре, че влак нямаше де), моско не ще. Тати псува, ръчка, хеле тръгна. Пър, пър, стигнахме до Шкорпиловци. Заряза го под едно дърво, ще почиваме. Да, ама 5 дни мръсен дъжд, подивяхме. Ще си ходим. Моско пак не ще. Събраха се всички мъже наоколо, 3 часа му баяха, ама накрая тръгна. Весело беше Grinning

Кате, ми не знам как се зове прическата... Отидох и казах на фризьора "Искам да се виждат уши", той се опули, пробва да ме разубеди, па я отряза Grinning. От тогава само и оправя формата, защото ще я оставям да расте. Манджата стана умопомрачително вкусна, преядох. Мисля да си лягам Grinning  И чета много интересна книга - Нестинарка на Кармен Мишу. Сигурно тук някой я е препоръчал, та благодаря bouquet

# 736
  • Мнения: X
В къщи по телевизора върви някаква велика простотия, по-точно ЦСКА срещу Лудогорец. Не можах да се науча да симулирам заинтересованост от футбол и това е, освен в изключителни случаи, когато наистина съм заинтересована, като Черно Море - Левски например. За компенсация съм си приготвила страхотен френски филм за след мача. Сега се правя, че гледам, само ме е страх да не се зарадвам на гол на врага, както два пъти направих на живо, на стадион.

Детето вече е в България. Учудващо добре се справи сама, а аз бях почти убедена, че ще се нареди на някой друг гейт и ще си изтърве полета. Даже намерила парфюмите на промоция във фрий шопа и си поизхарчила джобните. Добре че основната част са в сметката на брат ѝ, но по този повод се сетих за темата за кредитни карти за тийнове, нали.

Най-сетне сме ергени. ММ пърха от щастие, чак ме дразни. Още не мога да оценя положително липсата на деца в къщата.

# 737
  • София
  • Мнения: 6 003
Почнахте ли да пазарувате за новата учебна година? Аз почти съм готова с дрехите и обувките.

Дрехи и обувки купувам след 20 август, когато съм вече абсолютно сигурна, че ще купя неща, които ще му станат на 15 септември. Ужасно бързо расте тийнът. Малкият забави темпото и затова има доста дрехи.


 Joy Joy Joy Толкова мило ми звучи тази дума - пазаря! Само по нашият край (североизточния) я ползват. Не съм я чувала от никой софиянец.


# 738
  • Варна
  • Мнения: 6 379


Добре дошла на родна земя на детето, Чек!
Хайде и вие идвайте! Simple Smile
Оставих детето да играе карти с колеги и се прибрах. След системата не ми е до компании и карти.
Аз продължавам да боледувам и това е положението за момента. Два месеца вече. Сега съм всеки ден на система и антибиотик и се надявам да се приключи с последното усложнение.
И стара болест ме атакува в момента-обяснявах на моя мъж, че по-добре сега, с другите болести и накуп, вместо да протакане във времето. Все ще изляза от този кръг.

# 739
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Почнахте ли да пазарувате за новата учебна година? Аз почти съм готова с дрехите и обувките.
Никога не съм пазарувала специално за учебната година. Купувам неща, които трябват по принцип. Само тетрадки купувам наведнъж, след като колегите са си казали изискванията.
Сега обаче за студента ще трябва да си набавя някои неща. Утре като се върне с баща си, ще го питам как ще записва. Все ми се струва, че ще е удобно да е с тетрадки, а не на хвърчащи листове. Тук ходеше на училище с една мешка, която вече е взела-дала. Трябва и за някаква папка или чанта да помислим. И спални принадлежности, и за баня, офффф.

# 740
  • Мнения: 9 579
Стейси, бързо оздравяване!
На Титина пазаренето и мен ме умили Laughing

# 741
  • Мнения: X
Стейси, дръж се, идваме!

Аз забравих какво е това да пазарувам за учебната година. Буквално.
Само заради форумските души пиша "пазарувам", а не както си му е редът "пазаря".

# 742
  • Мнения: 9 579
Стейси, дръж се, идваме!

Аз забравих какво е това да пазарувам за учебната година. Буквално.
Само заради форумските души пиша "пазарувам", а не както си му е редът "пазаря".
  И аз преди малко с доста зор се пречупих да пиша чушки, вместо пиперки. Joy За мен има само люти чушки, другото си е пипер и това е Crossing Arms

# 743
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 947
Стейси Грей, изглежда , че имунната си система е както тук казват "даун".

знам какво е, имаше месеци , в които мислех, че ще умра.

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 22:53 от Titina

# 744
  • София
  • Мнения: 6 003
Чек, пиши си пазаря. Как иначе ще се разбере кой от къде е Laughing Ако можеше да се пише мьеко както се и говори на някои места, щеше да е голяма веселба. Wink

Стейси, оздравявай!

# 745
  • Мнения: 10 730
Аз купувам когато от каквото има нужда и като започнат първата събота след 15-ти отиваме и купуваме тетрадки и учебни принадлежности. Обаче сега такива намаления има, че много се изкушавам и всеки път по нещо вземаме.

# 746
  • Мнения: X
  И аз преди малко с доста зор се пречупих да пиша чушки, вместо пиперки. Joy За мен има само люти чушки, другото си е пипер и това е Crossing Arms

Ми много ясно. Не се научиха тези хора, че чушките са люти и само се обясняват, че плодът на пипера бил чушка или обратното.

# 747
  • Мнения: 9 579
  И аз преди малко с доста зор се пречупих да пиша чушки, вместо пиперки. Joy За мен има само люти чушки, другото си е пипер и това е Crossing Arms

Ми много ясно. Не се научиха тези хора, че чушките са люти и само се обясняват, че плодът на пипера бил чушка или обратното.
А пода със стирка или с моп го чистиш?  Mr. Green

# 748
  • София
  • Мнения: 6 003
Осмичка, какви са тия модерни думи сега - стирка, моп ... Подът се мие с парцал Laughing

# 749
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За мен пиперът е когато се изсушат чушките и се смелят на пипер. Във всички останали състояния, са си все чушки.

Подът се мие с подочистачка.

Общи условия

Активация на акаунт