София, жк Младост - тема 29

  • 80 406
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 948
А, тя света вода ненапита, криеща се зад много благородна кауза....Всички категорични забрани, без ясни правила за компенсация на засегнатите собственици на частни терени, са предпоставка за корупция.

# 721
  • Мнения: 29 386
Абе, насадили са я, ама тя, като се е полакомила.  Crossing Arms

Лошото е, че другите големи риби си лапат необезпокоявани. Сега ще сложат някой "наш" човек....

# 722
  • София
  • Мнения: 11 766
Само аз ли виждам огромните кратери по квартала? Нищо не е подобрено от както е станала кметица. Всички тротоари, улици, парка до общината бяха обновени, почти всички главни улици в квартала бяха направени със скосени тротоари, всичко при предната кметица. Ама народа се  връзва на лакома фризьорка... Но хич не  ми се иска да превръщаме полезната тема в политическа такава

Последна редакция: ср, 18 апр 2018, 12:37 от Мацето

# 723
  • София
  • Мнения: 3 024
Здравейте, някой знае ли къде (може и не в Младост) продават вратички за дървени пощенски кутии? В Бриколаж казаха, че най-много могат да ми изрежат дъска.
Или къде в Младост има дърводелец да проверя дали може да ми поправи моята.
На пазара на Младост 3(или 4),не знам как го водят.Намира се до 131 училище.Дърводелеца се намира на гърба на павилионите в дъното.Тоест трябва да вървиш между павилионите и блокове.Дано си разбрала обяснението ми.

# 724
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Въпросната Иванчева с какво образование е, с какво се е занимавала през годините и т.н.? На сайта на района не виждам иф. Нямам представа дали е имало и за предишните кметове де.

# 725
  • София
  • Мнения: 1 948
Въпросната Иванчева с какво образование е, с какво се е занимавала през годините и т.н.? На сайта на района не виждам иф. Нямам представа дали е имало и за предишните кметове де.

https://www.actualno.com/crime/koja-e-desislava-ivancheva-news_670141.html

# 726
  • Мнения: 2 418
Може ли да споделите  студио за масажи,от което сте доволни.Предпочитам в Младост 1 и 2.Благодаря предварително.

# 727
  • Мнения: 2 418
Пак съм аз,няма ток в Младост-2,имате ли информация?В сайта на ЧЕЗ няма обявено нищо за авария или друг проблем.

# 728
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Може ли да споделите  студио за масажи,от което сте доволни.Предпочитам в Младост 1 и 2.Благодаря предварително.
Алфмедика и един салон Естел май беше в младост 2

# 729
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Здравейте, може ли да ми кажете къде в Младост 1 има платен паркинг или подземен гараж
Благодаря

# 730
  • Мнения: 29 386
Пак съм аз,няма ток в Младост-2,имате ли информация?В сайта на ЧЕЗ няма обявено нищо за авария или друг проблем.
Пуснаха ли го? Аз съм в 2, имаме ток, не е спирал.

# 731
  • София
  • Мнения: 1 271
Здравейте, може ли да ми кажете къде в Младост 1 има платен паркинг или подземен гараж
Благодаря
На спирка хмс, в ниските блокове 1-д, 1-ж.

# 732
  • Мнения: 333

На пазара на Младост 3(или 4),не знам как го водят.Намира се до 131 училище.Дърводелеца се намира на гърба на павилионите в дъното.Тоест трябва да вървиш между павилионите и блокове.Дано си разбрала обяснението ми.

:o
Дори не знаех, че има пазар там някъде. Мерси

# 733
  • София
  • Мнения: 1 620
Здравейте, може ли да ми кажете къде в Младост 1 има платен паркинг или подземен гараж
Благодаря

До блок 17 и Окръжна болница - платен паркинг /за ориентир на картата вижте и блок 181/.

# 734
  • Мнения: 2 418
Пак съм аз,няма ток в Младост-2,имате ли информация?В сайта на ЧЕЗ няма обявено нищо за авария или друг проблем.
Пуснаха ли го? Аз съм в 2, имаме ток, не е спирал.


Около 40мин. нямаше ток.

Общи условия

Активация на акаунт