"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 32

  • 52 458
  • 752
  •   1
Отговори
# 360
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
Направи си кръвен!Аз така си реших питанките!
Защо да се боде, и да дава 20лева? На 10 дневно закъснение, всеки тест с урина ще отчете. По скоро е за преглед.

# 361
  • Мнения: 394
Лично мнение!Боцкането не е страшно!Преди да тръгне по лекари и ехографи и да давам по 30-40лв щото касата не поемала ехото предпочетох да пусна два кръвни за да знам дали нещо нормално се развива в мен а не да чувам-май има нещо....още е рано...ела след седмица пак за 30лв ще те видя....и така

# 362
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
Лично мнение!Боцкането не е страшно!Преди да тръгне по лекари и ехографи и да давам по 30-40лв щото касата не поемала ехото предпочетох да пусна два кръвни за да знам дали нещо нормално се развива в мен а не да чувам-май има нещо....още е рано...ела след седмица пак за 30лв ще те видя....и така
С направление ще е   2,90, и на 10 дневно закъснение ще се види нещото. Peace

# 363
  • Мнения: 746
Снощи за съжаление ми дойде, много се разочаровах. Даже с мъжа ми се бяхме разбрали след работа да отидем на гинеколог, но ще е след като мине, за да видим защо така закъсня. . . Благодаря ви момичета за отговорите

# 364
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
Даже с мъжа ми се бяхме разбрали след работа да отидем на гинеколог, но ще е след като мине, за да видим защо така закъсня. . .
Можеш и сама да отидеш. Peace

# 365
  • Мнения: 1 472
здравейте,
след доказана овулация ми назначиха за 10 дни дуфастон, днес (сутринта)  втори ден от изпиването на дуфастона (и близо 12-14дни след ову)  направих тест, ама категорично отрицателен, предполагам, че до ден-два ще ми дойде Ц......има ли някакъв шанс според Вас да не е познал теста ... някаква минимална надеждичка все пак да не ми дойде !?

# 366
  • Мнения: 394
здравейте,
след доказана овулация ми назначиха за 10 дни дуфастон, днес (сутринта)  втори ден от изпиването на дуфастона (и близо 12-14дни след ову)  направих тест, ама категорично отрицателен, предполагам, че до ден-два ще ми дойде Ц......има ли някакъв шанс според Вас да не е познал теста ... някаква минимална надеждичка все пак да не ми дойде !?
Бързаме всички много.Знам колко е трудно чакането но изчакай още няколко дни!

# 367
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
здравейте,
след доказана овулация ми назначиха за 10 дни дуфастон, днес (сутринта)  втори ден от изпиването на дуфастона (и близо 12-14дни след ову)  направих тест, ама категорично отрицателен, предполагам, че до ден-два ще ми дойде Ц......има ли някакъв шанс според Вас да не е познал теста ... някаква минимална надеждичка все пак да не ми дойде !?
Кръвен тест прави ли?

# 368
  • Мнения: 129
Цикъла ми напоследък от 27-28 дневен се удължи на 34-33-30 дневен. При 32 дневен цикъл има ли шанс ову-то да е на 24 ден?
Съжалявам за въпроса ако се струва тъп и е на неподходящото място...

# 369
  • Мнения: 271
Цикъла ми напоследък от 27-28 дневен се удължи на 34-33-30 дневен. При 32 дневен цикъл има ли шанс ову-то да е на 24 ден?
Съжалявам за въпроса ако се струва тъп и е на неподходящото място...

Сигурно не е невъзможно-форума познава всякакви истории 😉😉, но в този случай лутеалната фаза ще е само 8 дни, а четох някъде тук, че това говори за някакъв проблем когато е под 10 дни.

# 370
  • Мнения: 7 519
Много е късно и лутеалната фаза е много къса.

# 371
  • Мнения: 7 007
Подкрепям. Възможно е , но ЛФ е проблем да е толкова къса. Може да е инцидентно, но ако се повтори се обърни към специалист  Peace

# 372
  • Мнения: 1 975
Цикъла ми напоследък от 27-28 дневен се удължи на 34-33-30 дневен. При 32 дневен цикъл има ли шанс ову-то да е на 24 ден?
Съжалявам за въпроса ако се струва тъп и е на неподходящото място...

С тестове за О ли засече на 24-ти ден или?

# 373
  • Мнения: 1 472
здравейте,
след доказана овулация ми назначиха за 10 дни дуфастон, днес (сутринта)  втори ден от изпиването на дуфастона (и близо 12-14дни след ову)  направих тест, ама категорично отрицателен, предполагам, че до ден-два ще ми дойде Ц......има ли някакъв шанс според Вас да не е познал теста ... някаква минимална надеждичка все пак да не ми дойде !?
Бързаме всички много.Знам колко е трудно чакането но изчакай още няколко дни!
здравейте, дойде ми още на същия ден следобед, за голямо мое съжаление -  Cry Cry - това е закон при мен, направя ли тест и хоп веднага ми идва  Close Close
може ли някой да сподели, ако има инфо за удебеляване на лигавицата какво мога да пия като хранителна добавка (към момента пия Аргинин и малсло от вечерна иглика), взимам и Геритамин до овулацията, но по 2табл. на ден - не знам дали не е малко?!

# 374
  • Мнения: 394
здравейте,
след доказана овулация ми назначиха за 10 дни дуфастон, днес (сутринта)  втори ден от изпиването на дуфастона (и близо 12-14дни след ову)  направих тест, ама категорично отрицателен, предполагам, че до ден-два ще ми дойде Ц......има ли някакъв шанс според Вас да не е познал теста ... някаква минимална надеждичка все пак да не ми дойде !?
Бързаме всички много.Знам колко е трудно чакането но изчакай още няколко дни!
здравейте, дойде ми още на същия ден следобед, за голямо мое съжаление -  Cry Cry - това е закон при мен, направя ли тест и хоп веднага ми идва  Close Close
може ли някой да сподели, ако има инфо за удебеляване на лигавицата какво мога да пия като хранителна добавка (към момента пия Аргинин и малсло от вечерна иглика), взимам и Геритамин до овулацията, но по 2табл. на ден - не знам дали не е малко?!
Съжалявам.....нищо следващия път не се отчайвай!За добавките нямам идея някой друг да се изкаже

Общи условия

Активация на акаунт