Слънчеви очила за бебе

  • 4 002
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
и аз не бих купила поради простата причина че няма да ги търпи и секунда и ще бъдат счупени или изядени Mr. Green Sick

# 16
  • София
  • Мнения: 2 530
Когато за първи път го качихме на Пампорово беше на 8 м. и аз от престараване му купих хубави и маркови слънчеви очила.  Sunglasses Много трудно те се задържаха на главата му, при положение, че бяха вързани, освен това и той самият се чувстваше много неудобно.А освен всичко един лекар ми каза, че блендата на детските очи, е като тази на животните, просто нямат нужда от очила, защото сами се справят със слънцето. Не знам, как биха го коментирали това някои майки, но аз мисля, че има смисъл.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 764
Да, разбира се. Нямах проблеми с очила и шапки, т.е. дребната не махаше.
Въпроса е, че като порасна малко и се прави на интересна. На ски у-щето на Витоша не си беше слагала очилата и стана като електроженист. След Визина, Дияна реши, че с очила все пак е по-удобно и приятно Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 392
Бих и сложила,но тя нищо не търпи на главата си.Даже и шапките постоянно обирам от земята.Засега сме с шапка с козирка.

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 336
Да, за планина е задължително, особено ако е със светли очи.

# 20
  • Мнения: 1 910
А освен всичко един лекар ми каза, че блендата на детските очи, е като тази на животните, просто нямат нужда от очила, защото сами се справят със слънцето. Не знам, как биха го коментирали това някои майки, но аз мисля, че има смисъл.
Според мен се отнася и за възрастните, зеницата се свива инстинктивно, притваряме очи.... Но все пак хората предпочитат да носят очила.
Ако си спомняш по-подробно кое точно различното между децата и нас ще ми е интересно. Или поне толкова ли е голяма разликата в рефлекса, че ние да имаме нужда от очила, а дребосъците не...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Под годинка -Не.Миналото лято също не му взех, това може и да се пробвам, на 2,5 години е

Общи условия

Активация на акаунт