Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 2

  • 74 064
  • 724
  •   1
Отговори
# 195
  • Германия
  • Мнения: 79
Здравейте момичета. Отправям се с молба към вас. Имам час при др Калчев за 6.10.2017 в 9:30 ч. Ще летя от Германия и самолета ми каца към 12:30 ч.  в София. В такъв случай ще трябва да си дойда в Четвъртък и ще загубя още един работен ден, а пък събираме средства, за да си имаме детенце и ще ни се отрази недобре. Отгоре на всичко съм на 43 и нямам време за губене. Вярваме, че в България на родна земя ще се случат нещата. Дали ще се съгласи някое момиче, което има час при доктора след 14:00 часа на 6.10 / петък/ да си разменим часовете?
Благодаря ви.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 12:23 от luckylucky

# 196
  • Мнения: 19 689
А защо просто не се обадиш на акушерките да го сменят?

# 197
  • Германия
  • Мнения: 79
А защо просто не се обадиш на акушерките да го сменят?

Обадих се. Казаха ми , че единствено ние, пациентките, може да се разберем нещо по между си. Те от своя страна не се ангажират да сменят часове.

# 198
  • Мнения: 1 872
А защо просто не се обадиш на акушерките да го сменят?

Обадих се. Казаха ми , че единствено ние, пациентките, може да се разберем нещо по между си. Те от своя страна не се ангажират да сменят часове.

Лошото е, че шанса да се намери друга записана по това време тук е доста малък, а те сигурно не могат да ти дадат телефоните на другите пациентки.

Евентуално попитай дали могат да те вместят без час следобеда в петък. Стискаме палци.

# 199
  • Мнения: 3 902
Пробвай да пишеш и в групата във ФБ. Със същото име е.

# 200
  • Мнения: 19 689
Ееее, да ме прощават, ама това е много несериозно от тяхна страна. Ясно, че са заети, но можеха да проявят малко човечност и, предвид обстоятелствата, да завъртят два-три телефона да направят леко разместване. Особено пък сега, когато не са в разгара на работата и тепърва ще отварят нова клиника. Не знам дали аз реагирам по-емоционално, отколкото трябва, ама ме разочарова това отношение. Дори жената-цербер при Сигридов влиза в положение, а там е наистина пълна лудница Crazy

# 201
  • Мнения: 481
Подкрепям Кристи!
Мен ми се обяснява, как хормоните ми сигурно са разбутани от леката стимулация Юли месец и по-добре да изчакам няколко цикъла. Как да чакам, като и аз съм за вчера и дори се очаква скоро цикъла ми съвсем да спре Tired
Кофти стана с това местене, ама то пусти късмет ...

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 14:38 от kiki_7

# 202
  • Мнения: 6 039
Малко е кофти в момента ситуацията, обаче и на тях не им е много лесно. Малко и те се чувстват като на гости и се съобразяват с всичко там. На предния ми преглед се наложи док да се мести в друга стая за моя преглед, защото титуляра на кабинета държеше да си го използва. Използват стаи и часове, които са свободни и според мен не мога много да лавират с часовете.
При Сигридов са вдигнали ръце от непрекъснатото местене на часове и са оставили пациентките да си ги сменят помежду си. Но в групата посветена на него пишат много жени и смяната на час е по-лесна. В нашата темичка не сме чак толкова много, дано има късмет luckylucky и някой да откликне на мобата й. Наистина по-добре да пише и във Фейсбук групата.
Кики, може би наистина смятат, че хормоните ти трябва да се нормализират. Повярвай ми в твоето положение съм, както писах по-горе страх ме е да изследвам АМХ, че може вече да е почти 0. Последният път док ми каза, че предпочита да направим опита в новата клиника, но ако аз искам ще действаме и в тази клиника. Не мисля, че ще спре някой нарочно. Аз избрах да действаме тук, че и без това не се знае дали ще стане от раз. И аз трябваше да чакам нормализиране на хормоните 4 месеца.

# 203
  • Мнения: 19 689
Ясно, че не им е лесно, ама само те знаят кой има късен час и евентуално могат да помогнат. Момичето не е на козметик или маникюр, нито закъснява, защото е изпуснало метрото. При толкова сериозна обективна причина ми се щеше да видя повече съпричастност просто...

# 204
  • Мнения: 481
Работата е , че съм далеч от София и не съм била на преглед при Док от Януари тази година. Щеше ми се да отида на преглед направо на 2-3 ден от цикъла, да се види какво е положението, ама ако чакам новата клиника просто прегледа се отлага...

