Отношения и доверие

  • 14 956
  • 165
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 46 641
Има си такива хора, за които всяка връзка трябва да премине в сериозна. Не става така. Не е и нужно.

# 121
  • Мнения: X
Jennifer_w, тоест ти си на мнението, че само мъже могат да искат секс и да се възползват от жените? Simple Smile
Ще бъдеш в такава ситуация и позиция, в която ти се поставиш.
Ако се смяташ за жертва, употребена и използвана...ще правят точно това с теб.



   Няма как да стане вече един мъж да ме използва за секс. Достойнството ми и честта ми са най-важните за мене. И без секс може да се живее. Ако някой ме оцени такава каквато съм, а не заради хубавата ми физика, тогава мога да правя секс, знаейки че този мъж ме цени наистина и иска да бъда до него.


   Омръзна ми в този свят водещи да бъдат парите и секса, ще допълня още едно от мене - да имаш добри и влиятелни връзки.
За мен това винаги е било така.
Независимо длаи съм била на 18 или на 28/38..

# 122
  • Мнения: 6 166
Малко в повече ми идва всичкото това оценяване и ценене. Пък после защо попадали жените на меркантилни мъже.

# 123
  • София
  • Мнения: 461
не разводнихме ли много на девойката темата ?

# 124
  • Мнения: X
Малко в повече ми идва всичкото това оценяване и ценене. Пък после защо попадали жените на меркантилни мъже.
Все пак се говори за Цененето на жената като личност, а не като съвкупност от физика и удобство.

# 125
  • Мнения: 30 802
Искам да запитам тия, които бързат със секса: как точно спечелиха доверието ви в рамките на няколко срещи? Или не ви пука, че могат да ви предадат доверието? тоест ако се окаже, че е fuckboy, няма да се чувствате никак употребена, напротив, ще летите на крилцата на радостта (не го вярвам, едва ли ще се случи, ако си получи своето и следващата стъпка е ghosting)...

Айде, щом почна с английския, пак ще се правиш на велика.  Mr. Green
С втория ти мъж сте заживели на втория месец, а сте се виждали по 2 пъти в седмицата на обяд.
Това, по твои сведения.
Какво ли пък доверие си спечели той, че и кога разбра ти дали си пасвате в секса?
Сега, вярно че ти определено си търсила втори мъж, а не гадже, ама на една вечеря поне не отидохте ли, че да го понатиснеш във входа, да видиш колко се радва да те види?
От друга страна- сещам се, че пак по твои описания, спонтанен секс при вас няма- всичко е разчетено- ден, час, разни гимнастики с часове, че и субстанции..........което донякъде дава отговор защо един обикновен секс натоварваш с розови финтифлюшки и евентуални трагедии.
Нищо велико няма в английския, пестя си силите, с една дума казвам много.
Всъщност заживяхме около 5 месеца, след като започнахме да излизаме за втори път. Преди това вече се познавахме две години, със спорадични срещи, кафета, вечери. А в секса е лесно да си паснат двама, ако на мъжа му става без проблем, а жената не е пълно дърво и познава тялото си, а не чака да легне и да й направят веселото, ами се включва адекватно.

Така че ти издиша тезата как съм го срещнала и след 2 месеца вече сме заживели заедно, чакайки бебе. Не е точно такава историята.

А сексът си е винаги нещо специално, от тази идея няма да се откажа трудно. Не ми харесва идеята за секса като нещо тривиално.

То и храната не е нищо особено, ама има и гурме, има и бургери, има и мазни гадни баници.

# 126
  • София
  • Мнения: 461
секс за 1 вечер не значи,че не е специален. както и секс след дълго познанство не дава гаранция за уау. дали е специален зависи от човека с когото го правиш

# 127
  • Мнения: X
Всичко зависи от хората.
Много хора са доволни на трохи отношение и капка доверие, но други не са от тази порода и си търсят себеподобни. Нищо лошо. Просто са различни и не биха си допаднали и не биха били щастливи заедно.

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 22:41 от Анонимен

# 128
  • Мнения: 46 641
Искам да запитам тия, които бързат със секса: как точно спечелиха доверието ви в рамките на няколко срещи? Или не ви пука, че могат да ви предадат доверието? тоест ако се окаже, че е fuckboy, няма да се чувствате никак употребена, напротив, ще летите на крилцата на радостта (не го вярвам, едва ли ще се случи, ако си получи своето и следващата стъпка е ghosting)...
Всъщност моето намерение беше да го употребя по описания начин.
Т.е. да се употребим взаимно.
Бях в началото на студентския си живот, планирах да приключа тогавашната си връзка и да си поживея свободно. Ама не ми се получи. Заживяхме заедно от деня, в който се запознахме, вече минаха 20 г.
Никога не съм се питала какво съм спечелила, достатъчно ми е, че бях и съм щастлива, други сметки не ме интересуват.

Ако не се бяхме оказали един за друг нещата щяха да са отдавна приключили и да са просто един спомен.
И в този случай е виждам нищо пагубно.

# 129
  • Мнения: 25 888
Мамасита, защо сексът да е равен на връзка не разбрах ?
Не е ли връзката вече факт, когато се стигне до секс. Не говорим за one night stand, когато двустранно е съгласувано че е така.

Сексът създава връзка. На биологично ниво. По биохимични пътища ти променя съзнанието. Сексът Е връзката. Дори да не го искаш.
Това правило ли е? В смисъл винаги ли трябва да е така.
Не че нещо, но явно при мен нещо биологията не сработва правилно. Правила съм уау секс с човек с който съм знаела, че нямаме шанс за връзка и бъдеще заедно (разбирай от различни континенти сме били). Пък със сегашния ми партньор и живот и здраве баща на детето ми, си говорехме за съвместно бъдеще още преди да сме се целунали... не знам, при мен сексът не е бил предпоставка за начало на връзка. Може аз да съм сбъркана, вчера разбрах, че с родителите ми сме от различни кръвни групи... Rolling Eyes

# 130
  • Мнения: 22 530
Напълно възможно е детето, децата да са с различни кръвни групи от родителите. 
И в моето семейство е така, и 4та сме с различни.

# 131
  • София
  • Мнения: 24 839
Напълно възможно е детето, децата да са с различни кръвни групи от родителите.  
И в моето семейство е така, и 4та сме с различни.

Не го знаех, по филмите все обясняват, че на бащата носиш кръвната група.

Последна редакция: ср, 02 авг 2017, 00:05 от absurT

# 132
  • Мнения: X
Напълно възможно е детето, децата да са с различни кръвни групи от родителите.  
И в моето семейство е така, и 4та сме с различни.

Това е нещо съвсем ново- кога са го открили? newsm78
От доста време.



Последна редакция: ср, 02 авг 2017, 15:46 от Анонимен

# 133
  • София
  • Мнения: 24 839
Благодаря! bouquet

# 134
  • Мнения: 25 888
Напълно възможно е детето, децата да са с различни кръвни групи от родителите. 
И в моето семейство е така, и 4та сме с различни.

Това е нещо съвсем ново- кога са го открили? newsm78
От доста време.



Предполагам, че и те са като нас с АБ+ и О- и децата им могат да са А или Б и коренно различни от родителите си..
Генетика.
Не, двама родители А+, аз съм нулева. Имам брат също А+.

Общи условия

Активация на акаунт