Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 2

  • 74 081
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 481
Здравейте отново,
Относно нередовни цикли :  еми колкото искам да са в ред, толкова не става ..
До преди две години цикъла ми беше като по часовник.
От миналата година се следя почти всеки месец, и съм на сума ти километри от София.
То не бяха канселирани опити зар. високо ФСХ, мин. лято Август мес. задържан фоликул а после септември високо ФСХ.
Миналата и тази година януари цикъл йок. Прегледи, комбинации хормони. Февруари киста и това не беше се случвало. Това лято Юни пак няма цикъл. Дойде Юли по никое време, пуснах хормони на 3-ти ден, ужас ФСХ ниско, ЛХ и естрадиол в небесата. Минаха 14 дни пак цикъл, който е явно редовния защ. си напаснаха датите както трябва да си е редовния цикъл, а и имам потвърждение защ. минах преглед при специалист, к. предположи че това е редовния цикъл. Е гадно е в месеца да ти дойде два пъти... пък при мен цикъла е обилен, вечер спя с подложка.. Голямо стискане на зъби  Sick
При мен яйчниковия резерв се изчерпва, а и допълнително стреса.
Търпение и упоритост  Sunglasses 
Трябва да сме спокойни, а и момичетата к, сте от София имате предимство  Peace
 bouquet

# 31
  • Мнения: 6 041
При мен такива аномалии са много рядко срещани, да не казвам че никога не ми е идвало на 15-ти ден. Освен че след лапарото ми се скъси цикъла и вече идва на 24-25 дни, нямам никакви зацапвания, извънредни кръвотечения и т.н. И затова сега този цикъл по никое време ме втрещи. И странното е, че усещам някакви леки боцкания в яйчниците, а обичайните болки по време на цикъл ги няма. Аз обикновено съм на болкоуспокояващи от първия ден, а сега не съм изпила дори едно но-шпа. Мисля утре да звънна и ако мога да се вредя за другата седмица за преглед. Пък в петък на 3-ти ден ще взема да пусна едни хормони, че да е по-ясна картинката.
И мен резерва ме безпокои, и без това ми е на дъното, всяко забавяне ме притеснява допълнително. Rolling Eyes

Ситуации, в които човек се чуди на къде да поеме не са ни чужди на всички нас. В началото на тази година и аз се бях отчаяла нещо и тогава записах час в Надежда. Радвам се, че се стигна до там да го откажа и нямам причина да сменям док. Вярвам, че пак ще успеем, само въпрос на време е.

# 32
  • Мнения: 16 872
Здравейте, момичета,
Да пожелая успех на всички, които действат сега с док и на тези, които чакат новата клиника 🤗
Много хубав прашец си имат Елена и Лив - да влизате да го раздаване по-често Simple Smile
Лив, добър избор си направила с Димитров Simple Smile моя приятелка роди при него скоро и е много доволна. Освен това той е запознат с работата на Сигридов и се разбират с него. И не на последно място е страхотен оператор /ако се наложи секцио/ и има отношение към пациентите си Wink

# 33
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
Здравейте момичета понеже ме гони вечен глад и след вечеря опустошавам всички плодове ви наръсвам със сладичък розов прашец дано да е заразен за всички и скоро да "хванете"  Mr. Green  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 34
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Щом е розов, ще си взема мъничко за след някоя година!
Честити панделки ...

Момичета малко остана ... И новата клиника ще заработи!

Блинк, така е първите месеци, всичко е много индивидуално ...

# 35
  • Мнения: 19 690
Ти нали не щеше и да чуваш за друга бременност Blush

# 36
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Още не ща ... Но виждам как племенника ми става егоист и ще мъдрим нещо догодина, и ако не стане сигурно ще осиновяваме.
Освен това искам да ползвам същия донор, да са си пълни брат и сестра. Не мога да ти опиша колко трудно и емоционално ми беше през Б, толкова се надявах донора да няма някакви характерни черти, като крив нос или изразени черти. Не че ме притеснява факта, че ползваме доное, но не искам да се коментира насам и натам.
Този ни пасва като черти на фамолията и всъщност малкия не можеш да кажеш на кой точно прилича. Много прилича на мен, но и с мм си приличаме малко, така че за сега никой не е и предположил, че не му е генетичен баща.
Та такива ми ти неща ме мъчат най-вече и това са ми условията.
Имам заповед от фонда, обмислям да я ползваме напролет и да замразя. Евентуално чак след 4г мисля за зет, но с 30годишни ембрита Simple Smile

# 37
  • Мнения: 19 690
Нали си говорихме за плановете и мисленето?! Да не се окажеш бременна още януари Grinning

Иначе ти пожелавам всичко да се нареди, както искаш!

# 38
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Тц тц няма шанс...

# 39
  • Мнения: 3 902
Днес имаме празник с ММ и минавам да ви почерпя виртуално Simple Smile

Скрит текст:

# 40
  • София
  • Мнения: 7 491
Хей, Сън, честит празник!
Стискам палци да сте здрави, да се обичате и да си сбъднете мечтата скоро! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

# 41
  • Мнения: 19 690
Честито и от мен Simple Smile

# 42
  • Мнения: 882
Честито, Сън!  bouquet Бъдете здрави и се обичайте, и догодина на тази хубава дата да имате двоен празник! Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 6 041
Честитка и от мен. Да сте все заедно и да се обичате безкрайно много. Flowers Hibiscus People Couple With Heart

# 44
  • Мнения: 631
Честито, Сън и успех!

Общи условия

Активация на акаунт