Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 17

  • 25 112
  • 718
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 643
Ет мЪ , ооооо много ми се спи  smile3507
Мамата пак откачи  върна ме към старата визия и мога да слагаааам това    Mr. Green Joy hahaha smile3508 newsm09 smile3534

# 16
  • Мнения: 5 353
Честита темичка! Mr. Green
Утчитам прибиране от работа и 12-минутната аеробика на Румяна Илиева Whistling Сега мисля да обърна внимание на господин Франзен, че ми се е причел.

# 17
  • Мнения: 4 711
Стаситко, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesа за мен ножица не извади newsm45 hahaha Heart Eyes
За ко? Дъвката ли?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Нали е без захар  Joy

# 18
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Стаситко, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesа за мен ножица не извади newsm45 hahaha Heart Eyes
За ко? Дъвката ли?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Нали е без захар  Joy
Joy  Joy

# 19
  • Мнения: 2 313
Добър вечер банда.  Grinning Окъснях с отчета,ама се зачетох в Наръчникът на Джесика за срещи с тъмната страна и чак сега я свърших.  Mr. Green Всичко апнато по план и наврвме. Утре домати моно.
Ир хубав ли беше филма?  Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug Hug
Стаситке що така лаконично с една китка само?  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Миленски успешна диета - да смъкнеш туй що искаш!  newsm10 Heart Eyes Hug Hug Grinning
Вангобче и ти ли аресваш Броснан? Те що има под кърпата.  hahaha Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Скрит текст:
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Жулиетке не се коси показах.  Mr. Green Joy Joy Heart Eyes Hug Hug
Миме турих още за гледане.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes Mr. Green
Фифти лека нощ тогава.  sleepuu Grinning Heart Eyes Hug Hug
Балкай след аеробиката си е редно да полегнеш с книжка.  Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug Hug
От мене лека и мека!  smile3524 Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: X
Жгмъцко  Hug
Не се ядосвай, хора всякакви..
Мерси за темичката!

Вики, дано все по - добре да са ти изследванията.

Миленски, добре ли е вече малката? Има такъв вирус с темп, гърло и афти..
Успех с режима!

И мен ме върна към старата версия. newsm78  Mr. Green



# 21
  • Мнения: 2 107
Жгмъц, благодаря  bouquet и горе главата!
И мен ме върна на старата версия  newsm78

# 22
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
    Хубав, Кате, като за деца  Heart Eyes. Но мъчно му стана на моето детенце, че майката и таткото загинаха, а той напоследък е на тема"нали няма да умреш; нали ще си до мен завинаги..."  Sad
   Ей този беше:
https://en.wikipedia.org/wiki/Kubo_and_the_Two_Strings

   Тук през лятото има девет седмици, през които във вторник и сряда прожектират филмчета, подходящи за деца сутрин; цена - $1.00, и за малки, и за големи. Ходим като е много топло, да избягаме от жегата.

             
                       

# 23
  • София
  • Мнения: 2 008
здравейте, сладурчета Hug
Жгмъц, каквото и да кажа, горчилката ще си отиде, когато ти успееш да преодолееш случилото се Hug дано стане по-бързо Hug Hug Hug Hug
Иринита, надявам се, че сте добре, чух с половин ухо снощи за някакви пожари край бургас  newsm78 не знам дали правилно съм чула
Кати, и това ако не е стимул да сме режимни  Hug  Flutter
миленски, дано се оправяте.Не опита ли изварата, много помага за налепите.
мими, честито за банята  Hug
прекрасен ден на всички bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утроо,
Закуската ви днес ще е моето хапване за деня Hugна втори план има нещо в касетката, ама него няма да го ям Heart Eyes


Ир, Hug Heart Eyes Hug
Ничия, Занатка Hug bouquet Hug
Викиии,  Heart Eyes топка ли newsm78 Joy Joy. Само внимавай за стомаха с тез домати Hug
Стаситко, Heart Eyes Heart Eyes да Joy Joy Joy Joy
Демииии,  Heart Eyes Heart Eyes радвам се и не брой, а се наслаждавай Heart Eyes Hug Heart Eyes
Миленски  Hug да оздравявате Hug
Хайде лек и спокоен да е денят ви bouquet Embarassed bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро утро!  Hug
Нов ден, настроението е по добро. Кантара обаче пак 0 показа хм, започвам да се чудя дали няма връзка с промяната на дозите хормони, които пия.  newsm78
Отивам на работа след малко, ще си сложа новата пола.  4470
Любим ден - въглехидрати.  Heart Eyes
Утре ще се опитам само на диня да е плодовия ми ден, дано ми се падне вкусна.
А относно компресите с извара, скоро четох, за някакво алтернативно лечение на щитовидна жлеза с такива компреси. Явно въпросната извара премахва възпаление от различен вид. Ще поровя пак за подробности.
Мозъка ми спи още и ще се включа пак от работа!

Прекрасен ден ви желая!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 617
Жгмъцони, снимай и полата после  Hug Разбрахте ли се за среща в скоро време?
Вангобче, обожавам диня  Hug
Ирка,  Hug
На всички - топли усмивки!  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 28 453
Добро утро!
Днес ще пътувам надалече и се радвам, че ще се измъкна от задушния офис!
Лошотое, че съм на плодове, а можех да седна някъде по пътя да хапна вкусно!
Добре, че при нас не е чак такава непоносима жега и подухва!
Хубав ден банда, почвам да се надявам на малко отпуска другата седмица, 3-4 дни  Wink

# 28
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Heart Eyes Grinning
Ир, мамин сладък! Филма го е разбутал. Мерси за кафето. bouquet Grinning Heart Eyes Hug Hug
Ничия начи добре сме стимулирани.  Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Вангобче белени са доматките. Зад топката... Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug Hug
Жгмъцка лека работа!  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Емкасемка и на теб много топли  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Heart Eyes Hug Hug
Миме лек път и честито огледало!  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Хубав и усмихнат ден!  Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 2 083
                         Добро утро,

и при мен настроението тази сутрин е значително по-добро за разлика от снощи. ММ пак успя да ме вбеси. Ограничих се с правенето на пицата, а мусаката я оставих за тази сутрин. Вече е почти готова и след малко отлитам, тъй като днес ми се очертава пълна лудница.
Миме дано ти се случат нещата с отпуска. Аз в момента живея за следващия петък - спа във Велинград.Purple Heart
Жгмъци напоследък се опитвам да не си слагам на сърце много от нещата, които ми се случват и мисля, че донякъде успявам. Пробвай и  ти особено що се  касае до странични "хорица"Blue Heart. Лека работа !
Наборче надявам се, че и днес ще има басейни, с кърпи, без кърпи и т.н Трябва да ни поддържаш живи.Heartpulse
         Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт