От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни – 16

  • 86 126
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Да, ползвала съм ги и – не, не съм доволна, затова ги смених, но щом си от Русе, нямаш особен избор на превозвачи, ако държиш да получаваш пратките си лично от склада им. Peace Поне аз така разбрах питането ти.
Иначе, препоръчвам GGBG, но те нямат офис в Русе.

# 241
  • Мнения: 1 557
Да, ползвала съм ги и – не, не съм доволна, затова ги смених, но щом си от Русе, нямаш особен избор на превозвачи, ако държиш да получаваш пратките си лично от склада им. Peace Поне аз така разбрах питането ти.
Иначе, препоръчвам GGBG, но те нямат офис в Русе.

Да, така е. Правилно си разбрала. И пак мерси за отговора. Simple Smile

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Знам, че GabCo имат офис в Русе. Peace
Благодаря за бързия отговор. Видях на 1ва стр, че имат. Но вие ползвали ли сте ги ? Доволни ли сте ?

Ползвам само тях и съм доволна.
Единствената ми забележка е , че имат  безумна такса за преопаковане и все се каня тези пратки, които имат нужда от преопаковане да ги поръчвам през друг посредник.

# 243
  • Мнения: 14 491
Аз съм ползвала веднъж Габко и нямах никакъв проблем. Не става дума за Русе.

# 244
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз съм ги ползвала за Русе, но никак не ми е удобен офиса и предпочитам Габиели и офис на Еконт.

# 245
  • Мнения: 435
Момичета, за първи път ще поръчвам с Габриели от немския Амазон, като въвеждам техния адрес, на Vollständiger Name - моето име ли трябва да напиша или там да сложа ID номера само? Ако не там, къде да го напиша този ID, уж е обяснено в сайта им, но нещо май се обърках... ooooh!

# 246
  • Мнения: 7 570
Имената си напиши там. Аз ID винаги пиша на втората линия за адрес и досега не съм имала проблем с никой превозвач. И с Габриели съм поръчвала.

# 247
  • Мнения: 435
Благодаря!

# 248
  • Мнения: 284
Момичета, колко долу-горе плащате за преопаковане? Скоро мисля да пусна поръчка до превозвач, при който обаче се плаща преопаковането и искам да знам какво да очаквам. Знам, че зависи от самата поръчка, но ориентировъчно..

# 249
  • Мнения: 7 570
Стана ми интересно - кои поръчки се преопаковат? От конкретни сайтове или хранителни продукти някакви?

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Габко преопаковат пратки от различните гросърита, които  пристигат при тях в  торби. Цената за един кашон е 5! паунда.
Не всички превозвачи имат такса за преопаковане. За Габриели и ГГБГ момичетата писаха, че няма такава такса.

# 251
  • Мнения: 2 298
Габиели и ГГБГ опаковат покупките от супермаркетите, без допълнителна такса.

# 252
  • София
  • Мнения: 17 778
Стана ми интересно - кои поръчки се преопаковат? От конкретни сайтове или хранителни продукти някакви?
И на мен Thinking

# 253
  • Варна
  • Мнения: 300
Здравейте, не намерих отговор в тази тема, затова да попитам- някоя от изброените фирми работи ли с fragrancedirect.co.uk?
Имам някакъв спомен, че някъде бях чела, че за този сайт не става с превозвач.

За fragrancedirect.co.uk има 21 теми, последната е на този адрес : http://www.bg-mamma.com/?topic=805946  виж там, ако тук не получиш отговор. Аз  също не мога да помогна - имам нулев опит с пазаруване от "външни" сайтове, сега ми предстои първата поръчка да направя.

# 254
  • София
  • Мнения: 17 778
Благодаря ти, не се сетих, че може да питам в темата за конкретния сайт, а не в тази за превозвачите. bouquet

П.П. Сега прочетох, че КД и GGbg стават за поръчки от фрагранса, ако на някого му потрябва. : )

Общи условия

Активация на акаунт