След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 63

  • 73 213
  • 736
  •   2
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 1 875


Алекс  Heart Eyes Обзе ме - бяла завист  Embarassed към феновете на Енгин  Embarassed Heart Eyes Имат уникалната възможност да се докоснат до неговия свят - чрез разказите му  Heart Eyes

Нашето ФЕ преди споделяше различни цитати и ни насочваше към разни теми и размисли...но преди Sad И снимките, които публикуваха бяха като ребус...загадка...Но ги - отказаха  Sad Парцалките, сандалките....


Гани  Hug И мен тази бяла завист ме мъчи, ама много  smile3555
Енгин що не се стегне и да пуска по 2-3 разказа в списанието  newsm78 Той да не би да не знае, че интересът към Kafasina gore е единствено заради него? Взех да следя дните, около които излиза поредния брой и да дебна рускините като империалист за първия, макар и "суров" провод  newsm66 Пък те този път го надробиха на 3 части, та ме изнервиха още повече  Joy Както и да е, после превода на Барисеа  bouquet беше като балсам за душата  book

Поздравявам ви пак с любимата ми песничка от филм на Енгин  Wink

             


               https://www.youtube.com/watch?v=iZRje1SsaD8


Кога се очаква премиерата на МБ2? Питам, защото ми се ходи до Одрин  Joy Joy Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 526
  • Мнения: 4 157
Алекс  Heart Eyes Ето ги двете дати - според BOX офиса им  Peace

Kardeşim Benim 2   - 24 Kasım 2017 - ноември
Untitled TAFF & BRK'S Project   - 23 Şubat 2018 - февруари

 Wink Ако ФЕ има нещо общо с втория проект - освен като съпруга на  Продуцента  Wink разходката ни до там - ще е наложителна Wink Embarassed


Ще подкрепим младото семейство  Heart Eyes  не само - виртуално  Wink Embarassed

 Heart Eyes

# 527
  • Мнения: 14 512

   Здравейте Hug Hug Hug

Алекс Heart Eyesи аз чакам Енгин с всяка негова изява.
Генче Heart Eyes, кво каза????? Wink Wink WinkНещо за Н ли каза?Моля ти се  пощади ме Praynig, предстои ми най- вълнуващото пътуване и чакам нещо ново с Буфчетата , а ти стара чорба ми топлиш  ха  ха   ха ....

Набързо , защото стягам багажите Laughing
Аз съм с вас за Одрин ....,нали не се съмнявате Hug Heart Eyes

Все по- хубави и все по- влюбени.МашАлах!





И  феновете  на ФЕ  не дремуцат макар и лято да е.


       

  Ех Бу ех ....много си ми готин всякак , ама те предпочитам с тънък  мустак hahaha hahaha hahaha





# 528
  • Мнения: 4 157
Себи  Heart Eyes Heart Eyes Нееее.... Само за протокола  Wink го отразих  Embarassed вълнението Embarassed  Да си го имаме  Embarassed в архива  Peace

Тази вечер ще се разходим - по уличките на Санто Доминго  Wink

Нашето ФЕ  Heart Eyes сякаш знае, че днес си говорим - за изкуство  Embarassed


Имаме си и видео...

И малко снимки от нет-а  Peace Приличат ми  newsm78 от мястото на разходката  newsm78





Това е  Embarassed
 Heart Eyes

Последна редакция: пн, 28 авг 2017, 21:37 от Ganaila

# 529
  • Мнения: 14 512
Генче Heart Eyes Hug ей това заслужават всички завистници .
Да висят и чакат снимка от тях за да си чешат езиците.
Да си почиват и обичат.Много се кефя , че се запиляха на края на Света.

А някой питаше за бюста и .....Ето това е !!!!Точно колкото е нужно  Wink Wink


           


 И видео..

https://t.co/gMuoLRdx5n

  Е , тук са само за лека нощ.

https://t.co/O41BOufk4F

# 530
  • Мнения: 3 182

      Привет  newsm51

      Гани, Себи имаме раздвижване тази вечер  Laughing Най-после са се отбелязали  Joy
      Поне се забавляват на спокойствие  smile3503


       Аз да попитам какво стана с новата реклама на Фе  newsm78 Нещо много се бави  newsm78
       Сигурно още нагласят фотошопа  Joy Joy Joy
        hahaha


                     

# 531
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте, момичета!!! Heart Eyes

Алекс, както се казва - блудните синове се завръщат. Grinning:
И аз съм вече тук, свърши ваканцията и сега трябва да се наваксва с работа, че мен си ме чака. Grinning

На нашите гълъбчета сме им свикнали, не за първи път сме в такова изчаквателно положение. Grinning:
Даже, реално погледнато, може дори вече да са се прибрали тихомълком и да си качват със закъснение снимките. Grinning:  Знаем, че го могат успешно.

Бурак в тази реклама ми е с много странна визия. Wink

И стигам до разказа на Енгин. Heart Eyes
Голяма тръпка ми беше докато го четях (да не забравя да благодаря на Барисеа. Hug  за превода), защото има една книжка с  подобна история на запознзство, която история така ме грабна, че от време на време си я препрочитам:  Алекса Райли - Ти си моя - http://thediaryofabookjunkie.blogspot.bg/2016/04/ps.html?m=1

И няколко колажчета на. Селви и Даахан:




Последна редакция: вт, 29 авг 2017, 00:42 от mama_an_ji

# 532
  • София
  • Мнения: 1 875
Добро утро, сладурки!  newsm51

В Санто Доминго ли сме вече?  newsm47

Ето ви една лека закуска и да тръгваме по следите на нашите сладурчета  newsm62

                   

Мами Hug, имаш да ни разказваш за Прага!  smile3503 А тази книжка ще я прегледам довечера, че много ме заинтригува  Grinning

Изчезвам, че ме чака работа  ooooh!

