Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 16

  • 24 996
  • 746
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 11 131
Ида на отчет.  bowuu
Ден 1 мина странно, нямах плод за закуска, не пих и кафе, че ходих да си изследам хормоните. И така откарах гладна до 13ч. О: яйца и салата от домати, В: малка заквасена сметанка и салата от диня.  Mr. Green  А сутринта забравих и да се премеря и реално не знам колко точно са пораженията от освинването, но е доста ако съдя по дрехите.  Blush
Иначе се занимавах с доктори, ЛЛ много ме ядоса... Водих свеки по докторя ... абе ден с много нерви.  Crazy
Сега ще си правя булгур, който си донесох от Турция и ще приготвям дисагите за към Драгалеци.   Confused

Иринита, я марш на кръчма, не вярвам от риба и подобни да напълнееш. Хайде весело.  Heart Eyes


За всички lovekiss

# 301
  • Мнения: 5 732
Мамексче, благодаря за хубавите думи. Финна съм , гокато се ограничавам и го карам умната. Но доста време му бях отпуснала края, газираното също много ми повлия. Но ще се справя пак, не веднъж съм го правила.

Иринитке, стига си го мислила. Отпусни си душата тази вечер и съгреши, а утре си продължи по план.
Да няма другите да ядат, ти да гледаш ?! Stuck Out Tongue

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
А сега да се включа малко по-адекватно bouquet
Деско, напълно съм ги забравила тези кИфтаци. Благодаря ти, че ми ги припомни. Hug
Ще помисля за Трявна newsm78 От кога ще сте там?
Долче, мама ще става все по-дообре Hug
Балки, няма нищо по-хубаво от книга в лошото време. Моето детенце ми каза, че в Лондон било все едно е октомври Sick
мамаМия, когато четох за падащите дрехи, се сетих за един култов текст от песен: "Да падат дрехи и задръжки..." Може да е тъп, ама е гот да ти падат дрехите hahaha за задръжките - спор няма Joy
Стреличке,  Thinking ? Hug
Занатка, и знаеш как, и можеш...ама пусти инат, все не ни стига. Успех! Hug Hug
scrye, Кати, Адорейшън, Внагоби, emkasemka, Курдов  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мимоуз, защо те нямаше в репортажа на Нова за екзотичните животни в Слънчев Бряг?

Жгмъци, Съншайн,
ето тези отговори чаках Joy Mr. Green Heart Eyes
Шшшшт, да не чуе другарката... Twisted Evil

# 303
  • София
  • Мнения: 11 131
Едва те навихме, а ?  Mr. Green Heart Eyes

# 304
  • Мнения: 5 732
Трудно беше. Smiley

Шегувам се, Иринита си е стройна мадама и заслужава за една вечер да си отпусне душичката. Purple Heart

# 305
  • Мнения: 4 712
Чията  Naughty
Ти си сериозна и отговорна жена, тежиш си на мястото, ама не буквално  Mr. Green

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Отначало си помислих, че Стаситка нещо се е бъгнала... за каква чия ми пише....но се върнах назад и какво да видят очите ми Shocked Чия със зееленчуци Joy Joy Долна лъжа!!!!! Киноа е!!!!! hahaha hahaha hahaha
Това е, защото в главата ми е една торта с медени блатове, крем от чия с маскарпоне и отгоре пресни ягоди, гарнирани с мента и настъргана лимонова кора Twisted Evil

За протокола: Стаси, ко каза? Не съм те видяла hahaha Аз ли съм сериозна бе, Аааааз  Joy Joy
И отказвам категорично да нося отговорност!  NaughtyМнозинството - Жгмъци и Съншайн решиха! Точка! Joy Joy Joy Joy

# 307
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Тудорке мъри, квай тая чия?? Със зеленчуци? Чия, за варива?  Shocked
Виж ся, хапни си едно хубу морски вкусотийки, разрешавам и едно сииилно изстудено Ф, даже две, че морски вълшебства без Ф можи ли? Мнееее,  Naughty

Долче, аз май отдавна не бях яла, а иначе не ми писват, да. Даже предпочитам жълтъка повече.  Flutter
Радвам се за мама.  Hug

Жгмъци, интересна вечеря,  Thinking Ареса ми,  Flutter

Чааайти да видя ко беши друго.

# 308
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Тудорке мъри, квай тая чия?? Със зеленчуци? Чия, за варива?  Shocked
.
Виж предишния пост....признах си лъжата hahaha

# 309
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Тудорке мъри, квай тая чия?? Със зеленчуци? Чия, за варива?  Shocked
.
Виж предишния пост....признах си лъжата hahaha
Joy  Joy

Улекна ли ти на душичката след мойту разрешение? Mr. Green Joy

# 310
  • Мнения: 4 712
Виж ся, хапни си едно хубу морски вкусотийки[/color], разрешавам и едно сииилно изстудено Ф, даже две, че морски вълшебства без Ф можи ли? Мнееее,  Naughty
Ще те свалям от длъжност  Naughty

Иринитке, ама и аз за киноа си мислех  Joy

# 311
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ф - не! Naughty
Отивам с колата  Crossing Arms
ДругаркЕ, друго си е с позволение Joy

# 312
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Виж ся, хапни си едно хубу морски вкусотийки[/color], разрешавам и едно сииилно изстудено Ф, даже две, че морски вълшебства без Ф можи ли? Мнееее,  Naughty
Ще те свалям от длъжност  Naughty
smile3534
В случая можИ, ама тя пък няма да са възползва, тюх,  Mr. Green

# 313
  • Мнения: 2 109
Ф - не! Naughty
Отивам с колата  Crossing Arms
ДругаркЕ, друго си е с позволение Joy

Иринитке, "прекаления светец и Богу не е драг", още повече ти си във форма и трябва само да се поддържаш, т.е. една вечеря не е определяща. Приятно изкарване!

# 314
  • Мнения: 2 089
Момичета значително по-добре съм. Благодаря на всички за загрижеността.
Нямам нет в къщи, от телефона толкоз.
Лека вечер на всички. Целувки.

Общи условия

Активация на акаунт