Моля ви,прочетето го!ПАРИТЕ СА СЪБРАНИ!!!!!

  • 38 808
  • 543
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 180
И аз чакам сметка!

# 16
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Наистина мамите от по-големите градове могат да се организират и събраната  сума да се прати наведнъж!Тук където живея сме малко от форума,но ще видим какво може да се направи заедно с Търновските мами-форумки -все ще съберем някаква сума!Дано общите ни усилия помогнат на това детенце Praynig

# 17
  • Мнения: 480
И аз ще се включа-давайте номера на сметката .Мисля че повече гласност не би била излишна че времето е малко.

# 18
  • Мнения: 4 195
детето се казва Виктория Лазарова Илиева
сметката на таткото:
ОББ клон Доверие бул.Мария Луиза 70
банков код:20084232
сметка:1030106017
Лазар Асенов Илиев
надявам се Роси не се сърди че аз побликувам сметката, на името на таткото е за да могат да се превдета парите в Германия, майката ще декларира че всички постъпили средства ще птидат за заплащане на лечението, искренно се надвям тази тема да достигне повече от 15 страници - както е тук в Клюкарника, и всичките тези страници да са помощ за Вики
момичета вие сте Hug Hug Hug

# 19
ще помогнем,ние сме майките от пазарджик,решихме всички да съберем колкото можем и ще ги изпратим заедно.дано помогнем на детенцето и нейното семейство навреме.

# 20
  • София
  • Мнения: 551
Няма да мога да дойда на срещата,но ще преведа колкото имам възможност на сметката.

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, нали знаеш, че моята приятелка работи в Мсат. Майката на момиченцето ще иска ли да се даде гласност на случая чрез телевизията? Да се направи репортаж?


Дуци,жената е готова на всичко,обаждай се Praynig

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам едно предложение.Предпочитам да дам на Лавендър и или Дуци или която мама се наеме с това пари на ръка,отколкото да правя някоя банка богата с банкови преводи.Може да са 2 лева повече,но ще отидат за операцията.

Май не съм чела добре,но виждам,че уикенда ще има среща.И тъй като аз няма да мога да дойда остав все пак вариант превод по сметка.

Да,дай ги на който решиш,няма проблем.Повечето пари ще си ги събираме между нас на ръка и ще ги вкараме в сметката им .Ясно е ,че пак ще се побиваме на челна стойка за поредното детенце ,което има шансове,но  Sadродителите не са от заможните.Боже,направо трески ме тресът  Cry

# 23
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз ще се включа-давайте номера на сметката .Мисля че повече гласност не би била излишна че времето е малко.

С Канал 1 е говорено , а Дуци ще говори с МСАТ  bouquet

# 24
  • Мнения: 8 464
Утре ще преведа пари.Дано повече мами се включат.Милото детенце!

# 25
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Пуснах парички  през E-pay , дано малката се оправи!  Hug Hug Hug

Winny е пуснала линк в Септември 2005, аз пускам при Октомврийките.
Пуснете и вие в Отчетните си, защото не всички мами четат в Клюкарника.

# 26
  • Мнения: 5 307
Дано детенцето да се оправи  Praynig, ще се включим и ние !

# 27
  • Мнения: 1 033
Пуснах линк в Отчетните - декември 2005. Ще изпратим, каквото съберем. Дано да се съберат паричките и операцията на Виктория да мине добре Praynig

# 28
  • Мнения: 919
Изпратих парички. Стискам палци да се включат повече майки Praynig

# 29
  • Мнения: 4 978
Утре и аз ще преведа по сметката каквото мога.
Дано с общите ни усилия още едно дете получи шанс за щастливо детство!

Общи условия

Активация на акаунт