Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 17

  • 25 122
  • 718
  •   1
Отговори
# 660
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
         

                   

                         

# 661
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро,  Hug
Ир,  Heart Eyes bouquet Heart Eyes грабвам аз кофата, че другите са с противогази и да не стават зян Mr. Green
Мамексче,  Heart Eyes видох та Hug ми жестока си и къде викаш имаш нужда да отслабваш ooooh! newsm78
Иринитка,  spoko spoko съжалявам Hug
Деми, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes надявам се всеки ден да те хваща лигнята, обичам да те чета такава Hug bouquet
Джулка,  Heart Eyes Heart Eyes тез чушки звучат шеметно, ще се пробват Heart Eyes
Деси,   Hug  Heart Eyes хубаво да си починете и аз като мъж ти обичам бурно море, да скачам във вълните и да ме въртят, та да не мога да разбера къде е брега Crazy
Вики, Hug Heart Eyes Heart Eyes бихте ги, нали?
Инджи, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ми то и динята си е хубава, аз пък тази година не мога да си намеря по - зеленки сини сливи, че меки не ги ям ooooh!
Скрай,  Hug bouquet Hug чудна отпуска и хубаво да си починете и изкарате на морето Hug
МамаМия,  bouquetдано доде бързо телефона, че липсваш Hug
Мимчо,  Heart Eyes Heart Eyes със здраве да си ползвате климатика Heart Eyes
Стреличке, Hug Heart Eyes апна ли рибка  Hug Емката,  Hug се запиля, а Занатка и тя bouquet
Курдоввв,  Hug влез драсни едни ред Hug
Аз два дни мазах яко, ама много яко Embarassed Embarassed Embarassed. За днес имам постен ориз със салата домати и дано успея да изкарам режимно.
Хайде цалуфки на всички и до утре Hug Hug Hug Hug

# 662
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Grinning Heart Eyes
Ир страхотни неща тази сутрин!  bouquet Grinning Heart Eyes Hug Hug
Вангобче размазахме ги! Mr. Green При теб как са нещата?  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Слагам чая и изчезвам. Стиснете по едно палче моля ви.  Hug Hug Hug

# 663
  • Мнения: 3 347

Добро утро  Heart Eyes.
Благодаря на всички за хубавите думи  Hug!
Кате стискам всички налични палчета  fingerscrossed!По лекари ли пак?
МамаМия дано информационното ти затъмнение приключи скоро  Heart Eyes.
Жулке забравила си,че и ти си от скритите ли  Flutter?
Момичета внимавайте с тези вълни,познавам страхотно момче,плуваше  много добре,но след завъртане от вълна е със смачкани прешлени и от кръста надолу не е негово Cry.
Жгмъцони ко става с тебе  smile3506?

# 664
  • Мнения: 1 617
Вики_кати, стискам палчета!  Hug
Вангобче, тук съм си, чета ви редовно и много ме разведрявате  Hug Толкова е уютно и хубаво тук винаги, когато надникна.  Hug Но нещо ми е смотано и затова не пиша. Основно заради килата и наближаващото море. От днес стягане! Дано смъкна поне кило-две до 28-ми.
Видях чудна спортна мацка - Мамексита Hug Ама отде ще сваляшшшш?!!
МамаМия, липсваше! Радвам се, че писа! Hug
Иринитко, тежки са тези загуби  Hug
До после, мили мои  Hug

# 665
  • Мнения: 487
Добро утро  bouquet
Ир и viki_kati,мерси за кафенцата,чайчетата и закуските!Хубаво е като се събудиш и да е сервирано  Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug
emkasemka ,vangobi,Инджи Hug Hug Hug ,обещавам да пиша по- често!
Мамекс,рецептата ще се пробва  Laughing Heart Eyes Heart Eyes
Вчера се обадиха от федерацията по сумо и казаха,че въпреки всичко(министерството на спорта финансира само на мъже и жени европейските и световните и то не за всички  #2gunfire) са решили България да участва на европейско и при по-малките в Полша ,октомври месец.И са определили 2 деца от моя отбор да участват Laughing .Естествено от клуба трябва да доплатим една не малка сума,и аз до преди малко бях хем щастлива,че имат шанса да отидат ,хем нямах идея от къде ще намеря парите  newsm78 ,звъннах в общината и за моя радост се оказа,че не съм си получила всички пари които са определили за моя клуб и могат да отпуснат почти толкова ,колкото са нужни  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Нямате си представа,колко съм щастлива  Party

# 666
  • Русе
  • Мнения: 8 802
emkasemka ,vangobi,Инджи Hug Hug Hug ,обещавам да пиша по- често!
И аз, и аз искам да пишеш по-често, липсваше.......  Hug Емке, и ти, Flutter
Много се радвам, че ще успеете да изпратите дечицата!  Hug  bouquet
и аз като мъж ти обичам бурно море, да скачам във вълните и да ме въртят, та да не мога да разбера къде е брега Crazy
Shocked Crazy  Joy Joy Няма ли ко/кой друго да та върти, че вълната искаш? Joy
Опасна работа, ама моля те, Фнимателно, както е казала Мамекс,  Hug
Жулке забравила си,че и ти си от скритите ли  Flutter?
smile3521  tooth tooth

Неска саму ви цитирам,  Mr. Green
Ха дубрутруууу,    Crazy

Нищо ново при мени, менюто го знайти-печени чушки със сметана,  Joy

Хайде, мнооого  Heart Eyes Heart Eyes на всички!