Хубав и прохладен вторник!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 533
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Събрахме се  Heart Eyes Heart Eyes

 newsm78 Thinking newsm78 Thinking Някой си - Бюлент Чанкюрт newsm78 се оказва много запознат с плановете на БУФчетата  newsm78
Дано  Praynig и рускините да преведат  Praynig че гуглето - на места - изумява

Цитат
Вторият меден месец на Евчен е на път за щастие!
29 юни в Йоан женен мечтателен сватба Почетен Evcen с Özçivit, отиде до Малдивите за меден месец, но "Братството на Connect 2 изстрела защото му е отнело четири дни гюлле!
За сметка на това, както и краката на жена му към младата младоженеца, които искат да намалят от мястото, бяха организирали невероятен втори меден месец.
Миналата седмица първите бракове на Куба бяха последвани от Доминик, а след това и в Ню Йорк предишния ден. До неделя ще се радват на Ню Йорк и след това ще отидат в Маями. Но разбрах, че щастието на меден месец Втората медения месец на Евчене все още е в люлката му! Защото той се връща в Ню Йорк от Истанбул!

ВИЗИЯ НА 24 НОЕМВРИ
Бурак Özçivit на младоженците меден месец във втория, за да се занимава с кино Murat Boz "Моите двама братя" е мания! Те поканиха Бурак Özçivit в Истанбул за филмова минна дейност. Новата булка Фахие Евцен уважава решението на жена си, въпреки че тази ситуация се влошава.
Филмът на Burak Özçivit, който съкращава втория меден месец за конкурса, ще бъде на 24 ноември.

 newsm78 Налага им се да се върнат в Истанбул - защото имат работа newsm78 newsm78
Сега, ако някой ни каже -и  каква  newsm78

Единственото сигурно е, че днес отбелязваме - втория месец от нашата Embarassed сватба  Heart Eyes


С пожелание  Praynig животът им да бъде един безкраен меден месец  Praynig Praynig

Усмихнат ден Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 29 авг 2017, 09:46 от Ganaila

# 534
  • Мнения: 405
Изглеждат прекрасно.Дано все така да се обичат.

# 535
  • Мнения: 4 157
Изглеждат прекрасно.Дано все така да се обичат.


Здравей  bouquet Дано  Praynig Ние вярваме, че ще бъде така  Embarassed защото връзката им е проверена  Embarassed но на фона на всички новини, които излизат за техния ШБ.......избягваме темата  Embarassed

Доверяваме се на Елиф Искендер  Heart Eyes

Що се отнася до твърденията на господина от тяхното - Утро newsm78 Дори и да са отлетели за Щатите - какво лошо има newsm78 По-добре ли ще е - да се срещнат с "Харви" - евентуално newsm78  ooooh! Според наши сайтове - днес в Доминикана вече вали  Thinking Значи  Wink всичко е под контрол  Wink
Embarassed И ако се върнат в Инстанбул - през следващата седмица  Thinking Може би ще ни очаква една хубава презентация от Котон  Embarassed Точно около празника им Курбан Байрам

 Heart Eyes
 


 

Последна редакция: вт, 29 авг 2017, 15:13 от Ganaila

# 536
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!! Heart Eyes

Голяма скука без новинки, без движение. Ама ние сме доказано биковити. Grinning

Едно хубаво колажче

# 537
  • Мнения: 3 182
         Здравейте  smile3525

         Днес пак ни оставиха без снимки и новини ама ние не се отказваме.  Naughty Феновете не спират с техните мечти.  newsm53

          


         Много ми харесаха, красиви са, затова ще си позволя да ги копирам тук.  love001


              

                          

                            
                

                

                                  love001 love001 love001

                

                         И за приятна спокойна нощ, нашият красавец.  smile3503 love001

                          


                Точно днес е хубав повод да си припомним прекрасните моменти от преди два месеца, на които ни направиха свидетели нашите любимци. Желаем им всичко най-добро в бъдеще.  Praynig Heart Eyes


                         

Последна редакция: вт, 29 авг 2017, 23:22 от mimivj

# 538
  • София
  • Мнения: 1 875
Добро утро, Прекрасни!  newsm51

Хайде стига разходки из Карибите, връщаме си се в Европата  newsm51 Лека закуска в любимия ми Цюрих, какво ще кажете?  smile3503

                       

Нашите шматки се покриха, но аз си мисля, че всеки момент ще се върнат за празниците им. Не, че ще ни залеят със снимки, ама ..... друго си е да са наблизо  Joy

Любимата ми снимка от едно много хубаво време  Heart Eyes

                     

Прекрасен и усмихнат ден да имате!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

p.s. Мами Hug, има последна редакция на разказа на Енгин от barisea  bouquet - истински балсам за душата  love001

             

# 539
  • Мнения: 405
Може да дойдат с новина за наследник. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт