Лакове за нокти - 112

  • 70 581
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 084
Здравейте, аз съм новичка в темата. Следя ви снимките, наистина прекрасни маникюри видях! Много ми е приятно да се лакирам, сега имам повече време да се занимавам. Това си направих преди малко.

# 721
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
От мен червено и златно:

# 722
  • Мнения: 5 478
Момичета, не помня коя от вас беше споменала този лак от снимките ми, ама...  съм влюбена в цвета просто! Two Hearts - https://www.instagram.com/p/BYWBKYijdGw/?taken-by=s.naneva
Вярно, че си беше приключение нанасянето, но съм попадала и на по-трудни, като Брюлето на ГР например.
Иначе борбата с кожичките ми си тече с пълна пара... и нищо не помага Rage

# 723
  • Мнения: 17 546
Приноси ми се нещо неутрално след всички розови изстъпления това лято. И много ми харесва цветът! 😍
Скрит текст:
Със светкавица
Без (не знам защо се обръща снимката при прикачването!)

И на лампа без светкавица

За себе си се убедих, че един лак се гледа на всякаква светлина, но първо на дневна, зaщото осветлението много променя и после има изненади, понякога неприятни.
Лаковете са тези
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 29 авг 2017, 00:31 от X-RayLily

# 724
  • Мнения: 7 519
Лили много хубав цвят .

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
 Two HeartsМного хубав цвят,да пръстените и също.

# 726
  • Мнения: 17 546
Благодаря ви! Той е от тези неизвестни лакчета по 1,90 от един супермаркет на морето. Simple Smile Оказаха се добри, а тук не съм срещала Malena.

# 727
  • Мнения: 13 089
Lily,наистина много готин цвят. Турски ли са тези лакове Малена? И аз май не съм виждала никъде 🤔 А да,и пръстените винаги си ти много готини,разпознах два на Пандора,за третия се колебея 😁 Този с цветята отдавна го заглеждам,дано се сети тоз мъж да ме изненада за рождения ден 😁

AraBesque,много харесвам този цвят. Обаче щом казвате,че е труден да нанасяне май няма да взимам. Преди хич не харесвах такива цветове,напоследък все по нюд се заглеждам,ама май нищо не взимам. Имам няколко само,а този който най харесвам разбира се е най труден за нанасяне,за това май не купувам.

От мен червеният лак с черните частици 😊 Много ми харесва
 

# 728
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 352
На Малена имам един розов, също като захарен памук. Много си го харесвам. Нетраен е и бързо се сгъстява.

# 729
  • Мнения: 17 546
Пише на шишенцето, че са френски лаковете... Simple Smile
Скрит текст:
И благодаря ❤️, Pandora са пръстените, да. Blush


ARIA*, лакът е абсолютен ягодов бонбон! Heart Eyes А така оформени, ноктите ти са чудни с него!

# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Снощи не можах да изтърпя странната форма на маникюра си и реших да се опитам да ги заобля. Tired Face Не мога да преценя ок ли е или иска още доизкусуряване. Нещо не ми харесва, чудя се дали няма да е по-добре, ако леко изпиля още малко от двете страни?

# 731
  • Мнения: 5 478
Само средния пръст ми се вижда нещо не както трябва. Може би си го заоблила прекалено много него. Другите ми изглеждат доста приятни Simple Smile Но това е мое мнение, де Smiley

# 732
  • Мнения: 1 306
Снощи не можах да изтърпя странната форма на маникюра си и реших да се опитам да ги заобля. Tired Face Не мога да преценя ок ли е или иска още доизкусуряване. Нещо не ми харесва, чудя се дали няма да е по-добре, ако леко изпиля още малко от двете страни?


Според мен е много добре така Hands Plus1 Остави тази форма за известно време, ако след това решиш да продължиш да експериментираш - пак имаш поле за изява. Simple Smile

# 733
  • Мнения: 20 224
Ивче, а на мен и тази форма ми стои странно, експериментирай още.
Не мога да преценя, дали старата ти ти отиваше повече, или просто съм свикнала да те виждам с нея.
Отделно, че преди, веднага ти разпознавах ръцете из между купища снимки в Гугъл, а сега са ми като много други, показвани тук.

Последна редакция: вт, 29 авг 2017, 11:06 от Lemy

# 734
  • Мнения: 5 478
Отделно, че преди, веднага ти разпознавах ръцете из между купища снимки в Гугъл

О, да, това също щях да пиша. Нищо, де. Стила на снимките ѝ вярвам, че няма да се промени Smiley

Общи условия

Активация на акаунт