# 667
  • Мнения: 487
Juls14, Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug ще пиша,какво да правя,като не мога без вас  Heart Eyes

# 668
  • Мнения: 2 844
Добро утро Hug Hug Hug
Мамамия Hug Hug Hug радвам се и аз много с теб за дечицата ти Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и дано по- бързо получиш новият си телефон, липсваш Heart Eyes Heart Eyes
Кати Hug Hug стискам много fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Вангоби Hug Hug ела до Добрич, ще хапнеш колкото ти душа иска сини немеки сливи Hug Heart Eyes
Ир Hug Hug разкошни кафета bouquet bouquet bouquet
Емка Hug Hug дано скоро се оправи настроението и килата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesа пък като наближава отпуската - какво по- хубаво Heart Eyes Heart Eyes
Балки Hug Hug аз Довършителката я почнах - но не е моя книга Sunglasses
Аз снощи мазах със сладолед Нирвана Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Хайде до после бандичка любима Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 669
  • София
  • Мнения: 11 122
Здравейте!  Hug
Да съ успокои Мамексита и аз съм скрита, веднъж се опитах да го оправя, но като не си помня паролата не сатавааа.  Mr. Green В тоз ред на мисли виждам на фотото само някакъв пейзаж без секси колоездачка!  Crossing Arms Поправи се моме, ако трянва на ЛС. Иначе и аз имам такава пола с гащи, много удобно.  Wink
Иначе малко съм се филмирала от нивата на хормоните ми, освен това ходя да ме бодат заради рамото, което е по добре, но още не достатъчно добре. Тотално нережимна съм, ям боклуци на поразия.  Blush
От понеделник мисля да влизам в крачка.
На работа съм и съм леко притеснена, че съм без нощна охрана, младежа е катастрофирал...
И други тъпотии има тук, та ще разглеждам jobs днес.
Иринита, моите съболезнования!  hug Гуш!

Хайде до скоро!  Hug

# 670
  • Мнения: 5 396
Довършителката не е ли фентъзи или фантастика? newsm78 Балдачи пише основно трилъри и поредицата май не е типична за него. Аз запълвам жанровите пропуски, понеже чета основно криминални романи, трилъри и ужаси. В последно време масово ме заливат с Джонатан Франзен, Харуки Мураками и Дона Тарт. С първия се запознах вече, втория в момента го чета(паралелно с онази тухла антиутопията), а третата предстои. Единствено към историческите романи посягам доста плахо, но имам мъничък напредък: прочетох две тухли Mr. Green

# 671
  • София
  • Мнения: 5 569
Мамамия, аз също много се зарадвах като те прочетох, че ще се намерят пари за децата, браво!

Кати, палците са стиснати!

Иринитка, съболезнования...

Вангоби, времето напоследък е много примамващо към мазане, не е горещо, много приятно лятно... С две думи - стискам палци да си режимна днес!

Джулс, дано ти се получат нещата с орхидеята, усещам, че те е обзел мерак!

Деми, много санторинско ми стана и на мен, нищо, че съм в офиса!

Балкай, това как се казва (вече толкова спортни алтернативи има, че човек не може да им хване края).

На всички - хубав ден!

# 672
  • Русе
  • Мнения: 8 802
ПетеHug , пУзна,  Whistling Яко мерак ме е обзел, дано не я уморя съвсем,  Mr. Green

"Довършителката" е фентъзи да, ама аз мнооооого обичам. И май само тези двете са такива на Балдачи.

Ооо, Жгмъци, да минава рамото.  Hug

Още сме на площадката, шушка драска некви неща с тебешири,  Crazy

# 673
  • Мнения: 5 396
Петя, TRX се нарича или Total Resistance eXercise, както е пълното му наименование. Използва се собственото тегло за направата на тези упражнения. За съжаление повече не мога повече подробности да дам, ще дам повече информация след тренировката ми, която е от 18:00 до 18:30. Исках йога или зумба, но за съжаление първото ще стартира едва след седмица, а другото едва след две. Вчера ми обясниха, че единствено за TRX, Step Aerobic и Indoor Cycling трябва да се запише човек. На останалите курсове не е необходим запис. Може да се ходи, когато човек си иска. Въобще курсове да искаш в този фитнес център. Я да сложа програмата на курсовете Laughing
Понеделник:
18:30 - 19:30 класически пилатес
19:00 - 19:30 TRX

Вторник:
09:30 - 10:30 упражнения за гърди, корем и дупе
10:30 - 11:45 зумба
18:00 - 19:00 упражнения за гръб
19:00 - 20:00 пилатес
20:00 - 21:00 степ аеробика

Сряда:
17:30 - 18:00 TRX за гръб
19:00 - 19:30 TRX за гръб
19:30 - 20:30 Indoor Cycling

Четвъртък:
08:45 - 09:45 йога
10:00 - 10:30 TRX за начинаещи
10:30 - 11:45 упражнения за гръб
18:00 - 18:30 TRX
18:30 - 19:30 упражнения за гърди, корем и дупе
19:30 - 20:30 зумба

Петък:
10:00 - 10:30 TRX
18:30 - 19:30 пилатес плюс

Има и специална категория курсове за рехабилитация, но ги пропускам.

# 674
  • София
  • Мнения: 11 122
 Балкай, аз бих ходила на зумба, ох колко ми липсва. Ама нещо все съм контузена напоследък, старост - нерадост.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт