Звездни компромати - 333

  • 114 714
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 062
Някоя от вас, дами, може ли да ме просветли защо Анита Мейзер не е в затвора, а се подвизава в "Черешката на тортата"?

# 61
  • Мнения: 15 063
Това са много стари серии,.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 062
О, аз съвсем изпаднах в потрес! Не знаех, че са стари. Аз и не следя предаването, случайно попаднах на него и ми направи впечатление компанийката.... 👀  🙄

Последна редакция: чт, 03 авг 2017, 21:08 от DonaFlor

# 63
  • Мнения: 834
Благодаря за новата тема.  bouquet


Запис с една вече бивша холивудска дойка, която винаги много ми е харесвала визуално - Сиена Милър и Джъд Лоу

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 64
  • Мнения: X
Джъд колко е хубав тук.  Crazy  Heart Eyes 

# 65
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Домът на Клаудия Шифър не ми харесва изобщо.

Понито:

https://www.instagram.com/p/BXVvrF5AI-i/

# 66
# 67
  • Вестерос
  • Мнения: 38 313
Като казахте Анита някой даже е издал книга за нея :охх:

# 68
  • Мнения: 31 313
Хахах,Дженифър е много добра

Денси,чета ,че Генерала търси жилище във Швейцария,ти нищо не казваш😁
Шшшш тихо, да намери пък ще говорим. Крие се от Найлона, че ще го налази пак, тя нали сега е бедна и носи само ментета. Пък аз не искам да идва да го чака и да носи моите оригинали! Whistling Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 677
Ох, грозните тапети в имението на Клаудия ще ми извадят очите  Joy Немецът дори и в английско имение, пак си е немец! Много са им важни грозните тапети, дори мисля, задължителни. Но и англичаните май ги обичат, та намерили са се двама.  Heart Eyes
Според мен това им само имението в провинцията, иначе си имат градска къща в Лондон, в която си живеят. Със Сигурно и там са си налепили чудовищни тапети.
 Някой в края на краищата знае ли кой е бащата на детето на Джануари Джоунс??

# 70
  • Мнения: 6 604
Аз бих убила този, който е направил фигурката върху тортата. Чиста подигравка. 😁

# 71
  • Мнения: 17 546
Ох, грозните тапети в имението на Клаудия ще ми извадят очите  Joy Немецът дори и в английско имение, пак си е немец! Много са им важни грозните тапети, дори мисля, задължителни. Но и англичаните май ги обичат, та намерили са се двама.  Heart Eyes
Ей на, днес избирах тапети! Laughing И толкоз потресена от тези на Клаудия, много внимавах какво избирам. С едни почнах - двамата с ММ ги харесахме, отказах се; втори струпах на касата - с помощта на консултантките в магазина ги избирах и от тях се отказах; е, третите си ги избрах сама да няма мрън после. Два часа в магазин за тапети да утрепеш, егати! Като ги залепим, ще видя дали ще мрънкам... По тях ще напасвам мебелите и настилките. Дано не стане като у Клаудия. Thinking Grin

# 72
  • Мнения: 3 677
Е, може ли такова съвпадение?! Местим се след няма и два месеца, след години натяквания от мъжа ми, че мен ме мързи да дишам и си правих все оглушки. И как няма да си правя, когато той иска да се мести, обаче аз трябва да бягам и да се разправям с всичко и всички, то така всеки може?!  #Cussing out
Успех с ремонтите и на вас! Много тапети съм сменила в тоз живот, затова сега съм решила - този път само боя! Точно днес даже съм домъкнала у дома 100 мостри, хартиени де, на различни цветове, вече нищо не знам, а уж бях сигурна какво точно искам за всяка стая...

# 73
# 74
  • Мнения: 8 542
Хахах,Дженифър е много добра

Върнах се назад да чета, но пропускам явно 🙄
Какво е направила?

Клип ,шегувайки се с вечната си бременност,не беше ли в другата тема в края,виж там

Общи условия

Активация на акаунт