Търся филм, сериал... – Тема 9

  • 107 058
  • 780
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 949
Един от сценаристите на Слави Трифонов - Иво Сиромахов или този, който водеше някакво шоу по-късно, имаше рубрика в "Шоуто на Слави", посветена на славното историческо минало на България.
Как се казваше, може ли да се намери видео? Или нещо подобно?

# 496
# 497
# 498
  • Мнения: 184
Търся един сериал който случайно бях срещнал по Дисни Ченъл някъде лято 2018, август месец. Разказваше се за едно момиче коетп живеев космоса на някаква станция и трябваше да отиде да живее на Земята.
Сещате ли се за заглавието?

# 499
  • Мнения: 3 601
Търся един сериал който случайно бях срещнал по Дисни Ченъл някъде лято 2018, август месец. Разказваше се за едно момиче коетп живеев космоса на някаква станция и трябваше да отиде да живее на Земята.
Сещате ли се за заглавието?
Повече от един филм са. Чети и си избери.
https://en.wikipedia.org/wiki/Zenon:_Girl_of_the_21st_Century_(film)

# 500
  • Sofia
  • Мнения: 4 475
Миналата година гледах фантастичен филм за далечно пътуване в космоса на голяма група, което трябваше да мине в спане, но една от "капсулите" се развали и мъжът от нея трябваше да прекара сам десетилетия на кораба. Затова той събуди една от спътничките си, имитирайки, че и нейната капсула се е развалила. В последствие тя разбра, че я е измамил....

# 501
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Миналата година гледах фантастичен филм за далечно пътуване в космоса на голяма група, което трябваше да мине в спане, но една от "капсулите" се развали и мъжът от нея трябваше да прекара сам десетилетия на кораба. Затова той събуди една от спътничките си, имитирайки, че и нейната капсула се е развалила. В последствие тя разбра, че я е измамил....


Да не би да е Passengers (2016) ?

# 502
  • Sofia
  • Мнения: 4 475
Той е . Благодаря

# 503
  • Мнения: 18 551
Здравейте!
Търся италианския сериал "Стъпала към славата" от 1997 година е. Много ще съм благодарна ако някой знае къде мога да го намеря с бг субттири.

# 504
  • Мнения: 1
Здрвейте, искам да питам за името на една анимация :
Преди няколко години имаше анимация
 за едни нинджи, които можеха да призовават духове чрез някакви камъни. Главните герой бяха брат и сестра, братът беше от добрите, а сестра му от лошите, те призоваваха духове на дракони(това си спомням) ако някой знае как се казва, моля да ми напише, защото много искам да го гледам...

# 505
  • Мнения: 547
Здравейте,
Търся един филм, малко паранормален. Основното е, че един човек сънува много и в един момент започва да живее в сънищата си. Започва да сънува например, че се наранява и, когато се събуди, има действителни рани. В последствие разбира, че се е случило нещо, и е разменил живота и съня си.

# 506
  • Мнения: 4 872
Ванила скай с Том Круз има подобен сюжет.

# 507
  • Мнения: 7 106
Здравейте, търся филм, от който си спомням много малко. Главната е ранена и главният я скрива в една пещера и тръгва да търси помощ. Забавя се и като се връща, тя е починала. Ако не се лъжа действието се развива в арабска или източна страна. Някой от хитовите филми беше, но не се сещам нито актьори, нито нещо друго на този етап, а много ми се ще да си го припомня.

# 508
  • Мнения: 1 476
Здравейте, търся филм, от който си спомням много малко. Главната е ранена и главният я скрива в една пещера и тръгва да търси помощ. Забавя се и като се връща, тя е починала. Ако не се лъжа действието се развива в арабска или източна страна. Някой от хитовите филми беше, но не се сещам нито актьори, нито нещо друго на този етап, а много ми се ще да си го припомня.
Звучи като https://www.imdb.com/title/tt0116209/?ref_=nv_sr_1

# 509
  • Мнения: 7 106
Ами да! Той е, много благодаря! 100 пъти ми мина през ума, ама разубеждавах сама себе си, че не е! Много съм зальохана Grinning
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт