София, жк Младост - тема 29

  • 80 422
  • 743
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 216
Да препоръчате йога за деца в Мкадост ?

Моето дете ходи в The Hall, в Метро сити, събота и неделя. Доволна е.

# 166
  • Мнения: 338
Иванов на четна дата е първа смяна, на нечетна - втора. Поне така беше преди.
Вчера си припомних че д-р Ясен Иванов в петък е само първа смяна без значение от датата

# 167
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Иванов на четна дата е първа смяна, на нечетна - втора. Поне така беше преди.
Вчера си припомних че д-р Ясен Иванов в петък е само първа смяна без значение от датата


Каква е тази нова мода? И нашата така - в петък е до 13ч без значение датата  newsm78

# 168
  • софия
  • Мнения: 564
"Каква е тази нова мода? И нашата така - в петък е до 13ч без значение датата"
сигурно сме в една поликлиника в младост 1 - моята лл ми обясни, че в петък я затварят на обяд. 

# 169
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не, кабинетът на нашата е в един блок зад Пътеките, не е в поликлиника.

# 170
  • София
  • Мнения: 1 950
И аз съм в поликлиниката в Младост 1 и нашата лична в петък е само сутрин, защото след обед трябвало да ходи на семинари понякога. Simple Smile Освен това вече си намали и работното време.

# 171
  • софия
  • Мнения: 564
И аз съм в поликлиниката в Младост 1 и нашата лична в петък е само сутрин, защото след обед трябвало да ходи на семинари понякога. Simple Smile Освен това вече си намали и работното време.
поразително ми напомня нашата д-р н. иванова Simple Smile даже не знаех за намаленото раб. време - ако е тя, как работи сега - можеш ли да ми кажеш?

# 172
  • София
  • Мнения: 1 950
Tя е. Simple Smile Вече е до 18:00ч. За сутринта не разбрах дали е намалено.

# 173
  • софия
  • Мнения: 564
SmileySmiley
Tя е. Simple Smile Вече е до 18:00ч. За сутринта не разбрах дали е намалено.
благодаря, дечи - тъкмо навреме научих- във вторник ще отида, вместо в понеделник! иванова не си дава много зор открай време!

# 174
  • София
  • Мнения: 1 481
SmileySmiley
Tя е. Simple Smile Вече е до 18:00ч. За сутринта не разбрах дали е намалено.
благодаря, дечи - тъкмо навреме научих- във вторник ще отида, вместо в понеделник! иванова не си дава много зор открай време!
Никакъв зор не си дава...

# 175
  • София
  • Мнения: 1 950
И като сме тръгнали да обсъждаме д-р Н. Иванова - да питам, тя взема ли ви потребителска такса за преглед на деца? Защото на нас ни взема такса за всичко - за децата, за бележки за училище и за каквото друго се сетите.

# 176
  • софия
  • Мнения: 564
на мен ми взема също такса, дори само за изписване на лекарства и никога не ми дава касов бон. не знам за децата как стоят нещата сега, синът ми е голям вече.  провери на сайта на нзок или на телефона им и ако ти иска неоснователно, можеш да я докладваш. струва ми се, че за децата не се плаща потр.такса.

# 177
  • София
  • Мнения: 18 710
Нашето Джи Пи не взема такса за детето за каквото и да ида. И заместника й не ни е вземал за детето. Мисля, че не би трябвало да таксува детето.

# 178
  • София
  • Мнения: 4 548
Децата не плащат потребителска такса. Оплачете се  в касата.

# 179
  • Мнения: 29 446
За децата не се плаща потребителска такса, за каквото и да ходите.

Общи условия

Активация на акаунт