Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 15

  • 64 616
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Аз категорично реших - ще я отрежа и ще сложа някакво тъмно кафяво с червен оттенък.  Не мога да намеря точно снимка на това което искам,ако някой има ще съм благодарна,не искам лилаво, нито прекалено медено.

# 736
  • Мнения: X
Само че, това ще ти дойде много тъмно, според мен  Joy Нищо, че е 5-ца. Питай фризьорка, която работи с тях, дали не стават по тъмни
Тъмничко ще ми е ,но предния път се направих с 6.1 на олиосета и резултата е светли корени.Добре ,че не се вглеждам толкова много иначе да съм се вманиачила до сега.И с отмиването на боята още повече си личи Laughing
Mother ...
Идеи от мен.  Не всички шоколадови ,но са много хубави .



Прически за по-къса коса.


Ето и как искам да се направя аз.Хем е на етажи много леки  и в същото време е като черта Simple Smile

# 737
  • Мнения: 7 709
Някой ползвал ли е това? Вчера го купих, но до сега не съм ползвала нищо с кератин ... мога ли да си прецакам косата по някакъв начин ? Принципно трябва да помага ама знам ли ...

# 738
  • Мнения: X
Чаровна, точно като първото си представям и цвят и форма. Ще изчакам само да си ми стане време за боядисване, че не 08.09 ме боядисва, още ми е твърде скоро.

# 739
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 471
Продуктите с кератин, които съм ползвала правят косата лигава и копринено гладка. Прецаквала съм я с протеини, но не и с кератин.

# 740
  • Мнения: X
Някой ползвал ли е това? Вчера го купих, но до сега не съм ползвала нищо с кератин ... мога ли да си прецакам косата по някакъв начин ? Принципно трябва да помага ама знам ли ...

Не би трябвало да си прецакаш косата.От фризьорката ми знам ,че е хубаво да се използват най-вече преди топлинна обработка.
Ще се радвам да споделиш мнения за този продукт.И също така от къде си го поръча?
Аз пък получих това чудо като подарък от ММ Simple Smile

 Води се  ламиниращо и възстановяващо олио за коса .Похвалили му го,той знае ,че съм луда на тема козметика и хоп: Изненада Simple Smile

Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 11:45 от Анонимен

# 741
  • Мнения: 427
Някой ползвал ли е това? Вчера го купих, но до сега не съм ползвала нищо с кератин ... мога ли да си прецакам косата по някакъв начин ? Принципно трябва да помага ама знам ли ...

Аз съм го ползвала. Купих го от Лили. Не си прецаках косата, но и не разбрах дали имаше полза. Но косата става мекичка и приятна на пипане след него. Мирише хубаво. Направи ми впечатление, че съхне бавно, ползвах го след баня.

# 742
  • Мнения: 7 709
Утре ще го ползвам и ще кажа първоначално мнение Simple Smile А след няколко нанасяния и по-адекватно мнение

DqVoLsKi_ChArOvNa, купих го от ДМ , съвсем случайно го видях ... имаше и за боядисана коса. А ти доволна ли си от това олио ? Аз преди време обмислях ламиниране в салон, но така и не се реших Grinning

# 743
  • Мнения: X
Утре ще го ползвам и ще кажа първоначално мнение Simple Smile А след няколко нанасяния и по-адекватно мнение

DqVoLsKi_ChArOvNa, купих го от ДМ , съвсем случайно го видях ... имаше и за боядисана коса. А ти доволна ли си от това олио ? Аз преди време обмислях ламиниране в салон, но така и не се реших Grinning
Не съм го пробвала все още .В неделя ще го пробвам,по скоро е като терапия , ефекта не е ламиниране както ламинирането в салон Simple Smile
На каква цена е в ДМ този течен кератин ?

# 744
  • Мнения: 7 709
Утре ще го ползвам и ще кажа първоначално мнение Simple Smile А след няколко нанасяния и по-адекватно мнение

DqVoLsKi_ChArOvNa, купих го от ДМ , съвсем случайно го видях ... имаше и за боядисана коса. А ти доволна ли си от това олио ? Аз преди време обмислях ламиниране в салон, но така и не се реших Grinning
Не съм го пробвала все още .В неделя ще го пробвам,по скоро е като терапия , ефекта не е ламиниране както ламинирането в салон Simple Smile
На каква цена е в ДМ този течен кератин ?



аз го погледнах в интернет и да ти кажа в много салони ползват точно това за ламиниране Grinning не беше скъп , мисля че около 6 лв

# 745
  • Мнения: X
Не знаех ,че много салони го използват за ламиниране .

# 746
  • Мнения: 7 709
Не знаех ,че много салони го използват за ламиниране .


В описанието на услугата са посочени и с какво се правят и от там видях ... и аз не знаех Simple Smile

# 747
  • Мнения: 14 303
Някой ползвал ли е това? Вчера го купих, но до сега не съм ползвала нищо с кератин ... мога ли да си прецакам косата по някакъв начин ? Принципно трябва да помага ама знам ли ...

Аз съм го ползвала. Купих го от Лили. Не си прецаках косата, но и не разбрах дали имаше полза. Но косата става мекичка и приятна на пипане след него. Мирише хубаво. Направи ми впечатление, че съхне бавно, ползвах го след баня.

И аз съм ползвала и ми хареса, косата става мекичка и гладка. Добре ме подсети да подновя ползването Simple Smile

# 748
  • Мнения: X
По повод кератина, фризьорката при която ходя предлага изправяне с кератин. Казва че не ми го препоръчва, ако искам идеално гладка коса като след преса, нямало да ми стои така, но от друга страна си е една постоянна термозащита. Така и не се реших де, няма смисъл. Приятелка (с коса на спирали)ходи на такова трайно изправяне при друга в друг град,обаче каза че след къпане само леко я суши със сешоар и стои идеално гладка и права. Така съм съгласна, но в моя случай не си заслужава.

# 749
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 471
Ако е направено както трябва, изправянето с кератин ламинира косата трайно, предпазва от заплита не, накъсване и подобни и дава траен блясък. Ако имах дълга коса и не беше идеално права, нямаше да се замисля.

Общи условия

Активация на акаунт