Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 2

  • 74 175
  • 724
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 882
Сънче, звучиш заредена и позитивна, а тази нагласа е много важна! Hug Хистеро + ЗЕТ ми звучи супер, при нас това беше формулата на успеха.  Peace

Поли, ръся специално за теб, знаеш, че нашите бебки са заченати в един и същи ден, няма как прашецът да не те прихване.  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Слънце, много е хубаво, че имате спонтанна Б, пусни си изследванията пък може оттам да изскочи нещо. И да не изскочи, не пречи да продължавате с опитите, понякога абортите просто се случват без конкретна причина. Сигурна съм, че и консултацията с док ще помогне в изграждане на план за действие оттук насетне.  Peace

# 631
  • Мнения: 244
Сънче, просто си на правилната пътека. Браво

# 632
  • Мнения: 847
Сънче, звучиш заредена и позитивна, а тази нагласа е много важна! Hug Хистеро + ЗЕТ ми звучи супер, при нас това беше формулата на успеха.  Peace

Поли, ръся специално за теб, знаеш, че нашите бебки са заченати в един и същи ден, няма как прашецът да не те прихване.  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Слънце, много е хубаво, че имате спонтанна Б, пусни си изследванията пък може оттам да изскочи нещо. И да не изскочи, не пречи да продължавате с опитите, понякога абортите просто се случват без конкретна причина. Сигурна съм, че и консултацията с док ще помогне в изграждане на план за действие оттук насетне.  Peace
Благодаря много.Ние причината за спонтанния аборт мисля, че я открихме с Д-р Русев-с тромбофилия съм (хетерозигот съм по три фактора, като единия е високо рисков).По скоро не мога да открия причината защо не забременявам или вече въпроса е защо трудно забременявам след като настъпи спонтанна бременност.При мен има друг проблем-искам да направя една лапароскопия, но нямам подкрепа от мъжа ми...Постоянно ме упреква, че трябва да се успокоя и да спра да ходя по лекари, но аз вътрешно чувствам, че има проблем, който може да е малък и само трябва да го открия.Едната тръба още преди ин витрото и първата бременност на цветната снимка се виждаше, че не е проходима.Втората ми бременност беше естествено забременяване и беше от страната на проходимата тръба.Сега на хидротубацията пак се затвърди тезата от цветната снимка преди години, че тази същата тръба не е проходима...Решила съм да направя една консултация с д-ра като си пусна и другите изследвания, които ми назначи д-р Русев, та ако трябва ще ходя на преглед тайно от мъжа ми...Сигурно звуча откачено...Наистина искам да разбера какво е състоянието на тези мои тръби...
Успех на всички момичета и дано през 2018 всички да имаме по едно бебе в коремчето или пък вече да гушкаме по един бебок...

# 633
  • Мнения: 5 900
slanceto87, поватрям се, но ЦС и хидротубацията хич не са 100% сигурни методи. При мен на ЦС излизаше запушена едната тръба. При ТВЛ се оказаха и двете проходими, а на втората пък вече бяха нагънати. Така че по възможност направи едно лапаро, ако си силно решена на второ дете и не срещнеш прекалено съпротивление от мъжа ти.

# 634
  • София
  • Мнения: 7 542
Сън, супер ви се получиха нещата, и тъй като от началото нищо не следва плановете, няма да се учудя на изненадващ резултат при третия тест.
Прегръдки!

# 635
  • Мнения: 19 733
Сън, браво. МНого хубав резултат с Гонал. При мен, естествено, нямаше никакъв ефект Mr. Green

# 636
  • Мнения: 2
Здравейте, аз съм пациентка на др Калчев този месец ще правим инсеминация. Имам предписан Летрозол, но се чудя дали не съм объркала нещо понеже в листовката пише, че се пие само от жени в менопауза и е за лечение на рак. Моля ако може да споделите дали  ви е предписван този продукт или аз не съм разбрала.
Благодаря.

# 637
  • Мнения: 3 126
Здравейте, аз съм пациентка на др Калчев този месец ще правим инсеминация. Имам предписан Летрозол, но се чудя дали не съм объркала нещо понеже в листовката пише, че се пие само от жени в менопауза и е за лечение на рак. Моля ако може да споделите дали  ви е предписван този продукт или аз не съм разбрала.
Благодаря.

Предписван ми е в предишната клиника, която посещавах и ми беше спрян по спешност след второто хапче, защото щях да умра. Други момичета нямат никакви
 проблеми с него..

# 638
  • Мнения: 481
Здравейте, аз съм пациентка на др Калчев този месец ще правим инсеминация. Имам предписан Летрозол, но се чудя дали не съм объркала нещо понеже в листовката пише, че се пие само от жени в менопауза и е за лечение на рак. Моля ако може да споделите дали  ви е предписван този продукт или аз не съм разбрала.
Благодаря.
За целта -ти е предписан по схема, за опр. срок.
Когато се пие за други цели, сроковете и приема е различен и ефекта от лекарството съотв. съвсем друг.
Успех  Simple Smile

# 639
  • Мнения: 2
Благодаря

# 640
  • Мнения: 846
Здравейте, Дами!
Един бърз въпрос.... Има ли някакъв шанс да направя ЗЕТ на първи цикъл след оперативна хистероскопия?
Предстои ми сега в сряда. Знам, че хистеро и ЗЕТ са страхотна комбинация и на това се надявам. Има ли някой, минал по този път? Колко време трябва за възстановяване? На кой ден док вика на проверка? Корекцията ми е съвсем малка, не е голям септум.. не знам дали въобще зависи от това.

П.С. На всички борещи се.... не спирайте да се опитвате, надежда винаги има, отчаянието го закопайте някъде и главите горе!

# 641
  • Мнения: 16 893
Зазамег, говори с док, но според мен шансът да се съгласи е голям. Когато говорих с него за последно ми каза, че преди е препоръчвал пазене, но вече насърчава опити, заради високия процент успех непосредствено след корекция / ставаше дума за естествени опити, предполагам и инвитрото не е изключение/.

# 642
  • София
  • Мнения: 35
Зазамег, коментирай с док след интервенцията. Той на база конкретния случай и колко е била намесата от негова страна преценя кога може да се стартира следващ опит. Когато е по-сериозна корекцията, се налага да се изчакат няколко цикъла, за да заздравее тъканта.

# 643
  • Мнения: 882
Зазамег, аз имам хистеро и ЗЕТ - през месец са, не в два последователни, но не защото не искахме, а заради задържан Ф. Вярно, че моето хистеро беше диагностично и само направихме надраскване, но е факт, че док даде зелена светлина за ЗЕТ на следващия месец. Най-добре говори с него, наистина много зависи какво е пипано. Иначе действието на хистерото док каза, че е 6 месеца, така че не се притеснявай дори да се наложи да отложите с един месец.  Peace

# 644
  • Мнения: 16 893
Аз само да кажа, че бях с много сериозен ремонт след ТВЛ - рязане, горене и тн. Док като коментирахме операцията каза, че след като ми дойде може да почваме опити.
На мен ми цапа след процедурата 10 дни.

Общи условия

Активация на акаунт