Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 16

  • 24 958
  • 746
  •   1
Отговори
# 285
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Добър дееннн,    Crazy

Хайде, кафенцеее,  Heart Eyes Heart Eyes


Отивам да си прая муане-яйца на очи в масло, краставици, вечерята ще е същото сигурно.  Thinking
Закуската беше кафенци,  Whistling
После ша ва вида пак,  Flutter

# 286
  • Мнения: 5 727
Ето ме отново Innocent

МамаМия , как обичам и аз дрехите да ми стват широки. Наслади се на този заслужен момент Sparkling Heart

Аз се върнах от маникюр. Стана перфектен , но на снимка стои различен цвят.
Сготвих , обядвах и след малко пак излизам. Но този път не с такова желание. Smiling Imp

На всички LipsLipsLips

# 287
  • Мнения: 2 313
Деска може ли рецептата за кюфтетата?  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Мамексче бързо да минава на детенце!  Praynig Hug Hug Heart Eyes Grinning
Иринитке щом е с лека лудница начи бива.  Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug Hug
Инджи днес дояждай, а от утре стриктно.  Mr. Green Grinning Hug Hug Heart Eyes
МамаМия ша черпиш за широките дрехи!  smile3501 newsm10 newsm51 Heart Eyes Hug Hug
Жулиетке чудно кафенце ще пийна на пясъка.  bouquet newsm10 Grinning Hug Hug Heart Eyes
Съншайн късмет при зъбаря!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed  Heart Eyes Hug Hug
И по едно студено чайче в жегата.  Grinning Hug Hug Hug

# 288
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
Здравейте, банда Yellow Heart

Влизам да се извиня

СЪНШАЙН - огромни извинения. Обърках никовете и вместо на теб, благодарих на ОБЛАШКОВА. Много много съжалявам. И още веднъж благодаря за това, което ми прати. Бъди здрава и все така човечна! Revolving HeartsSparkling HeartTwo HeartsPurple HeartGift Heart


Набързо да кажа че ние сме добре. Малкия е все още с мен на работа, живот и здраве от утре е на ясла. При голямата ще имаме трудности, защото й липсват много имунизации и ваксинации.

Режим не правя, поне за сега.

Приятен ден на всички Heart ExlHeart ExlHeart Exl

# 289
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте, едвам ви изчетох.
Събота и неделя не се доближавам до компютър, толкова ми е писнало, и рядко ви чета през телефона. Днес пък имах доста работа и едвам смогнах да в изчета. Естествено почти нищо не запомних.

Долче, стискам палци мама да е добре.
Стреличке, надявам се и ти си добре.
МамаМия, браво, удоволствието да трябва да си купуваш нови, малки дрехи е страхотно Simple Smile

Иринита, ние най-често ходим в Еленския балкан, че ни е близо. Има много красиви местенца.
Курдов, бърза адаптация на яслата ви пожелавам. А има ли някаква причина за неслагането на имунизации. Ако не може да почнете да ги поставяте и на есен евентуално да тръгне на градина. Успех, знам, че ще се справите.

Днес плодов, до сега съм на половин диня и 3 нектарини. За вечеря планувам пъпеш и ще готвя за домашните, а и за мен утре, кюфтенца с доматен сос.

Усмихнат и прохладен ден от мен!

# 290
  • Мнения: 2 107
Ехо, дойде краят на "зърнената" ми диета, защото резултатите от нея са покъртителни  Scream Добре, че няма да ходя на море тази година...Утре имам планувано мероприятие и от сряда съм на 90ДД. Вярвам, че ще има ефект, защото много дълго ядох "на корем" Yum
Има ли някой на белтъчини в сряда, за да се сонхронизираме?

# 291
  • Мнения: 5 727
Курдов , не се притеснявай. Simple Smile

Аз се върнах от зъболекар, добре мина. Disappointed Relieved

След малко отивам да си взема Малчо.