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 15:18 от kiki_7

# 205
  • София
  • Мнения: 692
Здравейте, момичета. Отдавна не съм писала и съм изпуснала доста....

Дели, браво, че си минала през Сигридов. И аз да се повторя, ама понеже и на мен много често са ми го казвали и мисля, че наистина е така - "Открит проблем е наполовина решен!"  Peace Надявам се и стискам палци след ТВЛ всичко да се нареди и да развееш  EFP
Ливче, хайде вече да няма повече гадини, да успокоиш душичката и бебка да си чака търпеливо срещата с теб!  Praynig
Боби, мисля, че наистина е най-добре малко да спреш с четенето и мисленето, колкото и трудно да е - аз съм жив пример Peace(знам колко глупаво звучи и наистина мразя да ми го казват това точно на мен). Пожелавам ти от сърце да ме последваш съвсем съвсем скоро! Hug
Сънче,  Hug Честит ви нов дом. Нека скоро да го напълните до горе с малки сладки тропкащи краченца!  Hug Присъединявам се към Ливчето - лошият късмет да е останал в миналото!!!!  Praynig
Поли нещо изчезна. Дано събира сили за новата клиника, че то май не остана много време до откриването й. Ще се радвам ако успея и аз да дойда и да ви видя!  Simple Smile
Лъки, дано успееш да си смениш часа с някой.  baby_neutral
Малдини, успех на финала!  baby_neutral
Кики, стискам палци и на теб да успееш да се вредиш.

Целувки на порасналите вече бебчовци на родилите мамчета  Heart Eyes
Успех на чакащите мами и да си дочакате термините ей  Wink

Малко инфо. и от мен за мен...
Скрит текст:
Като цяло съм по-добре. Все още имам проблеми с яденето, но поне скоро не съм повръщала (пу пу, да не чуе дявола...). Отслабвам с всеки изминал преглед, вместо да наддавам  Sad Притеснено ми е дали му стига всичко на бебето, защото почти нищо не ям, да не говорим за разнообразие... Еее, надявам се скоро да се променят нещата. Иначе вече повече се раздвижвам, че с това лежане ми се разказа играта. Важното е всичко да е наред!  Praynig
А сега за бебето - миналата седмица бях на преглед. Всичко е добре. Вече е цели 240 гр. и пак ни казаха, че ще е момиче, въпреки, че се крие доста. Така че оставаме с панделки за сега  4470 Еее, ММ каза, че ще изчака следващия преглед за всеки случай...  Joy В средата на октомври съм на ФМ. Вече нямам търпение... Като я гледам колко шава и как си катери крачетата по главата се чудя как може още да не я усещам  Thinking
Еми това е от мен. Ще гледам по-често да влизам и да ви се отчитам. Благодаря, че ме мислите!

А сега бих искала да наръся с много прашец Дели, Боби, Сън, Поли и който още има нужда!  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
P.S. Божеее, колко ми е странно...


# 206
  • Германия
  • Мнения: 79
Момичета, благодаря за съпричастността. Ще отложа прегледа с 1 седмица за по-удобен час за мен.

# 207
  • Мнения: 5 894
Привет и от мен Sunglasses Опитвам се да ви следя, но ми е все по-трудно да заделям време за писане.
Виждам, че бремелинките са добре и вече ръсят прашец Flutter
Жалко, че нещата с новата клиника ще се проточат с времето. То се очакваше, но все пак имах надежда. Много ми се искаше и да ги посетим като отворят, но явно ще остане за на пролет.
Сънчо, честит нов дом bouquet Дано скоро обзавеждаш детска стая Heart Eyes
 luckylucky, съжалявам за ситуацията. Дано се намери решение. Но като цяло трябва да измислите схема на действие, защото един час нищо не е на фона на времето нужно за една процедура и ще ви е много трудно. Като цяло е странно, че не са ти влезнали в положение. Разбрахте ли се точно и ясно защо ти се налага да сменяш час #Crazy Естествено, че няма как да ти го сменят с друг особено като са на чуждо място, но винаги са намирали начин да те вместят в часовете.

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 09:42 от 💎Bling-a-ling💎

# 208
  • Мнения: 6 039
Ренкааа, много се радвам че писа и че си по-добре вече.  Heart Eyes Събирам си от твоя прашец, че ми е необходим много в момента.  newsm79 За кога ти е определен термина? Стискам най-силните палци оставащите месеци да са безпроблемни и бебка да расте и да раздава ритничета. 
Кики, вие стимулиран опит ли ще правите или ЕЦ с лека стимулация? А предния какъв беше? Пускала ли си контролно хормони след стимулацията да видиш как са или само аз съм толкова луда, че всеки месец съм в лабораторията на 3-ти ден?  Crazy
Блингче, а защо плачка беба? Има някакви неразположения или просто си е гласовита? Може да е някоя бъдеща поп звезда, пък ти искаш да е кротка… „Почивката“ с нея или без нея беше? Като се замисля то и в двата случая наистина не е много почивка. Rolling Eyes
Лъки, радвам се че се намери решение. Това първа среща с д-р Калчев ли ще ти е? Пожелавам ти кратък престой в клиниката.

# 209
  • Мнения: 3 902
Ренчо, мерси! Да расте бебка здрава, ти да се държиш до края и после да сте най-щастливите! Все пак беше подарък за годишнините ви Wink

Мерси, момичета, за пожеланията. Дано се сбъднат по-скоро!

Аз съм толкова скапана вече физически от местенето и ремонтите, че май ми се отрази и на психиката и съм голяма съборетина. Дано скоро се стегна Simple Smile

На всички, които действат сега - много стиснати палци! Особено на Боби! Simple Smile

Блингче, прегръдки и на теб и на ревличка, дано скоро се поуспокоите!

Общи условия

Активация на акаунт