# 292
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Занатка, забравих да ти кажа, че много ти се радвам за езерата Simple Smile Чудни снимки, а знам, че е прекрасно изживяване. Иначе, ако искаш компания - с нас от четвъртък (сряда сме на плодове Simple Smile )
Кате, аз не стигнах до кюфтетата, че се наложи едно ходене до вилата на нашите и ... останаха за довечера. Рецептата е от фейсбук групата и се надявам Иринита да не ми се сърди, като я постна тук, по-лесно ми е, вместо да преписвам Simple Smile
Скрит текст:
Иринитка, последно - към любимата Трявна.
Скрит текст:
Калина палас не е най-доброто място, но като база за Трявна - с наличието и на басейн - става Grinning В момента имат промоция при 4 вечери, 5-тата безплатна или с ваучери на Грабо ...

# 293
  • Мнения: 2 107
Деси, с удоволствие бих се присъединила от четвъртък, но трябва да започна от сряда, за да ми е удобно като се върна на работа другата седмица. Работя на график и съм си нагласила дните в перспектива. Рилските езера са страхотни, въздухът не се усеща при дишане, красиво е...

# 294
  • Мнения: 1 617
Охо, наглеждам ви понеделнишки. Виждам, че Долчето не е писала още. И Стреличката се губи. Дано днес нещата са по-добре при вас, момичета  Hug
Деси, щях да пиша по-рано за чуденката ти, но ти си взела правилно решение да пътуваш  Hug
МамаМия, и аз чакам линка  Hug
На всички - усмивки!  Simple Smile

# 295
  • Мнения: 27 688
Здравейте Hug
Днес новините са по-добри, т.е. мама се чувства малко по-добре от вчера. Whistling Аз не смея истински да се зарадвам, затова просто гледам да съм относително спокойна... Blush
Стреличка, как си? bouquet
Скрай, прочетох, че днес си на "пловдив" ден... Mr. Green hahaha
Жули,
Скрит текст:
не ти ли омръзва да ядеш яйца толкова често? newsm78 Аз от известно време (година-две) съм станала много претенциозна към яйцата- мога да ги ям по определени начини сготвени или с определени продукти, само белтъци на омлет не ми омръзват....
Емкасемка, Иринита, Деси, Мими, Вики, Вангоби, Заната, Съншайн и всички,  Hug Hug Hug

# 296
  • София
  • Мнения: 5 569
Банда, привет! Blue Heart

Поизпуснала съм мнооооооого, ама си бях дала малко почивка (в т.ч. и от нет) и затова така.

На всички - прегръдки и пожелания за хубава седмица!

# 297
  • Мнения: 3 347
Долче радвам се че мама е по-добре  Hug Heart Eyes!
Съншайн все забравям-ти като си се показвала си едно нежно финно създание  Flutter,къде точно ги залепи чак пък 10 кг за нула време  Crazy?
Занатке успех!
Деси добро решение  bowuu.
Курдов как е здравословното ти състояние,има ли вече ефект от банките?
Катенце а ти как си?В къщи ли си стоиш сега?
МамаМия страхотно е усещането да ти висят дрехите  Party,чАстито!
Инджи наистина си струваше цирка,при възможност посети  Peace.
Днес се чувствам като в пещ  ooooh!.Винаги е много зле адаптацията лятото като се върнем от някъде...все едно докато ме е нямало съм забравила фурната включена  Sick.
Естествено се издъних с плодовия  Embarassed,обяда беше млечен.

# 298
  • Мнения: 5 391
Няма такъв карък като мен. Днес два пъти излизам и двата пъти ме застигна дъждът Laughing Първият път даже беше изключително силен и станах на мокра кокошка Laughing Лошото е, че цялата седмица се очертава да вали, а тя е последната ми свободна преди да почна работа. Е, поне ще имам повече време за книги. И без това съм подхванала две едновременно Laughing Една на четеца и една на хартия.

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Help!
Имам дилема и се нуждая от вашата изключително експертна намеса, за да не се обвинявам после Twisted Evil
т.е. трябва да има друг виновен hahaha
Поканена съм на вечеря. До тук добре. В ресторант Нептун - Бургас, което е още по-добре и тук започва драмата:
Вечерята е от 21,00 часа.
Ресторантът е предимно рибен.
Майстор-готвача е мнооого добра.
...........а аз съм на варива.
И к'во праим ся??????????????

Че няма да употребявам твърди и Ф напитки, не е проблем, но часа.....пък и менюто....
Кажете бре, как си живее с тези проблеми smile3514 smile3514 smile3534

Имате 48 минути за отговор....защото имам сготвена чия със зеленчуци Sick

Общи условия

Активация на акаунт